GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Süt Saklama Poşet ve Kabı

kategorisinde 1478 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Süt Saklama Poşet ve Kabı

Anne sütü, bir bebeğin dünyaya geldiği ilk andan itibaren ihtiyaç duyduğu tek besin kaynağı olarak hayati önem taşımaktadır. Öyle ki uzmanlar, ilk 6 ayda anne sütü dışında hiçbir gıda takviyesi önermemektedir. Çalışan annelerin çalışma hayatına geri dönme zorunlulukları ise anne sütüne ihtiyaç duyan bebeklerin bu mucizevi besin kaynağından mahrum kalacağı anlamına gelebilir. Ancak anne sütünü sağlıklı şekilde muhafaza edebilen süt saklama poşet ve kapları bu konuda annelerin en büyük yardımcısı olmaktadır.

Anne Sütünü Saklayabilmenin Kolay Yolu

Süt Saklama Poşet ve Kabı

Yalnızca çalışan anneler değil, gün içinde kısa süreli de olsa bebeğinden ayrı kalmak zorunda olan anneler de süt saklama poşeti ve süt saklama kabı kullanarak bebeğinin beslenme ihtiyacını karşılayabilmektedir. Süt saklama poşetleri özel olarak üretilmiş, çeşitli uluslararası hijyen testlerinden başarıyla geçmiş ürünler olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Isıya ya da soğuğa dayanıklı olan bu ürünler, çeşitli ebatlarda üretilebilmektedir. Sağıldıktan sonra doğrudan hijyenik şekilde poşete aktarılan anne sütü, besin değerlerinden hiç bir şey kaybetmemektedir. Ayrıca ağzı kapalı tutulduğu süre boyunca her şekilde hijyenik kalır. Oda sıcaklığında 3 saat, buzdolabında ise 3 güne kadar saklanabilen anne sütü, saklama kabı ya da poşetinde güvenli yöntemlerle kullanılacağı ana kadar sağlıklı şekilde bekletilebilir.

Pratik Çözüm Sunan Yöntemler

Süt Saklama Poşet ve Kabı

BPA ve BPS gibi zararlı kimyasallar içermeyen süt saklama poşeti modelleri ve saklama kapları, destekli taban yapısı ve emniyetli kilit ve kapakları sayesinde sızdırma yapmayan modeller şeklinde farklı formlarda kullanıcılara sunulabiliyor. Anne sütünün içerisindeki vitamin ve mineral gibi besin değerlerini koruyabilen özellikte üretilen süt saklama poşet ve kaplarını dilediğiniz yere götürebilmeniz de mümkün. Üstelik poşetleri birden fazla sayıda doldurduktan sonra dondurucuda muhafaza etmeniz de sağlıklı yöntemler arasında sayılabilir. Dondurucudan çıkarılan saklama kabı ya da poşetindeki süt, poşeti ya da kabıyla birlikte bir süre bekletildikten sonra kolayca çözülebilir. Daha sonra biberon yardımıyla süt ısıtıcısında istenilen seviyeye kadar ısıtılarak istenilen ısı derecesine getirilebilir.

Her Şekilde Hijyenik ve Sağlıklı

Süt Saklama Poşet ve Kabı

Süt saklama poşet ve kapları, üzerindeki tutucu materyal sayesinde tarih ve saat yazmaya olanak tanımaktadır. Böylelikle sütün ne zaman sağıldığı ve muhafaza edilmeye başlandığı kayıt altına alınabilir. Süt saklama poşeti fiyatları, çoklu paketler hâlinde satın alınabilirken, ihtiyaca göre tekli ya da ikili poşetler şeklinde de tercih edilebilir. Süt saklama poşeti modelleri ve süt saklama kapları, farklı renklere ve hacimlere sahip ürünler olarak hem saklanan sütleri sınıflandırmayı kolaylaştırır hem de hoş bir görüntü sunar. Anne sütüne ihtiyaç duyan bebeklerin özellikle ilk 6 ay bu en önemli besin kaynağından mahrum kalmamaları için tasarlanmış olan süt saklama poşet ve kapları, bebeklerin bu konudaki en büyük gereksinimine yanıt olurken, annelerin de hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

GittiGidiyor BLOG

Süt ve Mama İçin Annelerin İhtiyacı Olacak 8 Ürün

Süt ve Mama İçin Annelerin İhtiyacı Olacak 8 Ürün

Bu listemiz hem anne sütü sürecinde hem de mamaya geçişte olan anneler ve bebekler için!

DEVAMINI OKU
Emziren Annelerin Hayatını Kolaylaştıracak 9 Ürün

Emziren Annelerin Hayatını Kolaylaştıracak 9 Ürün

Hepimizin bildiği gibi, bebeklerde sağlıklı gelişim için en temel besin kaynağı anne sütü. Ancak bebekler anne sütünün keyfini çıkarırken, annelerin süt ve emzirme konusunda bazı yardımcılara ihtiyacı olduğunu unutmamak lazım.

DEVAMINI OKU
Anne Sütü Nasıl Arttırılır?

Anne Sütü Nasıl Arttırılır?

Bebeğin dünyaya gelme sürecinde hem beden hem de ruh sağlığına özen gösteren annenin, bebek dünyaya geldikten sonra da aynı özeni göstermesi çok önemli. Özellikle emzirme sürecinde dengeli bir beslenme, dengeli uyku ve dengeli egzersiz bebeğin beslenmesini ve büyümesini doğrudan etkiliyor. Yeni doğum yapan her annenin aklında aynı soru var: anne sütü nasıl arttırılır?

DEVAMINI OKU