GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Ağda Makinesi

kategorisinde 294 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ağda Makinesi

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için profesyonel hizmet almak zaman ve maliyet açısından ekstra yükler gerektirebiliyor. Böyle durumlarda evinizin konforunda kişisel bakımınıza dikkat edebilmeniz için çeşitli epilasyon ürünlerinden destek alabilirsiniz. Ağda, uzun yıllardır kadınların tüylerini almada kullandıkları bir yöntem olarak biliniyor. Günümüz modern teknolojilerinde geliştirilen ağda makinesi modelleri pratik ve kolay şekilde ürünü uygulamanıza imkân sunuyor. Yerli ve yabancı ağda makineleri markaları tarafından geliştirilen ürünler, boncuk sirden kartuş ağdaya kadar farklı tipte malzemeler için sunuluyor. Siz de hemen şimdi, bütçenize uygun seçenekleri keşfedebilmek için ağda makinesi fiyatları ve çeşitleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Pratik ve Kolay Uygulama

Ağda Makinesi

Ağda makinesi, en kısa yoldan sir veya diğer ağda türlerini kullanıma hazır hale getirmenize ve cildinize uygulamanıza yardımcı oluyor. Sir gibi boncuk, inci, kalıp veya benzeri şekilde katı formda sunulan ürünlerin sıvılaştırılması için ısı uygulamak gerekiyor. Bu ısı işlemini evde veya bakım salonlarında gerçekleştirebilmenize yardımcı olan çeşitli makine seçenekleri bulunuyor. Sir ağda makinesi seçenekleri, kullandığınız ürünün türüne göre ısı işlemini farklı yöntemlerle uyguluyor. Boncuk ağda makinesi, kısa süre içerisinde ağdanızın sıvı forma geçerek cildinize uygulanmasını sağlıyor. Saniyeler içerisinde kullanıma hazır hale gelen sir ağdanızı uygulamadan önce tamamen soğuduğundan emin olmanız gerekiyor. İnci ağda makinesi olarak da bilinen bu tip makineler, kalıp veya konserve şeklindeki ağda modelleri için de kullanılabiliyor.

İhtiyacınıza Uygun Ağda Makinesi Modelleri

Ağda Makinesi

Ağda makinesi seçerken kullandığınız ürünün türünü dikkate almanız gerekiyor. Kartuş şeklindeki roll-on ağda makinesi modelleri, granül veya boncuk sir şekillerinde kullanılamıyor. Bu nedenle ağda satın alırken uygulama yöntemleri hakkında detaylı bilgi almanız önem arz ediyor. Kartuş şeklindeki sir ağdalar, özel olarak geliştirilen makinelerde sıvılaştırılarak cildinize uygulanabiliyor. Bacak veya kol gibi daha geniş bölgeler için geliştirilen bu ürünler, birkaç dakika içerisinde ürünü kullanıma hazır hale getiriyor. Kartuşu cildinize uygulamadan önce belli bölgede test ederek yanmaya karşı önlem almanız öneriliyor. Cilt yapınıza uygun olarak belirleyeceğiniz epilasyon yöntemini profesyonel hizmet kalitesinde elde etmenizi sağlayan tüm elektrikli ağda makinesi seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Daha fazla kozmetik ve kişisel bakım ürünleri seçenekleri için Kozmetik & Kişisel Bakım kategorimizi ziyaret edebilir, daha fazla ağda ürününü Ağda Ürünleri kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Bakımlı ve Pürüzsüz Bir Cilt

Ağda Makinesi

İstenmeyen tüylerinizden kurtulurken yüz ve vücudunuza uygun yapıdaki ağda modellerini seçmeniz önem arz ediyor. Granül ağda makinesi, yüz gibi daha hassas ve ince tüylerin bulunduğu bölgelerde daha iyi sonuç veriyor. Küçük boncuklar halinde katı formda sunulan sir ağdanın kısa süre içerisinde sıvılaşmasına yardımcı olan bu makine seçenekleri, kuaför salonlarında veya evlerde rahatlıkla kullanılıyor. Profesyonel ağda makinesi, evinin konforunda mükemmel hizmet elde etmek isteyenlerin de favorileri arasında yer alıyor. Ağda makinesi seti satın alırken ağda, spatula, masaj yağı ve benzeri ekstra ürünlerin olduğu seçenekleri de tercih edebilirsiniz. Bu ürünlerle istenmeyen tüylerden kurtulurken epilasyon sonrası bakım rutininizi de gerçekleştirebilirsiniz. Hemen şimdi tek bir tıkla dilediğiniz ürünü satın alın!

Ağda Makinesi Kullanımı

  • Ağda makinesiyle epilasyona başlamadan önce cildinizi temizleyin.
  • Makineyi kullanmadan önce talimatları okuyun.
  • Isınan ağdanın cildinizi yakmayacak seviyede olmasına dikkat edin.
  • Ürünü kullanırken cildinizin küçük bir bölgesinde test edin.
  • Tüylerinizin yapısına göre dikey yönde uygulama yapın.

Ağda Makinesi Seçerken Dikkat Edin

  • Ağda makinesi seçmeden önce hangi çeşit ürünü kullandığınızı göz önünde bulundurun.
  • Sir ağdaların üzerinde yazan kullanım önerilerine uygun makineleri seçin.
  • Profesyonel amaçlı kullanımlarda daha büyük kapasiteli ve güçlü ürünleri seçin.
  • Seçtiğiniz ürünün cildinizde herhangi bir reaksiyon yaratmamasına dikkat edin.
  • Epilasyon sonrası bakımınızı tamamlamak için sir temizleme mendili, yağı ve bakım kremi içeren setleri satın alın.