Sepet

İncelediğiniz ürünle ilgili kullanıcı yorumları

İncelediğiniz Ürünün Yorumları

fatmeherk

03/04/2020

Kablosuz Dik Süpürge için İyi Bir Seçenek

Yorum sahibi ürünü satın aldı

03/04/2020

fatmeherk

Xiaomi Roidmi F8 Storm ya da Absolute, bu türde süpürge almak isteyenler için hem fiyat hem performans yönünden çok uygun bir seçenek. Bunu çevremden hep duydum ama alıp denedikten sonra kendim de şahit oldum. Elinize aldığınız her parçası ile ürün kalitesini hissedebiliyorsunuz. Çalıştırıp emiş gücünü ve bu performansıyla sağladığı faydayı gördüğünüzde memnuniyetiniz daha da katlanıyor.Alanlara iyi günlerde kullanmaları dileğiyle.

Ürünün kendisiyle ilgili bir olumsuzluk yok ancak elinize ilk geçtiğinde nasıl kullanılacağını tarif eden "Kullanma Kılavuzu"'nun İtalyanca olması eğer İtalyanca bilmiyorsanız bir olumsuzluk. Tabii bunun da bir çaresi var: Artık istediğiniz dilde bir kullanma talimatına internetten küçük bir araştırma ile ulaşabiliyorsunuz.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

crnesraa

02/06/2020

Harika

02/06/2020

crnesraa

Ürün başlıkları çok kullanışlı. Yatak koltuk sandalye süpürmek için ideal. Başlıkları amacına göre kullandığınızda performansı çok iyi. Kedim var ve kedi tüylerini çok güzel topluyor, aynı zamanda tozları da iyi çekiyor. Uzun bir süre elektrikli süpürge açmayacağım.

Hazne temizliği biraz zor. Yıkayınca kuruması da zor oluyor iç kısımda su damlaları kalıyor. Yıkayıp ertesi güne kullandığınızda sorun olmaz. Bu üründe alırken ve aldıktan sonra beni en çok düşündüren şey teknik servis ağı. Bir sorun yaşadığımda da umarım aynı memnuniyette kalırım. Umarım aynı performansla da devam eder.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

burcuedremit

29/05/2020

roidmi f8

Yorum sahibi ürünü satın aldı

29/05/2020

burcuedremit

çoook memnunum artık büyük süpürgeyi çıkarmıyorum umarım uzun ömürlü olur

Sonradan öğrendiğim kadarıyla pili değiştirilemiyormuş yani pil ömrünü tamamladığında sanırım süpürge tamir olamıyor umarım yanlış bilgidir Toz haznesi biraz ufak ve metal filtrenin yanına takılan çerçöp alttaki kapağı açınca dökülmüyor bir de büyük başlığın alt kısmında yerde rahat kaymasını sağlayan tekerleklere saçlar dolanıp düğüm oluyor bunları temizlemek biraz zor ama çok da mühim değil çünkü süpürge bir harika

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Satıcı: voinshop (9496)

softly68

30/05/2020

İnanılmaz başarılı!

30/05/2020

softly68

Bugun elime geçti, şarj etmesi bitince deneyeyim dedim, bakım bütün evi temizlemişim! üstelik de 3 kedili, büyükçe bir ev! Ve en düşük güçte kullanmam yetti. Şarjı da bütün evi temizlememe yetti. Normal temizlik süresini en azından yarıya indirmiş oldu. Çok memnunum! Çok değmiş her lirasına. Herkese öneriyorum! Bu arada, Voinshop'un ne kadar yardımcı olduğunu anlatamam. İlk aldığımda küçük bir sorun ile karşılaştım, hemen ilgilendiler. Ürünün arkasında onların varlığı da güven verdi açıkçası. Gönül rahatlığıyla alın!

haznesi küçük evet ama evden çıkan toz/tüyü görünce, boşaltması bile başka bir mutluluk veriyor! şu ana kadar tek olumsuzluk, Mi home app ya da roidmi app ile uyumlandıramadım. Onu da becerebilirsem mükemmel olacak.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

bernaaykilic

22/02/2020

Hafif, çekim gücü yüksek, pratik, sessiz, şık...

Yorum sahibi ürünü satın aldı

22/02/2020

bernaaykilic

Ürünü çok beğendim. Hafifliği ile kullanımı çok rahat. Düşük güç ayarı kullanmama rağmen çekim gücü muhteşem. Karanlık alanlarda devreye giren led ışık çok yardımcı toz ve pisliği gözden kaçırmıyorsunuz. Oldukça sessiz. Mıknatıslı duvar tutucusu çok pratik ve şık. Telefonla güç seviyesi ve filtre doluluk oranı takibi yapılabilmesi en büyük artısı. 90 m2 ev ve koltukları süpürmeme rağmen sadece şarj süresinin %30'unu kullandım. Her yüzey için çeşitli aparatları mevcut ve her parçası kaliteli. Çalışan bir anne olarak evde en büyük yardımcım olacak...

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Satıcı: voinshop (9496)

seferakka

16/02/2020

görüntüsü zarif , kullanımı rahat ve

16/02/2020

seferakka

İnternette diğer emsal markaların ürünleri ile teknik özelliklerini karşılaştırdığımda, üstün yönlerini gördük. Göze hoş gelen zarifliği ve fiyatının uygunluğu tercih sebebimiz oldu. İlk kullanımda hem kalite ve hem de fiyat açısında doğru bir alış veriş yaptığımıza inanıyoruz. Umarız uzun vadede bu görüşümüz değişmez.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

celalyilmaz927126

07/04/2020

Ev için pratik bir süpürge

Yorum sahibi ürünü satın aldı

Ürün kullanım, yer kaplama, paketleme aparatları açısından gayet iyi. Benzer ürünlere kıyasla kalite açısından avantajlı. Çekim ayarlamaların telefona yüklenen programla yapılması başarılı. Düşük ayarlarda şarjı yeterli ama ne kadar temizler, Hızlı şarj olmasıda iyi, filtresi kolay boşaltılıyor ve temizlenir. Yıkanabilmeside avantajlı. Normal halı ve parkeler için 180W çekim gücünde gayet başarılı, Her an kısa kullanımlarda pratiklik sağlar. Diğer marka ürünlere o kadar para vermeye değmez, o açıdan gayet iyi.

En yüksek ayarda şarjın 10 dakika sürmesi dezavantaj (380W), ayar kademelerine göre süre uzuyor. Şarj aparatı pimli olması iyi olmamış, yardımcı apartaları kutuda saklama gerek, en çok kullanılan bir aparat yapılacak pratik şarj ile bulundurulabilirdi. Evde elektrikli süpürge varsa genel temizlik onunla yapılırsa daha iyi olur.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Satıcı: voinshop (9496)

gypsydog

11/02/2020

fiyat perfonmansta daha iyisi yok

Yorum sahibi ürünü satın aldı

11/02/2020

gypsydog

ürünü birçok siteden inceledim, dyson ile yarışan tek ürün (v8 ile), çok güzel kutulanmış olarak geliyor, açar açmaz şarja taktım 3 saatte tam şarj oldu, tüm aparatlı çok kaliteli, bence iki eksisi var, biri şarj ünitesi yok, güzel bir mıknatıslı aparatla duvara yapışıyor, şarj kablosunu ayrıca sizin takmanız gerekiyor, ikincisi de garantisi Türkiye değil (zaten bu ürün de mi store da yok) . ama firma bana güven verdi, sorun çıksa da yardımcı olacaklarını biliyorum. son bir şey de içinden ne İngilizce ne de Türkçe kullanma kılavuzu çıkmıyor, internette aratırsanız İngilizcesi var.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Satıcı: voinshop (9496)

herdemirel

09/06/2020

Hayatı kolaylaştırın...

Yorum sahibi ürünü satın aldı

09/06/2020

herdemirel

Çekim gücü, pratikliği, ergonomik oluşu beklentimi fazlasıyla karşıladı. Her evde olmasını herkezin bu rahatlığı yaşamasını isterim. Teknik özellikleri şu dönem satılan muadillerine göre çok daha iyi. Şarj süresini kısalığı,seçilen moda göre daha uzun kullanım süresi, çekim gücü.... Gerçekten iyi makina...

Toz torbası daha büyük olabilirdi. Ama bu durumdada hacim ve ağırlık artmış olurdu.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Satıcı: voinshop (9496)

xhederax

09/05/2020

muhteşem

09/05/2020

xhederax

Çok araştırdım indirimde aldım iyi ki almışım elveda kablolu büyük süpürge.. şarjı 100 m2 evi süpürmeye rahatlıkla yetiyor. Bir kere derin temizlik yaptıktan sonra Sürekli en yüksek seviyede çalıştırmaya gerek de yok oradan fişi çek buraya tak derdi yok harika

Halı ve normal zemin ucu için ayrı başlık olmaması dezavantaj olmuş. Aynı başlığa tak çıkart yapıyordusunuz

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Sayfa Başına Dön