GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Cımbız

kategorisinde 1809 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Cımbız

Kıl ve tüy gibi ince tüyleri almanızı sağlayan cımbız çok kullanılan epilasyon malzemeleri arasında yer alır. Birbirinden değişik çeşitleriyle göz doldurur. Seçtiğiniz cımbız modeliyle küçük tüylerinizden kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz. Kaliteli cımbız markaları arasından istediğinizi tercih edebilirsiniz.

Cımbız Çeşitleri Nelerdir?

Cımbız

İstenmeyen tüylerden kısa sürede kurtulabilmek için cımbız çeşitleri arasından ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Batıklaşmış tüyleri kökünden almak için batık cımbızı kullanabilirsiniz. Uygulama ortamında ışık seviyesi yetersiz kaldığında ışıklı cımbız tercih edebilirsiniz. Eğimli uçlara sahip olan ışıklı cımbızlar, kaş alma ve şekillendirme için ideal bir seçenektir. Ulaşması zor olan tüyleri bile kolaylıkla kavrar. Paslanmaz çelik cımbız tüm cilt tiplerine uygun olarak üretilir. Eğimli uçlara sahip olan cımbızlar, düzensiz kaşları düzeltmenize yardımcı olur. Yüksek kalitede ve paslanmaz çelikten üretilen ince uçlu cımbız uzun ve sert tüylerin rahat bir şekilde alınmasını sağlar. İnce iki uca sahip olan cımbızlarla ulaşılması zor olan inatçı tüylere bile ulaşabilirsiniz. İnce ağızlı cımbızlar sayesinde kirpik takma işlemini de pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Düz ve kalın uçlu cımbız en ince ve kısa tüyleri bile almanıza yardımcı olur. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan cımbız modelleri arasından beğendiğinizi seçebilirsiniz.

Cımbız Kullanımı Nasıldır?

Cımbız

Çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz küçük cımbız pratik kullanımıyla kişilerin beğenisini kazanır. Güzelliğinize güzellik katabilecek cımbızlar sayesinde istenmeyen tüylere ağrısız bir şekilde veda edebilirsiniz. Cımbızı doğrudan kıl köklerine uygulayabilirsiniz. Kaş, çene, dudak üstü, ayak bölgesi başta olmak üzere, vücut üzerinde çıkan küçük tüyleri almak amacıyla cımbız kullanabilirsiniz. Tüylerin ne zaman çıkacağı belli olmadığı için, çantanızda cımbız bulundurarak güzellik merkezine ya da kuaföre gitmeden tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Kısa süre içerisinde az sayıdaki tüyleri alarak temiz ve pürüzsüz cilde sahip olabilirsiniz. Mükemmel kaş tasarımları için ise profesyonel cımbız kullanımına ihtiyacınız vardır. Kaş tasarımında ilk adım olan kaş alma işlemini ışıklı cımbızlarla yapabilirsiniz. Tasarımıyla tüy alınacak bölgeyi aydınlatan ışıklı modeller paslanmaz çelikten üretilir. Dayanıklı olmaları sebebiyle uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Sanatsal tırnak süsleme ve dekorasyon pulu yerleştirmek isterseniz elektronik cımbız uygun bir seçenektir. Elektronik alanda da kullanılan cımbızlar, lehimleme yaparken ya da komponent sökerken en büyük yardımcınız olabilir. Kullanım amacınıza göre cımbız modeli tercih edebilirsiniz.

Cımbız Fiyatları

Cımbız

Modeller arasında farklılık gösteren cımbız fiyatları oldukça değişkendir. Cımbız markaları ve yapımında kullanılan materyaller fiyatlandırma üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Ekonomik seviyelerde satışa sunulan cımbızın çok sayıda çeşidi ve modeli bulunur. Birden fazla cımbız modelini bir arada almak istiyorsanız, cımbız seti tercih edebilirsiniz. Set olarak alınan cımbızlarla ekonomik açıdan tasarruf elde edebilirsiniz. Klasik cımbızlar ile elektronik cımbızlar arasında az da olsa fiyat farkı bulunabilir. Paslanmaz çelik malzemeden üretilen modeller, hem kullanışlı hem de fiyat bakımından oldukça ekonomiktir. Birbirinden değişik fiyat aralıklarında satışa sunulan cımbız modelleri arasından beğendiğinizi satın alabilirsiniz. Daha fazla kozmetik ve kişisel bakım ürünleri seçenekleri için Kozmetik & Kişisel Bakım kategorimizi ziyaret edebilir, daha fazla ağda ürününü Ağda Ürünleri kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Cımbız Kullanmanın Avantajları

  • Cımbız, küçük tüyleri almanın hızlı ve etkili bir yoludur.
  • Cımbız sayesinde istenmeyen kıl ve tüylerinizden kurtulabilirsiniz.
  • Batık olmuş kalın kılları ciltten uzaklaştırabilirsiniz.
  • Küçük boyutlu olarak tasarlandıkları için çantanızda taşıyabilirsiniz.
  • Kılın yeniden çıkma süresini uzatabilirsiniz.

Cımbız Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Cımbızın sahip olduğu materyallere dikkat edebilirsiniz.
  • Uzun süreli kullanım açısından paslanmaz ve dayanıklı cımbız modellerine yönelebilirsiniz.
  • Uygulama yapacağınız alanı göz önünde bulundurabilirsiniz.
  • Modeller arasından ihtiyacınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz.
  • Bütçenizi düşünerek ekonomik fiyat seçeneklerine sahip olan kaliteli bir cımbız satın alabilirsiniz.