Sepet

İncelediğiniz ürünle ilgili kullanıcı yorumları

İncelediğiniz Ürünün Yorumları

ty-lan

28/03/2020

Fiyat Performans Ürünü

28/03/2020

ty-lan

Ürün fiyatına göre gayet başarılı.Telefondan filtre kullanım süresini şarj yüzdesini görebiliyor 3 farklı güç modunu ve ilk güç düğmesine bastığınızda kaç watt güçle başlıyacağını süpürdüğünüz alanın kaç metrekare olduğunu ve süpürürken ne kadar kalori yaktığınızı daha da birçok şeyi takip edip kontrol edebiliyorsunuz bu ürün 28.8V olan veriyonu 29.6 değil.Evimde kedi besliyorum bütün tüyleri rahatlıkla süpürüyor farklı bir markanın süpürgesiyle süpürdüğüm evi Roidmi ile orta seviyede 130W gücünde tekrardan süpürdüğümde halılardan ve yerden yinede ciddi miktarda toz çıkardı.Bu modeli tercih etmemin nedeni önünde ışığa duyarlı led olması süpürürken gerçekten fark yaratıyor.motorlu parke başlığı sert zeminde kendi gidiyor sizi hiç yormuyor

Bu tip motoru yukarıda olan süpürgelerin tüm ağırlığını elinizde taşıyorunuz bu ürüne özel değil dyson gibi çok iyi markalarda da aynı bir diğer eksisi askı aparatı yok sadece mıknatıslı duvara dayama aparatı var handheld modelinin askı aparatı daha kullanışlı duvara asabiliyorsunuz.Dolayısı ile şarjı da telefon gibi bir kablo takmanız gerek askı aparatına koyduğunuz anda şarj olmuyor

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

fatmeherk

03/04/2020

Kablosuz Dik Süpürge için İyi Bir Seçenek

Yorum sahibi ürünü satın aldı

03/04/2020

fatmeherk

Xiaomi Roidmi F8 Storm ya da Absolute, bu türde süpürge almak isteyenler için hem fiyat hem performans yönünden çok uygun bir seçenek. Bunu çevremden hep duydum ama alıp denedikten sonra kendim de şahit oldum. Elinize aldığınız her parçası ile ürün kalitesini hissedebiliyorsunuz. Çalıştırıp emiş gücünü ve bu performansıyla sağladığı faydayı gördüğünüzde memnuniyetiniz daha da katlanıyor.Alanlara iyi günlerde kullanmaları dileğiyle.

Ürünün kendisiyle ilgili bir olumsuzluk yok ancak elinize ilk geçtiğinde nasıl kullanılacağını tarif eden "Kullanma Kılavuzu"'nun İtalyanca olması eğer İtalyanca bilmiyorsanız bir olumsuzluk. Tabii bunun da bir çaresi var: Artık istediğiniz dilde bir kullanma talimatına internetten küçük bir araştırma ile ulaşabiliyorsunuz.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

barocano

12/07/2020

Dyson v11 absolute iadesi sonrası Roidmi F8 deneyimi

12/07/2020

barocano

Merhaba, 2 ay önce araştırmalar ve heves sonucu Dyson v11 absolute modelini yüklü bir meblağ karşılığında aldık ve temizliğinden çok memnunduk yalnız 3.kullanımda şarjı full olmasına rağmen yetersiz pil uyarısı verince bu durum midemizi bulandırdı ve iade ettik. Süpürge ihtiyacımızı yeni araştırmalarla Roidmi F8 modeli ile karşılamaya karar verdik. Cihaz Dyson’a göre oldukça sade, zarif ve hafif. Kutudan Çıkan diğer başlıklar kullanışlı. En önemli avantajı, 2,5 saat gibi kısa bir sürede full şarj olması ve şarjının normal modda 1 saat gitmesi., sonuç olarak Dyson v11 kullanmış ve iade etmiş biri olarak roidmi f8’i kesinlikle öneririm

Normal modu Dyson’a kıyasla biraz zayıf gelse de Turbo moduyla zaten yeterli seviyeye ulaşıyor. Şimdilik gözlemlediğim Dyson’a göre tek büyük dezavantajı, toz haznesinin küçük olup hemen dolması ve temizliğinin Dyson kadar pratik olmaması, el ile müdahale etmeden tüm tozları çıkarmak zor, Dyson da bu olay çok daha pratikti ama fiyatının dyson’ın yarısından da az olması bu kusuru kapatıyor.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

crnesraa

02/06/2020

Harika

02/06/2020

crnesraa

Ürün başlıkları çok kullanışlı. Yatak koltuk sandalye süpürmek için ideal. Başlıkları amacına göre kullandığınızda performansı çok iyi. Kedim var ve kedi tüylerini çok güzel topluyor, aynı zamanda tozları da iyi çekiyor. Uzun bir süre elektrikli süpürge açmayacağım.

Hazne temizliği biraz zor. Yıkayınca kuruması da zor oluyor iç kısımda su damlaları kalıyor. Yıkayıp ertesi güne kullandığınızda sorun olmaz. Bu üründe alırken ve aldıktan sonra beni en çok düşündüren şey teknik servis ağı. Bir sorun yaşadığımda da umarım aynı memnuniyette kalırım. Umarım aynı performansla da devam eder.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

burcuedremit

29/05/2020

roidmi f8

Yorum sahibi ürünü satın aldı

29/05/2020

burcuedremit

çoook memnunum artık büyük süpürgeyi çıkarmıyorum umarım uzun ömürlü olur

Sonradan öğrendiğim kadarıyla pili değiştirilemiyormuş yani pil ömrünü tamamladığında sanırım süpürge tamir olamıyor umarım yanlış bilgidir Toz haznesi biraz ufak ve metal filtrenin yanına takılan çerçöp alttaki kapağı açınca dökülmüyor bir de büyük başlığın alt kısmında yerde rahat kaymasını sağlayan tekerleklere saçlar dolanıp düğüm oluyor bunları temizlemek biraz zor ama çok da mühim değil çünkü süpürge bir harika

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Satıcı: voinshop (9492)

softly68

30/05/2020

İnanılmaz başarılı!

30/05/2020

softly68

Bugun elime geçti, şarj etmesi bitince deneyeyim dedim, bakım bütün evi temizlemişim! üstelik de 3 kedili, büyükçe bir ev! Ve en düşük güçte kullanmam yetti. Şarjı da bütün evi temizlememe yetti. Normal temizlik süresini en azından yarıya indirmiş oldu. Çok memnunum! Çok değmiş her lirasına. Herkese öneriyorum! Bu arada, Voinshop'un ne kadar yardımcı olduğunu anlatamam. İlk aldığımda küçük bir sorun ile karşılaştım, hemen ilgilendiler. Ürünün arkasında onların varlığı da güven verdi açıkçası. Gönül rahatlığıyla alın!

haznesi küçük evet ama evden çıkan toz/tüyü görünce, boşaltması bile başka bir mutluluk veriyor! şu ana kadar tek olumsuzluk, Mi home app ya da roidmi app ile uyumlandıramadım. Onu da becerebilirsem mükemmel olacak.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

usworks

15/06/2020

Başarılı, ama tek başına evi kurtarmaz, yardımcı olarak düşünülmeli.

Yorum sahibi ürünü satın aldı

15/06/2020

usworks

Günlük kullanıma uygun, komple set ağırlığı 2.5 kg, taşınması kolay, aksesuarlar yeterli ve başarılı, dönen fırça başlığı yardımı ile çok güçlü çekimi olmamasına rağmen temizliği yeterli, süper modda çok iyi çekim. acayip ufak tozlar yakalıyor. araba temizliğinde başarılı. yedek filtreli.

Ultra hafif denemez, iki el ile kullanım gerekebiliyor, hepa filtresi 3 ay ömürlü denmiş, yıkanır değil, temizlemesi zahmetli ve tozlar uçuşabiliyor ve ucuz değil. uzun vadede masraflı olabilir veya çok temiz kullanmaktan vazgeçer filtre almazsanız. Ev süpürgesi olamaz, zira hazne çok ufak, her şarjda en az 1 kere temizlemeniz gerekir, haftada 1 veya 2 gibi.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Satıcı: voinshop (9492)

bernaaykilic

22/02/2020

Hafif, çekim gücü yüksek, pratik, sessiz, şık...

Yorum sahibi ürünü satın aldı

22/02/2020

bernaaykilic

Ürünü çok beğendim. Hafifliği ile kullanımı çok rahat. Düşük güç ayarı kullanmama rağmen çekim gücü muhteşem. Karanlık alanlarda devreye giren led ışık çok yardımcı toz ve pisliği gözden kaçırmıyorsunuz. Oldukça sessiz. Mıknatıslı duvar tutucusu çok pratik ve şık. Telefonla güç seviyesi ve filtre doluluk oranı takibi yapılabilmesi en büyük artısı. 90 m2 ev ve koltukları süpürmeme rağmen sadece şarj süresinin %30'unu kullandım. Her yüzey için çeşitli aparatları mevcut ve her parçası kaliteli. Çalışan bir anne olarak evde en büyük yardımcım olacak...

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Satıcı: voinshop (9492)

seferakka

16/02/2020

görüntüsü zarif , kullanımı rahat ve

16/02/2020

seferakka

İnternette diğer emsal markaların ürünleri ile teknik özelliklerini karşılaştırdığımda, üstün yönlerini gördük. Göze hoş gelen zarifliği ve fiyatının uygunluğu tercih sebebimiz oldu. İlk kullanımda hem kalite ve hem de fiyat açısında doğru bir alış veriş yaptığımıza inanıyoruz. Umarız uzun vadede bu görüşümüz değişmez.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

deryanergizoglu

11/04/2020

oldukça başarılı

Ürün hafif. Başlıkları çok fonksiyonel. Kabloyla hortumla uğraşmadığınız için temizlik süreniz kısalıyor. Şarj süresi de yeterli. Alacaklar çok beklentiye girmeden alabilir. Ben performansından memnun kaldım.

Telefona indirilen uygulamada sorun yaşıyorum. Telefonum. (Iphone7+) cihaza bağlanmakta zorlanıyor. Güç ayarını ayarlamak ve şarj süresini görmek her zaman mümkün olmuyor.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Sayfa Başına Dön