Sepet

İncelediğiniz ürünle ilgili kullanıcı yorumları

İncelediğiniz Ürünün Yorumları

ty-lan

28/03/2020

Fiyat Performans Ürünü

28/03/2020

ty-lan

Ürün fiyatına göre gayet başarılı.Telefondan filtre kullanım süresini şarj yüzdesini görebiliyor 3 farklı güç modunu ve ilk güç düğmesine bastığınızda kaç watt güçle başlıyacağını süpürdüğünüz alanın kaç metrekare olduğunu ve süpürürken ne kadar kalori yaktığınızı daha da birçok şeyi takip edip kontrol edebiliyorsunuz bu ürün 28.8V olan veriyonu 29.6 değil.Evimde kedi besliyorum bütün tüyleri rahatlıkla süpürüyor farklı bir markanın süpürgesiyle süpürdüğüm evi Roidmi ile orta seviyede 130W gücünde tekrardan süpürdüğümde halılardan ve yerden yinede ciddi miktarda toz çıkardı.Bu modeli tercih etmemin nedeni önünde ışığa duyarlı led olması süpürürken gerçekten fark yaratıyor.motorlu parke başlığı sert zeminde kendi gidiyor sizi hiç yormuyor

Bu tip motoru yukarıda olan süpürgelerin tüm ağırlığını elinizde taşıyorunuz bu ürüne özel değil dyson gibi çok iyi markalarda da aynı bir diğer eksisi askı aparatı yok sadece mıknatıslı duvara dayama aparatı var handheld modelinin askı aparatı daha kullanışlı duvara asabiliyorsunuz.Dolayısı ile şarjı da telefon gibi bir kablo takmanız gerek askı aparatına koyduğunuz anda şarj olmuyor

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

barocano

12/07/2020

Dyson v11 absolute iadesi sonrası Roidmi F8 deneyimi

12/07/2020

barocano

Merhaba, 2 ay önce araştırmalar ve heves sonucu Dyson v11 absolute modelini yüklü bir meblağ karşılığında aldık ve temizliğinden çok memnunduk yalnız 3.kullanımda şarjı full olmasına rağmen yetersiz pil uyarısı verince bu durum midemizi bulandırdı ve iade ettik. Süpürge ihtiyacımızı yeni araştırmalarla Roidmi F8 modeli ile karşılamaya karar verdik. Cihaz Dyson’a göre oldukça sade, zarif ve hafif. Kutudan Çıkan diğer başlıklar kullanışlı. En önemli avantajı, 2,5 saat gibi kısa bir sürede full şarj olması ve şarjının normal modda 1 saat gitmesi., sonuç olarak Dyson v11 kullanmış ve iade etmiş biri olarak roidmi f8’i kesinlikle öneririm

Normal modu Dyson’a kıyasla biraz zayıf gelse de Turbo moduyla zaten yeterli seviyeye ulaşıyor. Şimdilik gözlemlediğim Dyson’a göre tek büyük dezavantajı, toz haznesinin küçük olup hemen dolması ve temizliğinin Dyson kadar pratik olmaması, el ile müdahale etmeden tüm tozları çıkarmak zor, Dyson da bu olay çok daha pratikti ama fiyatının dyson’ın yarısından da az olması bu kusuru kapatıyor.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

usworks

15/06/2020

Başarılı, ama tek başına evi kurtarmaz, yardımcı olarak düşünülmeli.

Yorum sahibi ürünü satın aldı

15/06/2020

usworks

Günlük kullanıma uygun, komple set ağırlığı 2.5 kg, taşınması kolay, aksesuarlar yeterli ve başarılı, dönen fırça başlığı yardımı ile çok güçlü çekimi olmamasına rağmen temizliği yeterli, süper modda çok iyi çekim. acayip ufak tozlar yakalıyor. araba temizliğinde başarılı. yedek filtreli.

Ultra hafif denemez, iki el ile kullanım gerekebiliyor, hepa filtresi 3 ay ömürlü denmiş, yıkanır değil, temizlemesi zahmetli ve tozlar uçuşabiliyor ve ucuz değil. uzun vadede masraflı olabilir veya çok temiz kullanmaktan vazgeçer filtre almazsanız. Ev süpürgesi olamaz, zira hazne çok ufak, her şarjda en az 1 kere temizlemeniz gerekir, haftada 1 veya 2 gibi.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Satıcı: voinshop (9491)

deryanergizoglu

11/04/2020

oldukça başarılı

Ürün hafif. Başlıkları çok fonksiyonel. Kabloyla hortumla uğraşmadığınız için temizlik süreniz kısalıyor. Şarj süresi de yeterli. Alacaklar çok beklentiye girmeden alabilir. Ben performansından memnun kaldım.

Telefona indirilen uygulamada sorun yaşıyorum. Telefonum. (Iphone7+) cihaza bağlanmakta zorlanıyor. Güç ayarını ayarlamak ve şarj süresini görmek her zaman mümkün olmuyor.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

haticekaraarsl1021

28/05/2020

başarılı

28.8V cihaz ulaştı. Sürekli çalıştırma düğmesine basmamak avantaj, klasik on/off sistemiyle çalışıyor. Işıklı olması koltuk altı vs süpürürken işe yarıyor. Sesi çok rahatsız etmiyor, hem küçük hem büyük parçaları iyi çekiyor, fazla etrafa saçmıyor. İnce halı -kilim süpürürken halıyı vakumlayıp süpürmeyi zorlaştırmıyor. Şarj süresi tüm evi genel temizlemeye yetti, ağrılığı yormadı. Bu hafta edindim ürünü, uzun vadeli performansı konusunda yorum yapamıyorum

Haznesi küçük, sık boşaltmak gerekli. Sapı çok uzun değil, uzun boylular sürekli kullanımda rahatsız olabilir. Pakette Türkçe veya İngilizce kullanım kılavuzu yok

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

zeldo

22/05/2020

Güzel beğenerek kullanıyoruz

Yorum sahibi ürünü satın aldı

22/05/2020

zeldo

Tasarımı minimal güzel, malzemesi kaliteli, parçaları kullanışlı, tozları yutuyor bırakmıyor. Hafif elde ağırlık yapmıyor. Çalışması için elinizi sürekli düğme üstünde tutmanıza gerek yok diğerleri gibi. bas çalıştır/bas dursun olduğundan seçtim, ürün özelliği yazılan neyse o 40-55 dk arası çalışabiliyor ekonomik modda. iyi ki seçmişim. Araba temizliğinde de çok iyi. Severek kullanıyorum.

Toz haznesi temizlği çok pratik değil, biraz uğraştırıyor temizlerken. Bluetooth bağlantı ara sıra sağlanamıyor ios-iphoneda ama androidde sorunsuz gibi çalışıyor. Batarya kullanım süresi biraz daha uzun olsa çok daha iyi olurmuş 1 puanı toz haznesi ve bluetooth sorunundan kırdım.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Satıcı: voinshop (9491)

yagmurkara782717

11/08/2020

ihtiyaca göre tercih edilmeli

Yorum sahibi ürünü satın aldı

Evim 70 metrekare, halı kullanmıyorum ve bir kedim var. Her gün evi süpürüyorum. Ürünü kablosuz ve pratik olduğu için tercih ettim. Toz haznesinin temizliği çok pratik. Karanlıkta otomatik devreye giren aydınlatması var. Yer kaplamıyor. Her gün evin tozunu, tüyünü almak için oldukça ideal. On dakikada bitiyor işim. Benim koşullarımda ihtiyacımı karşılıyor.

Eğer evinizde halı çoksa tavsiye etmem. Tüyleri olmayan kilimde bile çekim gücü oldukça vasat. (Tek kilimim var onu da çırpıyorum süpürmek yerine) Düz zeminde kablolu süpürge performansı beklemeyin. Düz zemin ve halı için verilen başlıkların değişimi pratik değil. Ses bekledigimden yüksek ama ölümcül değil. Bir de her süpürmeden sonra başlıktaki tüyleri temizlemeniz gerekli. Yoksa eski zamanın toplu farelerine dönüyor. Tekrar altını çiziyorum, ürün benim için yeterli ve iyi. Yine olsa yine bu ürünü alırım. Ama herkes kendi ihtiyacına göre tercih etmeli.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Satıcı: voinshop (9491)

1122irfan

31/10/2020

15 Günlük Tecrübe

Yorum sahibi ürünü satın aldı

31/10/2020

1122irfan

Genel olarak malzeme kalitesi, kutusu filan çok iyi, aksesuar parçaları iyi hesaplanmış ve işlevseller, fiyatına göre performansı iyi. Vakum kabiliyeti insanı şaşırtacak kadar iyi.

Turbo modda pil çabuk bitiyor ve ses fazla, temizleme başlığının manevra kabiliyeti beklediğimden düşük olduğundan biraz yoruyor, pil şarj ünitesinin olmaması kullanımı biraz güçleştiriyor. Türkçe kullanım kılavuzu yok. Süpürge kendiliğinden ayakta duramıyor, illaki bir yere dayayacaksın.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Satıcı: voinshop (9491)

aknglyz07

18/06/2020

roidmi f8

18/06/2020

aknglyz07

Tam bir fiyat performans ürünü çok kullanişli, Tek şarj ile koltuk yatak ve evi komple supurdum en düşük modda ki oldukça yeterli inanilmaz toz akar çıkıyor, şarj yuzde 17 kaldi supurme islemim 40 dk kadar surdu inanilmaz pratik ev supurme işim 60 70 dkdan 40 dk dustu.

Tek dezavantajı toz haznesi ufak 3+1 ev temizliğinde min. 2 defa toz haznesi temizlemeniz gerekiyor.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

h_cantus

20/05/2020

Çok güzel,

20/05/2020

h_cantus

Sessiz Çok Güçlü Hafif Kaliteli malzemelerden üretilmiş, sağlam! Geniş aparat yelpazesi Yatak ve koltuklar için özel başlık(Alerjik ve titiz insanlar için) Çabuk şarj süresi Çok şık Bluetooth bağlantı ile ayar ve kontrol Karanlık bölgelerde adaptif değişen LED ışıklandırma Muadiline göre 1000 lira tasarruf.

Sabit piller (bir sonraki X20 de değişebiliyor). Dolum haznesi küçük. Aplikasyonu kurasıya kadar biraz zorlandık.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Sayfa Başına Dön