GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Karcher Halı Yıkama Makinesi

kategorisinde 29 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Karcher Halı Yıkama Makinesi

Evde belki de en fazla kir ve tozu toplayan halıların temizliği için sadece süpürmek kimi zaman yeterli gelmeyebilir. Dip köşe bir ev temizliği yapabilmek için belirli aralıklarla halıları yıkayabilmek ve tüm kir, toz, lekelerinden arındırmak gerekir. Evde halı yıkamayı kolay hale getiren Karcher halı yıkama makinesi ile halılarınızı çok kısa sürede yıkayabilir, tertemiz hale getirebilirsiniz. Etkili bir temizlik sonucu için olmazsa olmaz elektrikli ev aletleri arasında yer alan halı yıkama makinelerine Karcher kalitesiyle sahip olmak için keşfetmeye hemen başlayın!

Her İhtiyaca Uygun Karcher Yıkama Makinesi Modelleri

Karcher yıkama makinesi modelleri arasında her ihtiyaca uygun seçenekler bulunuyor. Farklı çalışma gücüne sahip Karcher halı yıkama makineleri aynı zamanda teknik detaylarıyla da farklılaşıyor. Karcher halı yıkama makinesi modelleri arasından seçim yaparken kir/temiz su tankı kapasitesine, pompa gücüne, vakum gücüne, boyutlarına ve ekstra aparatlarına dikkat ederek bir seçim yapabilirsiniz. Karcher halı koltuk yıkama makinesi kolayca çıkarılabilen kirli ve temiz su tankı sayesinde basit bir şekilde boşaltılıp doldurulabilir. Ev temizliğini çok daha etkin ve kusursuz bir hale sokan Karcher halı yıkama makineleri ile evinizde daha önce deneyimlemediğiniz bir temizlik sonucuna hazır olun! Halılarınızı sık sık yıkamaya vermekten ve bu yüzden kolayca yıpranmasından şikayetçiyseniz, Karcher halı yıkama makineleriyle bir an evvel tanışmalısınız. İhtiyacınız olduğu durumlarda tıpkı halı süpürür gibi halı yıkamanıza imkân sağlayan Karcher yıkama makineleri halı ve mobilyalarınızı yıpratmadan temizler.

Karcher Halı Yıkama Makinelerinin Kullanım Alanları

Karcher halı ve koltuk yıkama makinesi olarak da bilinen yıkama makineleri birçok farklı yüzeyin temizliğinde kullanılabilir. Halıların yanı sıra döşeme ve döşemeli mobilyalar, koltuklar, halı kaplı merdivenler, minderler, tekstil yüzeyler ve araba koltuklarında da kullanılabilecek olan Karcher yıkama makineleri çok yönlü elektrikli aletlerdir. Bir ürünle birçok farklı alan ve yüzeyi temizleyebilmek, kirlerinden arındırabilmek istiyorsanız Karcher halı yıkama makinelerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Arabanızı, evinizin halılarını hatta ofis mobilyalarınızı bile temizlemek için kullanabileceğiniz Karcher yıkama makineleri ile eşsiz bir temizlik sonucuna hazır olun! Kullanıldığı zemine göre kendini ayarlayan halı ve el aparatı Karcher yıkama makinelerinin öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor. Bu özellik sayesinde aparatı hangi açıda tutarsanız tutun, cihaz halıdaki suyu en etkin ve maksimum şekilde emiş sağlayacak şekilde geliştirilmiştir.

Karcher Halı Yıkama Makinesi Fiyatları

Günlük kullanım için ideal olan Karcher halı-koltuk yıkama makinası Puzzi 10/1, markanın en sevilen modelleri arasında yer alıyor. Görünüm olarak bir elektrik süpürgesini andıran bu model kablo sabitleme özelliği ve kolay değiştirilebilen aparat detayı ile beğeni kazanıyor. Sevilen bir başka model Karcher se 5100 halı yıkama makinesi ise derinlemesine ve hijyenik temizlik gerektiren tüm yüzeyler için uygun olmasıyla öne çıkıyor. Basınçlı sprey püskürterek kirleri çözen ve güçlü vakum özelliğiyle çözünmüş kirleri çeken Karcher se 5100 bu sayede inatçı yağ lekeleri, kir ve kötü kokuları aynı anda temizlemenize imkân sağlar. Farklı modellerdeki Karcher halı yıkama makineleri farklı özelliklere sahip bulunuyor. Tüm bunlar Karcher halı yıkama makinesi fiyatlarının değişkenlik göstermesinde etkin rol oynuyor. En cazip Karcher yıkama makinesi fiyatlarını kategorimiz üzerinden inceleyerek beğendiğiniz modeli güvenle satın alabilirsiniz. Daha fazla halı yıkama ürünü içinse Halı Yıkama Makinesi kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.