GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Endüstriyel Elektronik

kategorisinde 6071 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Endüstriyel Elektronik

Teknolojinin gelişmesi, otomasyon ve bilgisayar sistemlerindeki altyapı ihtiyacını da aynı oranda arttırmaktadır. Teknoloji alanında faaliyet gösteren endüstriyel elektronik üreticileri, hem eğitim kurumları hem de fabrikaların ihtiyaçlarını karşılayarak üretim sistemlerinin gelişmesini sağlarken altyapı ihtiyacını da gidermekte. Sanayi alanında faaliyet gösteren büyük firmaların yanı sıra elektronik ve elektrik sistemlerine ilgili olan bireysel kullanıcılar da kendi atölyelerinde endüstriyel elektronik ürünlere ihtiyaç duyabilmektedir. Elektronik sistemler için gereken kablo, kalem havya, filament, sigorta türleri gibi temel malzemelerin yanı sıra çok geniş yelpazede sunulan elektronik ürünler, kullanıcıların ihtiyacına yanıt verebiliyor.

İnternet Teknolojileri ya da Elektrik Sistemleri İçin Gereken Ürünler

Endüstriyel Elektronik

Dijital desibel ses ölçme cihazı, anten kablosu, antistatik masa örtüsü, otomatik yüklemeli kazan paneli, adaptör, filament çeşitleri, renk değiştiren filamentler, emniyet şalteri, cam sigorta çeşitleri, solenoid valf, step motor, termostat, kontrol paneli, lazer makinesi, sigma profil, kuluçka çevirme motoru, vidalı mil, esnek güneş paneli gibi ürünler, endüstriyel elektronik alanında faaliyet gösteren firma, eğitim kurumları ya da atölyeler gibi hem deneysel hem de üretim amaçlı faaliyet gösteren kuruluşların ihtiyaçlarını karşılayan en önemli endüstriyel elektronik aletleri arasında yer almaktadır. Evde çıkan arıza ya da altyapı sistemlerinde gereken değişiklikler için kullanılabilen endüstriyel elektronik ürünleri, hem İnternet teknolojilerinde hem de elektrik sistemlerinde kullanılabilmektedir.

Profesyonel ve Amatör Kullanıcılar İçin Endüstriyel Elektronik Ürünler

Endüstriyel Elektronik

İnternet ağ sistemlerinde gereken DHMI Splitter çoklayıcı ya da VGA Splitter port gibi ürünler, kurumlarda bilgisayar sistemlerini destekleyici ürünler olarak kullanılabilirken, evde bozulan dikiş makinesine gereken bir pedal da endüstriyel elektroniğinin bir parçasını oluşturuyor. Otopark uzaktan kumanda sistemleri için ya da evde kapı zilinin değişmesi gerektiğinde kablolu ve kablosuz kapı zili modelleri de kullanıcıların ihtiyaç duyduğu bu elektronik ürünler arasında olabilir. Endüstriyel elektronik ürünleri arasında çelik boğaz, RF çağrı sistemi butonu, vinç uzaktan kumanda sistemi, kablosuz video aktarım seti, notebook adaptör, lazer kesim makinesi yansıtıcı ayna seti, profesyonel oyuncu kulaklığı, Bluetooth kart araç içi modül, dayzek, iç mekân LED, analog ölçü aleti, çift tuner'li kablosuz telsiz mikrofon, uydu santrali, şarjlı kalem pil, telefon başlık şarj cihazı, mono erkek kablo, silikon tabancası, ince malzemeler, uydu bulucu, LED panel kartı, kablolu hazır ampul, oto teyp soketi gibi ürünler, tek tek ya da üretim yapan yerler için toptan satın alınabilir.

SCART Dağıtıcıdan Puro Kutusu İçin Nemölçer Cihaza Kadar Her Şey

Endüstriyel Elektronik

Kullanıcıların evde ya da iş yerlerinde ihtiyaç duyabileceği tamamlayıcı parçaların yanı sıra USB HDMI dönüştürücü, SCART dağıtıcı, oto çakmak fişi, bijon anahtarı, oto çakmaklık gibi nihai ürünler de endüstriyel elektronik ürünleri arasında yer almaktadır. Son tüketicilere hitap eden görünmez ekran koruyucu, mini bilgisayar süpürgesi, flash bellek, puro kutuları için dijital nemölçer, elektrikli saç kesme makinesi, ışıldak, telsiz telefon pili, LED yazı tahtası kalemi gibi endüstriyel elektronik ürünleri de yine bu kategoride değerlendirilebilir. Endüstriyel elektronik ürünlerini, adet üzerinden ya da toptan olarak farklı marka ve model seçenekleriyle satın almak mümkün.