GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Xiaomi Robot Süpürge

kategorisinde 62 adet ürün bulundu.
|
Filtrele
1

Ürünü hangi model için arıyorsunuz?

Xiaomi Robot Süpürge

Yüksek performanslı ve ulaşılabilir fiyatlı ürünleri ile adından söz ettiren Xiaomi markası, ev elektroniği konusunda da aynı ilke ile ürünler tasarlıyor. Herhangi bir insan etkileşimine sahip olmadan süpürme işlemi yapabilen robot süpürgeler, Xiaomi teknolojisi ile yüksek performans verimliliği sunuyor. Geleneksel ev süpürme yöntemlerini rafa kaldıran robot süpürgeler ile temizlik yapmak şimdi hiç olmadığı kadar kolay! Xiaomi robot süpürgeler, her köşeyi derinlemesine süpürerek evinizin tertemiz olmasını sağlar. Güçlü teknolojik özellikleriyle öne çıkan Xiaomi robot süpürge modellerini hemen kategorimiz üzerinden keşfetmeye başlayabilirsiniz. Böylece siz farklı işlerle uğraşırken ya da bir köşede dinlenirken evinizin pırıl pırıl süpürülmesinin keyfini yaşayabilirsiniz.

Xiaomi Robot Süpürgeler ile Temizlikte Son Nokta!

Temizliğe farklı bir bakış açısı kazandıran Xiaomi robot süpürgeler, akıllı uygulamaları ve son teknoloji özellikleriyle evlere eşsiz bir temizlik avantajı sunuyor. Alışmış olduğunuz elektrikli süpürge ile temizleme yöntemlerini rafa kaldırmanızı sağlayan Xiaomi robot süpürgeler, evinizin her bir köşesinin pırıl pırıl olmasını sağlar. İster evde olduğunuz zamanlarda isterseniz de evde yokken Xiaomi robot süpürgenizi çalıştırabilirsiniz. Üstelik halı ve zeminler arası, odalar arası kolay geçiş yapabiliyor olan bu süpürgeler sadece bir odanın değil tüm evin temizliğini üstleniyor. Zemin fark etmeksizin her yerde ve her ortamda kolayca hareket edebilen robot süpürgeler, önlerine bir engel çıktığında da tökezlemezler. Güçlü sensörlere sahip Xiaomi robot süpürge çeşitleri, herhangi bir engel ile karşılaştıklarında yön değiştirerek temizlik yapmaya devam ederler.

Xiaomi Robot Süpürge Modelleri

Xiaomi robot süpürge modelleri arasında Roborock ve Mi Robot olmak üzere 2 farklı seçenek bulunuyor. Xiaomi Mi akıllı robot süpürge Vacuum Cleaner; otomatik şarj, düzen eşleme, yol planlaması ve çoklu sensörleri ile beğeni topluyor. Güçlü bir temizlik sunan bu model, 10mm kenar temizleme özelliğine sahip bulunuyor. Tıpkı bir insan gibi çalışan Xiaomi Mi robot süpürge, 12 farklı sensörü ile akıllı ve etkili bir temizlik çözümü sunar. Xiaomi Roborock serisinde yer alan robot süpürgeler de güçlü emiş özellikleri ile dikkat çekiyor. 2 cm engel tırmanma, 2mm kauçuk tampon, 360 derece LDS basınç sensörü, 4 anti-damla merdiven sensörleri ve yerden ayrıldıktan sonra otomatik kapanma özelliklerine sahip bulunan robot süpürge modellerini Xiaomi Roborock serisinde bulabilirsiniz. Bu sayede evlerinizde kusursuz ve konforlu bir temizliğin keyfini doyasıya sürebilirsiniz.

Xiaomi Robot Süpürge Fiyatları

Bir elektrikli süpürgeden beklediğinizi ve daha fazlasını sunan robot süpürge Xiaomi markasının güvencesiyle beğeninize sunuluyor. Birinci sınıf bir elektrikli süpürge deneyimi sunan Xiaomi robot süpürgeler ile oturduğunuz yerden ev temizliği yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Her zeminde kusursuz bir temizlik performansı sunan Xiaomi robot süpürgeler özellikle minik bir dost ile yaşayanlar için de ideal. Dökülen tüylerin temizliği ile ilgilenmek ya da her an evi süpürmek zor oluyorsa Xiaomi robot süpürge modelleri tam size göre! Üstelik Xiaomi robot süpürgeleri evde olmadığınız zamanlarda akıllı telefonlarınızla uzaktan da yönetebilirsiniz. Uygulama bağlantısı sayesinde akıllı telefonlarla uzaktan yönetilebilen Xiaomi robot süpürgeler, ev dışında olduğunuzda bile evin temizliğini yönetebilmenizi sağlar. Xiaomi robot süpürge fiyatları genel olarak ürünün piyasaya çıkış yılına, modeline ve teknik özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor. Xiaomi robot süpürge yorumları incelendiğinde tüketicilerin süpürgenin uzun pil ömrü ve yüksek performans verimliliği noktalarından memnun oldukları görülüyor. Siz de uzun yıllar ilk günkü performansıyla kullanabileceğiniz Xiaomi robot süpürgeleri hemen incelemeye başlayabilirsiniz. Xiaomi robot süpürge en ucuz fiyat seçenekleri, kampanya ve indirim fırsatlarıyla GittiGidiyor'da sizleri bekliyor!