GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Batarya, Pil Şarj Cihazı

kategorisinde 19864 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Batarya, Pil Şarj Cihazı

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatınızı kolaylaştırmanızda ve zamanı kaçırmadan yaşamanızda önemli bir alana sahip olmayı başaran batarya, pil şarj cihazı modelleri, kolay kullanımları ile kullanıcıları için âdeta kurtarıcı görevi üstlenmektedir. Kapasitesi mAh olarak izah edilen bataryalar, sağladıkları faydalarla birçok yönden dikkat çekmeyi başarmaktadır. Çeşitli fonksiyonel özelliklere sahip olarak tasarlanan farklı batarya modelleri, fiyatları ile de oldukça ulaşılabilir bir seviyede tutulur. Cazip batarya fiyatları, modelden modele ve markadan markaya değişebilse de makul sınırlar dâhilinde kalır.

 • GP Batarya, Pil Şarj Cihazı
 • Duracell Batarya, Pil Şarj Cihazı
 • Varta Batarya, Pil Şarj Cihazı
 • Ttech Batarya, Pil Şarj Cihazı
 • Toshiba Batarya, Pil Şarj Cihazı

Uzun Ömürlü Bataryalar ile Sağlanan Konfor

Batarya, Pil Şarj Cihazı

Bataryalar, birden fazla batarya pil modelinin bir araya gelmesiyle oluşturur. Elektrik enerjisini kimyasal enerji şeklinde depolayan ve istenilen süre içerisinde bu enerjiyi elektrik enerjisi şeklinde cihaza yükleyerek cihazın çalışmasını sağlayan batarya, birçok alanda kullanıcılarına kolaylık sağlamaktan geri durmaz. Batarya pil ömrünün mAh olarak tanımlanan kapasite değeri ne kadar yüksek olursa batarya modelinin kapasitesi de o derece yüksek olur. Akıllı telefon gibi her alana kolaylıkla taşınan iletişim araçlarındaki yükselişle birlikte batarya çeşitlerine duyulan ihtiyaç da günden güne artış gösterir. Tam da bu noktada kullanışlı yapıları ve uzun süreli kullanılabilir olmaları, tüketicilerinin kesintisiz iletişim sağlamasını garantiler. Batarya modelleri, farklı tasarım ve ebatlarıyla dikkat çekerken, aynı zamanda farklı renk ve şekillerdeki yapılarıyla da değişik zevklere sahip kullanıcılara hitap eder.

Batarya Modellerinin Kullanım Alanları

Batarya, Pil Şarj Cihazı

Çeşitli maddelerden üretilerek kullanıma hazır hâle getirilen batarya modelleri, şarj kablosuna gerek kalmadan, prizden bağımsız bir şekilde cihazınızı kullanma olanağı sunar. Cihaza sabitlenmiş bataryalar, ürüne zarif bir görünüm kazandırırken tak-çıkar şeklinde kullanıma uygun batarya çeşitleri ise cihazın kolay kullanımı açısından kullanıcıya pratiklik kazandırır. Hayatın her alanına rahatça taşınabilen batarya çeşitleri, cep telefonları gibi iletişimi sağlayan telekomünikasyon cihazlarında, notebook, PC, kesintisiz güç kaynakları, tekerlekli sandalyeler, elektrikli bisiklet modelleri, ATM'ler, fotoğraf makineleri, oyuncaklar, ışıldaklar, kontrol cihazları, kablolu televizyon modelleri, elektronik teraziler, satış makineleri gibi alanlarda kullanılabilir. Ayrıca, giriş segmentinde tutulan ve her kesimden kullanıcıya hitap etmeyi başaran batarya fiyatları da makul seviyelerde tutulur.

Yüksek Hızlı Şarj Cihazları

Batarya, Pil Şarj Cihazı

Teknolojik gelişmeler arasında boy gösteren taşınabilir batarya çeşitleriyle birlikte kurtarıcı rol üstlenen bir diğer ürün ise pil şarj cihazı olarak öne çıkıyor. Geniş kapasiteleriyle birden fazla pili tek seferde şarj etmeyi başaran cihaz, acil durumlarda oldukça rahat ve pratik bir kullanım kolaylığı sunar. Günlük ihtiyaçlarınız için pillerinizi hazır hâle getirmeyi başaran pil şarj cihazı tavsiye ve önerilerine sosyal medyadaki çeşitli platformlardan ulaşmak mümkün olur. Pil şarj cihazı modelleri, çeşitli markalar tarafından kullanıcıların beğenisine sunulur. Pil şarj cihazları, pillerin daha uzun süre dayanmasını sağlarken tüm cihazlarınız için mükemmel performans sergilemesinin de önünü açar.

Artılar

 • Batarya modellerinin taşınabilir olması, iletişim kopukluklarının önüne geçer.
 • Cihaz, şarj işlemi yapıldıktan sonra yüklendiği enerjiyi uzun süre saklayabilir.
 • İstenildiği zaman şarj edilme özelliği sayesinde kullanıcılarına kolaylık sağlar.
 • Küçük ve taşınabilir yapıları sayesinde daima yanınızda bulundurma imkânı sunar.
 • Fiyatları ile pek çok gelir gurubu için ulaşılabilir seviyede yer alır.

Eksiler

 • Kullanılan bataryanın orijinal olmaması, bataryada şişme meydana getirerek patlamasına yol açabilir.
 • Şarj esnasında cihazın kullanılıyor olması, bataryanın ömrünün kısalmasına sebep olur.
 • Bataryanın tam dolmasını beklemeden şarjdan çıkarılması, bataryanın erken bozulmasına yol açar.
 • Cihaz, araba şarjıyla çok sık şarj edildiğinde bataryaya gönderilen elektrik akımının yetersiz ya da gereğinden fazla yükleniyor olması sonucunda da şişebilir; bu durumkda beklenen desteği sağlayamaz.
 • İyi muhafaza edilmediklerinde bozulma riski ortaya çıkar.