Sepet

İncelediğiniz ürünle ilgili kullanıcı yorumları

İncelediğiniz Ürünün Yorumları

esmaaybar574302

22/11/2020

süper

Süpürgenin dikey olması ergonomik açıdan çok yararlı oluyor. Belinizi asla ağrıtmıyor ve başlığı sayesinde dar yerlere girip çok rahat bir şekilde süpürebiliyorsunuz. Haiff olduğu için hemen eve bir süpürge atıp çıkayım bile diyebilirsiniz. Süpürge yapmak bu süpürgeden sonra hiçbir şekilde işkence gibi gelmiyor. Süpürge ne küçük toz tanelerini bile alıyor. Çok memnunum

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

ebrudenkel308105

28/11/2020

harika

Ben evde kedi besliyorum. Aslında büyük su hazneli çekim gücü çok iyi olan evde kedi köpek besleyenlerin kullanması gereken bir tane süpürgem var ama her seferinde onu çıkarıp süpürmek çok yorucu oluyor. Çok ağır bir süpürge çünkü o yüzden bir tane de yine güçlü ama süpürmesi daha kolay ve günlük kullanılacak bir tane süpürge arıyordum. Sonunda bunu buldum. Çekim gücü çok iyi. Şarjlı olması hoşuma gitti. 45 dakika kadar gidiyor şarjı benim evim zaten 1+1 bir ev olduğu için bana yetiyor tüm evi süpürmem için bu süre. Çok memnunum ben.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

güzel

Xiaomi 2 senedir çok sevdiğim bir marka haline geldi ve ürünleri gerçekten çok kaliteli, güzel. Bu elektrikli süpürgeyi de bu yüzden tercih ettim ve yine beni şaşırtmadı. İyi ki de almışım çok severek kullanıyorum çekiş gücü çok iyi, ve çok az yer kaplıyor olması en sevdiğim kısmı. Ben çok memnun kaldım.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

unal53533

02/11/2020

şarj sorunu

02/11/2020

unal53533

Şarj problemimiz var çözüm

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

ozlem_ural

03/01/2021

Minik Yardımcım

Yorum sahibi ürünü satın aldı

03/01/2021

ozlem_ural

Evimde 4 kedim var ve bütün evi koltuklar, yatak ve minderler dahil 5 dakikada kolayca temizliyorum. Sesi az, kedilerim başka makinalarda olduğu gibi kaçmıyor. Son derece hafif, kolumu yormuyor. Pratik - kordon dolama, prizden prize aktarma yok. Hayatımı kolaylaştırdı. Büyük makinayı sık sık açmaya üşenirdim, ama Jimmy her an elimin altında ve evim tertemiz. Kesinlikle öneririm. Üstelik rengi çok güzel, zarif ve estetik.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Sayfa Başına Dön