GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

Erkek Kişisel Bakım Ürünleri

kategorisinde 17781 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Erkek Kişisel Bakım Ürünleri

Kişisel bakımınıza özen göstermeniz için hazırlanmış olan erkek kişisel bakım ürünleri, istediğiniz görünüme kavuşmanıza yardımcı oluyor. Kendine özen gösteren erkeklerin tercihleri arasında yer alan ürünler, farklı kullanım alanları ile iyi bir görüntüye ve hisse sahip olmanızı sağlıyor. Birbirinden farklı kullanım amaçlarına sahip olan erkek kişisel bakım ürün modelleri; saç bakım ürünleri, vücut ve cilt bakım ürünleri ve tıraş ürünleri olarak çeşitlilik gösteriyor. Sektörün öncüsü kişisel bakım ürün markaları tarafından hazırlanmış olan ürünler, her zevke uygun seçenekler oluşturuyor. Ekonomik niteliklerde hazırlanmış olan erkek kişisel bakım ürün fiyatları da her kesime ve bütçeye hitap ediyor.

Erkek Kişisel Bakım Ürünleri

Erkek Kişisel Bakım Ürünleri

Cildinizi ve vücudunuzu canlandırıp yenileyecek olan kişisel bakım ürünleri, pürüzsüz bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor. İstenmeyen tüylerden kurtulmanız için hazırlanmış olan tüy dökücü kremler, ışıltılı ve canlı bir cilde kavuşmanıza yardım ediyor. Cildinizin ihtiyaç duyduğu neme sahip olmasına yardımcı olan nemlendirici kremler, yumuşak bir cilt sunuyor. Göz bakımı için hazırlanmış olan gündüz ve gece kremleri ise göz altında oluşan şişlikleri ve göz çevresindeki kırışıklıkları azaltıp önüne geçiyor. Yüz temizleyici tonikler gün içerisinde aşınan ve yıpranan cildinizi canlandırırken tonikler ile pürüzsüz bir cilde sahip olmanıza ortam hazırlıyor. Farklı kullanım amaçlarına sahip olan cilt ve vücut kremleri, cildinizdeki olumsuz etkileri en aza indirerek canlı ve parlak bir cilt vadediyor.

Erkek Saç Bakım Ürünleri

Erkek Kişisel Bakım Ürünleri

Dökülen ve yıpranan saçları canlandırmak için hazırlanmış olan erkek saç bakım ürünleri, kişisel bakımına özen gösteren erkeklerin tercihleri arasında bulunuyor. Uygun fiyat seçenekleri ile tasarlanmış olan ürünler, saçlarınızın eski canlılığına ve parlaklığına kavuşmasına yardımcı oluyor. İnce ve zayıf saç telleri için hazırlanmış olan krem ve maskeler, saçları güçlendirerek dökülmeleri en aza indirmeyi amaçlıyor. Gün içerisindeki kötü koşullardan ve stresten dolayı yıpranan saçları canlandırmak için geliştirilmiş olan saç bakım ürünleri, saçlarınızın ihtiyaç duyduğu nemi ve parlaklığı bir arada sunuyor. Güçlü ve dayanıklı saçlara sahip olmanıza yardımcı olan ürünler, beyazları ve kırılmaları da engelleyerek ipeksi saçlara sahip olmanıza yardımcı oluyor.

Erkek Tıraş ve Tıraş Sonrası Ürünleri

Erkek Kişisel Bakım Ürünleri

Kişisel bakımına özen gösteren erkeklerin tercihleri arasında bulunan tıraş ve tıraş sonrası bakım ürünleri, keyifli bir tıraş deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Tahrişi ve kızarıklığı en aza indiren kremler ve losyonlar tıraş sonrası için benzersiz seçenekler oluştururken güçlü ve keskin bıçaklara sahip tıraş bıçak ve makineleri sinekkaydı bir tıraş imkânı tanıyor. Karizmatik ve güçlü bir görünüme kavuşmanız için hazırlanmış olan tıraş bıçak ve makineleri, farklı özellikleri ile dikkat çekiyor. Her ihtiyaca yönelik olarak tasarlanmış olan ürünler, rahat ve konforlu bir tıraş deneyimini mümkün kılıyor. Cildinizi canlandırarak yumuşak bir his uyandıracak olan tıraş sonrası krem ve losyonlar da tıraş sonrası tahrişi engelleyerek ferah bir his uyandırıyor. Daha fazla kozmetik ve kişisel bakım ürünleri seçenekleri için Kozmetik & Kişisel Bakım kategorimizi ziyaret edebilir, daha fazla ağda, epilasyon ve tıraş ürününü bu kategoriden inceleyebilirsiniz.

Kişisel Bakım Ürünü Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Cilt bakım ürünü seçerken cilt tipinize göre hareket edin.
  • Saç bakım ürünleri seçerken kullanım amacınızı ve ihtiyacınızı belirleyin.
  • Tıraş ve tıraş sonrası ürünleri seçerken setleri göz önünde bulundurarak ekonomik tercihler yapın.
  • Krem ve maske gibi ürünlerin kullanım alanlarına mutlaka dikkat edin.
  • Tıraş ürünleri seçerken çok amaçlı olan ürünlere de göz atın.

Bunlara da Dikkat Edin

  • Seçtiğiniz ürünleri kullanım talimatlarına uygun şekilde uygulamaya özen gösterin.
  • Her ürünün kullanım yeri ve amacı farklı olduğu için ürünü almadan önce ihtiyacınızı belirleyin.
  • Cilt tipi, saç tipi ve rengi gibi detaylar önemli olduğu için bunlara da dikkat edin.
  • Ürünlerin içeriklerine göz atarak sizin için en uygun seçeneği belirleyin.
  • Ürünlerin uzun ömürlü olması için uygun koşullarda saklayın.

GittiGidiyor BLOG

Her Erkekte Bulunması Gereken 5 Bakım Aleti

Her Erkekte Bulunması Gereken 5 Bakım Aleti

Sakal düzelticilerden şarjlı diş fırçalarına, tüy alma aletlerinden saç kurutma makinelerine; bakımlı erkeklerin olmazsa olmaz ürünleri karşınızda!

DEVAMINI OKU
Erkeklere Özel: Yaşa Göre Cilt Bakım Önerileri

Erkeklere Özel: Yaşa Göre Cilt Bakım Önerileri

Temizlemeden nemlendirmeye, tıraştan yaşlanma karşıtı bakımlara; her yaş grubundan erkekler için cilt bakım önerileri burada!

DEVAMINI OKU
Erkekler İçin 5 Yaşlanma Karşıtı Bakım Önerisi

Erkekler İçin 5 Yaşlanma Karşıtı Bakım Önerisi

Bu tüyolar ve ürünler cildini kırışıklıklardan korumak isteyen erkekler için!

DEVAMINI OKU