GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Eminçelik

markasında 96 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Eminçelik Türkiye'de ihtiyaç duyulan ankastre beyaz eşya ürünlerini karşılamak, mutfağınızda fonksiyonel ve estetik yardımcılara sahip olmanız için faaliyet gösteriyor. Fırınlardan ocaklara aspiratörlerden davlumbazlara kadar pek çok ürünü bulabileceğiniz Eminçelik beyaz eşya portföyünde tekli ürünleri tercih edebilir, ankastre setlere de sahip olabilirsiniz. Ücretsiz kargo, indirim gibi fırsatlardan yararlanıp dilediğiniz ankastre ürüne hemen sahip olmak için incelemelere başlayın!

Eminçelik Ocakları ile Mutfağınızda Harikalar Yaratın

Eminçelik ocak modelleri farklı gruplarda imal edilerek, en doğru alışverişi yapmanızı kolaylaştırıyor. 2, 4, 5 gözlü Eminçelik ankastre ocakları mutfağınızı çok daha modernize edilmiş bir şekilde dizayn etmeniz için çok ideal modeller sunuyor. Dokunmatik kontrol tipi ile çalışan, cam seramik yüzeye sahip, 4 gözlü bir ankastre ocak tüm yemek hazırlama süreçlerinizde yükünüzü hafifletmek için var. Bu grupta 9 farklı ısı kademesine sahip, çocuk emniyet kilidi ile güvenliği arttırılmış bir model aradığınız ürün olabilir. Daha minimal tasarımları incelemek isterseniz 2 gözlü, dokunmatik Eminçelik ankastre ocakları da ilginizi çekebilir. Yüksek watt kapasitesine sahip bu modeller de 9 farklı ısı kapasitesi ile çalışıyor. Cam seramik yüzeyi sayesinde kolay temizlenebilen bu ürünler, tasarımı itibarıyla da mutfağınızda son derece estetik bir hava estiriyor. Geleneksel pişirme yöntemlerini tercih ediyorsanız yandan düğmeler ile kontrol edeceğiniz ankastre ocaklar da var. Otomatik ateşleme sağlayan bu modeller, 4 ya da 5 gözlü modelleriyle sunuluyor. Üstelik 5 gözlü modeller Wok'lu olarak tasarlandığından, Wok'lu ocağın çift ateş halkası sebzelerinizin vitaminini kaybetmesini de önlüyor. Eminçelik set üstü ocaklar ise ikili veya dörtlü göze sahip modellerden oluşuyor. Siyah ve beyaz emaye ocaklar Wok'lu alternatiflere de sahip.

Eminçelik Ankastre Ürünleriyle Aşçılığınızı Konuşturun

Eminçelik davlumbaz modelleri de farklı tasarımları ve fonksiyonlarıyla tüketicilerin çeşitlilik ihtiyacına yanıt veriyor. Duvar tipi davlumbazlar maksimum 400, 460 m3/h gibi çekiş güçlerine sahip modellerden oluşuyor. Yemek hazırlama sürecinde mutfağınızdaki gresi, dumanı, buharı hızlıca tahliye edip filtreleyebilen bu modeller, push buton kontrol mekanizmasına sahip. Üç kademeli hız ayarı sayesinde havadaki yoğunluğa göre çalıştırabileceğiniz duvar tipi davlumbazlar siyah ve krem rengine sahip modelleri ile de estetik çeşitlilik sunuyor. Prizma formunda tasarlanan Eminçelik davlumbazları da yüksek emiş gücü, üç kademeli hız ayarıyla yemekten sonra da mutfağınızda ideal havayı korumanız için biçilmiş kaftan. Yıkanabilir alüminyum filtre, opsiyonel karbon filtre gibi ürün özellikleri de davlumbazlarda görebileceğiniz önemli detaylar arasında. Eminçelik aspiratörleri de sürgülü panele, 3 hız kademesine ve yıkanabilir alüminyum filtreye sahip. Aspiratörler yüksek motor gücüyle donatıldığından davlumbaza alternatif düşünen tüketiciler için müthiş seçenekler arasında. Eminçelik fırınlar ise ankastre ve midi modellerden oluşuyor. 3 veya 6 programlı ankastre fırınlar gelişmiş özellikleri sayesinde böreklerinizden pizzalarınıza kadar işinizi müthiş kolaylaştırıyorken 45 litrelik midi fırınlar hızlı pişirme ihtiyacınıza dört dörtlük yanıt veriyor.

Eminçelik Ankastre Fiyatları

Eminçelik ankastre ürünlerinin fiyatları oldukça geniş bir skalada ilerliyor. Modern ve fonksiyonel mutfakların günden güne vazgeçilmezleri haline gelen ankastre ürünler, farklı pek çok seçeneği ile Eminçelik'te sunuluyor. Ürün çeşitliliğinin yanı sıra, aynı ürün grubundaki pek çok model seçeneği fiyat aralığını genişleten önemli etkenlerden biri. Tekli olarak alabileceğiniz ürünlerin yanı sıra Eminçelik ankastre setlerini tercih ederek de mutfağınızı tek seferde daha ekonomik şekilde dizayn edebilirsiniz. Ocak & davlumbaz & fırın ya da ocak & fırın gibi ürünlerden oluşan setler toplu ürün tedariği yapmanız için büyük kolaylık sağlıyor. Olumlu geri bildirimlerden oluşan Eminçelik set üstü ocak yorumları gibi değerlendirmeler de alışverişinizi şekillendirmenize katkı sağlayabiliyor. Kategorimizde detaylı ürün sorgusu yaparken ürünlerle ilgili indirim fırsatlarıyla da karşılaşabilir, ücretsiz kargo gibi avantajlarla alışverişinizi çok daha ekonomik bir seviyeye çekebilirsiniz. Dilerseniz fiyat aralıklarını belirleyebileceğiniz filtreleme opsiyonunu değerlendirerek de aradığınız ürünlerin bütçenize uygun seçeneklerini hemen listeleyebilirsiniz.