GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Yüz Epilasyon Ürünleri

kategorisinde 1007 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Yüz Epilasyon Ürünleri

Kuaför veya güzellik salonlarına gitmenin ekstra maliyet ve zaman yükü düşünüldüğünde, evde bakımlarınızı gerçekleştirmek çok daha önemli olabiliyor. Yüz tüylerinizi rahatça almanızı sağlayan elektronik ürün ve araçlar sayesinde kısa süre içerisinde zahmetsizce sonuçlar almanız mümkün hale geliyor. Kaş bıyık toplama yayı, kıl toplama pedi, ağda seti ve epilasyon aleti gibi yüz epilasyon ürünleri çeşitleri ile dilediğiniz şekilde yüz tüylerinden kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Yerli ve yabancı yüz epilasyon ürünleri markaları tarafından sunulan birbirinden farklı ürünleri hemen keşfedin.

Pratik ve Kolay Bakım

Yüz Epilasyon Ürünleri

Evde kullandığınız yüz epilasyon ürünlerinden kuaför veya bakım salonlarındaki performansı alabilirsiniz. Elektronik seçeneklerde yay gibi aparatlara kadar uzanan geniş koleksiyonda dilediğiniz ürünle yüz tüylerinizden kolayca kurtulabilirsiniz. Yüz tüy alma aletleri, ipli veya jilet başlıklı modelleriyle kısa süre içerisinde pratik ve kolay şekilde sonuç almanızı sağlıyor. Tüylerinizi kırmadan kökünden alma şansı sunan ürünler, kalınlaşma veya çoğalma gibi sorunların oluşmasına da engel oluyor. Ağdaya alternatif olarak sunulan epilasyon aletleri, ağrısız şekilde tüm yüz tüylerinizden bir anda kurtulmanıza yardımcı oluyor. Geleneksel yöntemlerden hoşlananlar için ise tüy toplama yayları mükemmel birer seçenek oluyor. Paslanmaz çelikten üretilen bu yaylar, kitap okurken, film izlerken veya telefonunuz elinizdeyken bile kısa sürede uygulama yapabilmenize imkân sunuyor.

Seyahat Boy Ürünleri Keşfedin

Yüz Epilasyon Ürünleri

Tatil sırasında kişisel bakımınızı devam ettirmeniz artık çok kolay. Birbirinden pratik ve kompakt yüz epilasyon ürünleri sayesinde saniyeler içerisinde tatillerinizde veya diğer seyahatlerinizde de tüylerinizden rahatça kurtulabilirsiniz. Makyaj çantanıza sığan küçük epilasyon ürünleri, tüylerinizi 2-3 haftaya kadar yok ediyor. Tüylerin çıkış yönü doğrultusunda kullanılan bu pratik ürünler; kaş, tüy ve bıyık gibi tüm tüyleriniz üzerinde mükemmel etki sağlıyor. Küçük bölgeler için özel olarak üretilen bu epilasyon aletleri aynı zamanda ayak ve el parmaklarında ve boyun bölgesinde de rahatça kullanılabiliyor. İnce tüyleri almak için üretilen mikro teknolojiler, 0.1 mm çapındaki başlıklarıyla tam ve etkili sonuç almanıza da yardımcı oluyor. Cildi tahriş etmeyen başlıkları sayesinde hassas ciltlerde de rahatlıkla kullanılabilen epilasyon aletleri bütçenize uygun çeşitli fiyatlarda sunuluyor. Seyahat esnasında rahatça kullanabilmeniz için ağda seti de yer alıyor.

Her İhtiyaca Uygun Seçenekler

Yüz Epilasyon Ürünleri

Geleneksel yöntemlerden en son teknolojilere kadar çok zengin seçeneklerde oluşan epilasyon koleksiyonunda her ihtiyaca uygun alternatifler yer alıyor. Uzun yıllardır tüy alma yöntemi olarak kullanılan ip, çeşitli aparatlarla birleştirilerek kullanıcılara pratik bir çözüm sunuyor. İpli epilasyon yayı, tüyleri zahmetsizce kökünden almanızı sağladığı için yaklaşık 3-4 haftaya kadar çıkmadan pürüzsüz bir cilde kavuşmanıza yardımcı oluyor. İnce veya kalın tüyleri tek seferde ve etkili şekilde almanızı sağlayan iplerin yanı sıra yaylı epilasyon aleti seçenekleri de bulunuyor. Kalem şeklinde epilasyon makinelerinden ipli yaylara ve ağda setlerine kadar uzanan çeşitli seçenekleri ve yüz epilasyon ürünleri fiyatları hakkında hemen şimdi bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha fazla kozmetik ve kişisel bakım ürünleri seçenekleri için Kozmetik & Kişisel Bakım kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Yüz Epilasyon Ürünleri Faydaları

  • Evinizin konforunda pratik şekilde tüylerinizden kurtulmanızı sağlıyor.
  • Kuaför masrafından ve zamanından tasarruf etmenize yardımcı oluyor.
  • Hızlı ve pratik şekilde sonuç alınabiliyor.
  • Tüylerinizi kökten alan yöntemlerle zaman içerisinde azalmasına fayda sağlıyor.
  • Seyahat sırasında makyaj çantanızda kolayca taşınabiliyor.

Kullanım Önerileri

  • Her türlü epilasyon ürününü kullanmadan önce cildinizi temizlemeniz gerekiyor.
  • İlk seferki kullanımda herhangi bir reaksiyon oluşmaması için yüzünüzün küçük bir bölgesinde denemeniz öneriliyor.
  • Her türlü ürünü tüylerinizin çıkış yönünün tersinde kullanmanız gerekiyor.
  • Epilasyon aletlerini kullanırken nazikçe uygulama yapmanız öneriliyor.
  • Uygulama sonrasında ürünleri temizleyerek saklamanız önem arz ediyor.