GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Marka

Elektrikli Ev Aletleri

kategorisinde 420996 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Elektrikli Ev Aletleri

Dünden bugüne evsel mekanlardaki yükünüzü büyük oranda sırtlayarak size zamandan kazandıran elektrikli ev aletleri gelişmeye devam etmektedir. Ütülerden dikiş makinelerine, su arıtma cihazlarından elektrik süpürgelerine kadar hayatın birçok noktasında işlerinizi kolaylaştıran ürünler iddialı markaların modelleriyle yüksek performans sunmaktadır. Siz de detaylı ürün sorgulaması yapıp fiyat aralıklarını belirleyebileceğiniz sayfamızda en doğru sonuçlara hızlıca ulaşabilirsiniz.

Ütü Markaları ve Modelleri

Elektrikli Ev Aletleri

Tefal'den Bosch'a, Awox'tan Arzum'a kadar birçok ev aletleri üreticisinin sunduğu ütülerle kıyafetlerinize gereken özeni gösterebilirsiniz. Şok buhar ve dikey buhar özelliğine sahip, yüksek kapasitesiyle üstün performans sunan Vestel ütülerini inceleyebilirsiniz. Yarım saati aşkın süre boyunca sürekli buhar özelliğiyle kullanabileceğiniz buharlı bir model, kıyafetlerinizdeki kırışıkları kolayca yok eder. Kumaşa yapışmayan, en iyi taban olarak kabul edilen seramik taban da Vestel ütü modelleri sayesinde sahip olabileceğiniz ayrıcalıklar arasındadır. 3000 W gücüyle oldukça yüksek performans sunan Philips model ütüleri de inceleyebilirsiniz. Uzun süreler ütü yapmanızı sağlayacak geniş su hazneleri, 1 saate yakın sürekli buhar özelliği de Philips'in buharlı ütülerinde görebilecekleriniz arasındadır. Ergonomik sapı sayesinde kolayca kontrol edebileceğiniz ürün, kıyafetlerinizin üzerinde takılmadan kayacak özelliklerle donatılır. Ulaşılabilirliği önemseyen Philips ütü fiyatları noktasında da oldukça geniş bir skalada seyreder. Kategorimizde bütçenize uygun, güçlü Philips ütülerini kolayca bulup temin edebilirsiniz. Özellikle geniş aileler, kalabalık sayıdaki ev arkadaşları için çok ideal olan buhar kazanlı ütülerle de nokta atışı bir tercih yapabilirsiniz. Normal ütülere kıyasla daha fazla su haznesine sahip olan ürün kırışıklığı gidermede de daha başarılıdır. 1300'den 1900 mililitreye kadar farkı su tankı kapasitelerine sahip buhar kazanlılar da Tefal, Philips, Silter gibi öncü markaların modelleriyle kategorimizde bulunmaktadır.

Elektrikli Süpürgeler

Elektrikli Ev Aletleri

Evlerden ofislere her tür iç mekanda kullanabileceğiniz yüksek emiş güçlü süpürgeleri de toz torbalı, toz torbasız ve dikey modelleriyle bulabilirsiniz. Kuru emiş türünde, yüksek motor gücüne sahip torbasız bir Arçelik süpürgesi aradığınız ürün olabilir. Özellikle filtre değiştirmekle uğraşmak istemeyenler için böyle bir torbasız model çok idealdir. Yüksek toz kapasitesi sayesinde böyle bir modelle uzun müddet kesintisiz çalışabilirsiniz. Enerjiden A sınıfı verim alabileceğiniz Arçelik süpürgeleri ile siz de etkin bir temizliğin kapılarını aralayabilirsiniz. Ulaştığı maksimum motor gücüyle tozlara anında müdahale eden Philips elektrik süpürgeleri de aradığınız modelleri içerebilir. Tozların süpürgenizin iç kısmıyla temasını kesmek istiyorsanız markanın toz torbalı modelleri oldukça fonksiyoneldir. Sert zemin süpürme başlığı, kenar - köşe başlıkları gibi aparatlarıyla sunulan ürün sayesinde zor ulaşılan noktalardaki tozları dahi anında süpürebilirsiniz. Kablolara takılı kalmadan kullanabileceğiniz dikey süpürgeler de oldukça pratiktir. Fakir, Dyson, Arzum gibi üreticilerin üstün teknolojilerle donattığı dikey süpürgeler hızlı ve etkin bir temizlik için idealdir. Dilerseniz kategorimizde markaları filtreleyerek de merak ettiğiniz süpürgelere ulaşabilir, elektrikli süpürge fiyatlarını öğrenerek bütçenize uygun modeli hızlıca satın alabilirsiniz.

Halı Yıkama Makineleri

Elektrikli Ev Aletleri

Kolayca toz tutabilen halılara derinlemesine nüfuz eden halı yıkama makineleriyle de tanışabilirsiniz. Ürün grubunun en popüler modelleri içerisinde bir Arnica halı yıkama makinesini inceleyebilirsiniz. 2400 W gibi oldukça yüksek güçlere çıkabilen ürün hava üfleme özelliğine sahiptir. Özel olarak tasarlanan su filtreleme sistemi tozun suya anında hapsolmasını sağlar. Özel turbo başlıkları sayesinde halılardaki tozlara daha büyük basınçlar da uygulayabilirsiniz. Ortamı polen, duman, solunabilir toz partiküllerinden mükemmel derece koruyan Hepa filtre de ürünün profesyonel filtreleme sistemini oluşturur. Kolay alışveriş imkanıyla kategorimizde görebileceğiniz Arnica halı yıkama makineleri sayesinde tüm halılarınızda etkili bir temizlik gerçekleştirebilirsiniz. Enerji tasarrufu sağlayabileceğiniz Fakir, bütün tekstil yüzeylerini temizleyebileceğiniz Karcher model halı yıkama makinelerini de inceleyebilirsiniz. Sayfamızdan halı yıkama makinesi fiyatlarını öğrenerek de bütçenize en uygun modeli hemen satın alabilirsiniz.

Bilinmesi Gerekenler

  • Eğer profesyonel bir işletmeniz varsa ya da kalabalık ailelerin kıyafetlerini ütülüyorsanız buhar kazanlı ütüleri tercih edebilirsiniz.
  • Bütçe uygunluğunu önceliyorsanız daha uygun fiyatlara sahip olan normal ütüleri inceleyebilirsiniz.
  • Temizlik sırasında gürültünün önüne geçmek için sessiz çalışma özelliğine sahip elektrikli süpürgeleri deneyebilirsiniz.
  • Halı yıkama makineleri halıları çırpmamalı ve ona zarar vermemelidir.
  • A enerji sınıfındaki birçok elektrikli ev aleti sayesinde tasarruf sağlayabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Bir ütünün buhar gücü ne kadar yüksekse kırışıkları açma kabiliyeti de o kadar fazladır.
  • Toz torbasız elektrikli süpürgeler filtre değişimine gerek duymadığı için tasarruf sağlayabilir.
  • Toz torbalı süpürgeler, tozun filtrenin içine hapsolmasını ve makineyle temas etmemesini sağlar.
  • Halı yıkama makinesindeki fırçanın dengesiz değil düzenli bir şekilde çalışması gerekir.
  • Paslanmaz çelik gibi malzemeler birçok elektrik ev aletinin daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

GittiGidiyor BLOG

Küçük Ev Aletleri Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Küçük Ev Aletleri Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Yemek yaparken, sağlıklı meyve suları sıkarken ya da misafirleriniz için tatlı hazırlarken size yardım eden küçük ev aletleri, mutfaktaki pek çok işinizi kolaylaştırır. Peki mutfaktaki yardımcılarımız küçük ev aletleri nelerdir? Sizin için en iyi küçük ev aletlerini ve bunları alırken dikkat etmeniz gerekenleri derledik.

DEVAMINI OKU
En İyi Robot Süpürgeler Hangileri?

En İyi Robot Süpürgeler Hangileri?

Robot süpürgenin avantajlarından yararlanmak ve bambaşka bir temizlik deneyimi yaşamak istiyorsanız en iyi robot süpürge modeline sahip olmak için alışverişten önce blog yazımızın devamını okumanızı öneririz.

DEVAMINI OKU
Ütü Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Ütü Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Siz de çeşitlilik karşısında kararsızsanız ve ütü alırken nelere dikkat etmeli sorusuna yanıt arıyorsanız doğru sayfadasınız.

DEVAMINI OKU