Sepetim
Ürünün Teknik Özellikleri

Geri Ürün Özellikleri

Miele Complete C3 Allergy Powerline Elektrikli Süpürge için ürün özellikleri

Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.

Miele Complete C3 Allergy Powerline

Marka Miele
Model Complete C3 Allergy Powerline

Genel Özellikler

Süpürge Türü Elektrikli
Emiş Türü Kuru
Max. Motor Gücü 1200 W
Ses Seviyesi 75 dB
Diğer Özellikler Mobilya koruyucu
Toz torbası doluluk göstergesi
LED ekran

Donanım

Toz Torbası Var
Toz Haznesi Yok
Su Haznesi Yok
Toz Kapasitesi 4.5 lt
Teknoloji Sessiz Çalışma
Aksesuar Kenar-Köşe ve Döşemeler İçin Süpürme Başlıkları
Dar Aralık Ucu

Tasarım

Kablo Var
Kablo Sarıcı Otomatik
Aksesuar Yeri Var
Teleskopik Boru Var
Boru Malzemesi Çelik
Tutma Yeri Var
Süpürge Yapısı Yatay
Park Pozisyonu Dikey ve Yatay

Filtreleme

HEPA Filtre Var
Siklon Filtre Yok

Ölçüler

Kablo Uzunluğu 7.5 m
Hareket Yarıçapı 11 m

Verimlilik/Performans

Yıllık Enerji Tüketimi 46 kW
Enerji Sınıfı D
Hava Filtreleme / Emisyon A
Halı Temizlik Performansı C
Sert Zemin Performansı A

Tüm Özellikler

Miele Complete C3 Allergy Powerline

Temizlik her evin ihtiyacı olan bir işlemdir. Bu işlem gerçekleştirilirken de en iyi temizlik araçlarına sahip olmak her zaman daha avantajlıdır. Miele Complete C3 Allergy Powerline elektrik süpürgesinde hem sizin hem de ürününüz için en yararlı özellikler düşünülmüş ve tasarlanmıştır. Bir elektrik süpürgesinin sahip olabileceği tüm avantajlar bu üründe bulunabilir.

Miele Complete C3 Allergy Powerline

Üstün Özellikler

Temizlik yaparken karşılan sorunlardan biri, tozların süpürge tarafından yeterince tutulmaması ve havaya geri karışmasıdır. Miele Complete C3 allergy Powerline HEPA filtre bulundurur. HEPA filtre sayesinde ortamda bulunan tozlar ve bakteriler tutulmuş olur. Bu şekilde zararlı moleküllerin havaya karışması ve bakterilerin üremesi engellenir. Bir elektrik süpürgesinin motorunun özellikleri de oldukça önemlidir. Miele Complete C3 Allergy Powerline 890 W elektrik süpürgesi motoru Power Efficiency özelliğine sahiptir. Bu özellik ile verimlilik artışı sağlanmıştır, yani daha az güç harcayarak daha fazla toz çekebilmektedir. Bu motor, verimlilik sağlaması dışında başka bir özelliğe daha sahiptir. Elektrik süpürgesi çalıştırıldığında motor gücünü yavaş yavaş arttırır. Gücün yavaş bir şekilde artması da motorun üstünde olası aşırı yüklenmeleri engellemiş olur. Motorun özellikleri sadece bunlarla da sınırlı değil. Örnek olarak, büyük parçalar nedeniyle hava yolu tıkandığı zaman motor güvenlik moduna geçer ve otomatik olarak durur. Hata giderildikten ve cihaz yeterince soğuduktan sonra tekrar kullanıma dönülebilir.

Temizlikte Rahatlık

Yorucu bir iş olan temizlikte istenilen şeylerden biri, mümkün olduğunca rahat olabilmektir. Elektrik süpürgesini tutarken kullanıcılar yorulabilir fakat Miele Complete C3 Allergy Powerline 1200 W elektrikli süpürge el tutma yerine yerleştirilmiş bir Eco Comfort el tutamağı bulundurur ve ergonomik bir kullanım sağlar. Süpürge ele alındığında ya da uzun süre kullanıldığında asla yorulmaya neden olmaz, oldukça hızlı bir şekilde temizlik yapılmasını da sağlar. Temizlik sonrasında süpürgeyi toplamak da son derece kolay. Kullanıcılar için dert olan kablo toplama sorununu artık düşünmenize gerek yok. Süpürge, bir ayak pedalı bulundurur ve bu pedal aracılığı ile kablo tek bir seferde makinenin içine geri alınabilir. Kablolar toplandıktan sonra süpürgenin parçalarını birleştirmek de oldukça rahattır. Süpürgenin ayağı, çekiş borusu ve el tutamaç kısmı birbirinin içine geçebilmektedir. Ayırmak istenildiğinde de bir düğme ile rahatlıkla birbirlerinden ayrılır. Süpürge başlığı ve çekiş borusu makinenin arkasına kullanıma hazır bir şekilde takılabilir ve istenilen yerde saklanabilir.

Pratiklikte Yenilik

Temizlenecek yerlerin çeşitliliği göz önüne alındığı zaman bir elektrik süpürgesi için tek bir başlığın yeterli olmadığı görülür. Miele Complete C3 Allergy Powerline orijinal başlığı dışında üç farklı başlık daha bulundurur. Minderleriniz için bir minder başlığı, detaylara inmek için ince uçlu bir başlık ve fırça başlığı mevcuttur. Ayrıca çok yönlü bir süpürge ayağına sahip olup kullanıma rahatlık getirir. Geniş alanlar temizlenmek istenildiğinde ise sürekli priz değiştirmek gibi bir dert artık yok. Tam tamına 12 metrelik bir menzile sahip olan bu elektrik süpürgesi ile temizlik alanınızı genişletin. Geniş ya da dar alan olsun, ortamdaki diğer eşyalara çarpmak kaçınılmazdır. Hem eşyalar hem de elektrik süpürgesi zarar görebilir. Bunu engellemek için süpürge, yumuşak ve plastik bir koruma çıtası ile çevrelenmiştir. Herhangi bir çarpışma gerçekleştiğinde iki taraf da korunmuş olur. Ayrıca süpürgede kulp kısmında küçük bir paratoner olarak görev alan bir metal iplik bulunur. Bu şekilde cihaz ve kullanıcılar arasındaki olası elektriklenmeler önlenir. Miele Complete C3 Allergy Powerline yorum kısmı incelendiğinde memnuniyetle karşılaşılır.

İncelediğiniz ürünle ilgili kullanıcı yorumları

İncelediğiniz Ürünün Yorumları

M****e

24 Mayıs 2018

Harika ürün

Yorum sahibi ürünü satın aldı

24 Mayıs 2018

M****e

Son dönemde birçok ürün denemiş bir insan olarak ucuz alacak kadar zengin değilim felsefiyle yola çıkarak miele yi aldım iyiki de almışım normalde o gün mielenin kendi mağazasından alacaktım fakat bir anda kampanya bitmiş ürün 1500 tl olmuştu mağazadan çıkar çıkmaz gitti gidiyor a baktık eşimle 1100 liraya görünce anında aldık iyiki almışız çekiş gücü ses ayarı allergic olması aksesuarlarının içinde olması ve kablosunun 140 m2 lik evin bütün odalarını fişi aynı prizde takılıyken süpürmesiyle beni benden aldı en son dün eve yardıma gelen abla süpürgeye methiyeler düzüyordu 😂 kesinlikle tavsiye ederim 👍🏻👍🏻

j****u

12 Mart 2021

tek kelime ile " mükemmel"

Yorum sahibi ürünü satın aldı

12 Mart 2021

j****u

Tek bir olumsuz yönü yok uzun kablo akıcı ve kolay hareket kabiliyeti tüm akşamlar üzerinde olma pratiği şaşırtıcı derecede sessiz çalışması yapısal malzeme kalitesi ve teknik özellikleri filitre ve motor bakımından kusursuz.

Bu kadar iyi makinayı iyi bir kargo firmasi daha hızlı elime ulaşa bilirdi İstanbul içi bir günlük iş MNG kargo ile 3 gün sürdü

a****s

10 Mayıs 2017

yüksek çekim güvü

Yorum sahibi ürünü satın aldı

10 Mayıs 2017

a****s

Ürünü geçenlerde aldık, ilk testimizde 5. Kademede halı yada zemin süpürmenin mümkün olmadığını gördük, maksimum 3. Kademede kullanılabilir gibime geliyor, tabi ilerleyen zamanlarda çekiş gücü düşmez ise, bu durumu olumlu kabul ettik...

Eşim süpürmenin çok yorucu bir süpürge olduğunu söyledi ki bu bayan kullanıcılar için sanırım olumsuz bir durum...

Geri Satıcı Açıklaması

Miele Complete C3 Allergy PowerLine Elektrikli Süpürge için satıcı açıklaması
(#687994547)
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
Durum Sıfır
Garanti Var, Başlamamış
 
 • İyileştirilmiş verimlilik derecesi ile Power Efficiency motoru
 • Çok yönlü - Üniversal süpürge ayağı
 •  sayesinde maksimum hava hijyeni
 •  ve emiş fırçası sayesinde konforlu kullanım
 • 12 m'lik menzil sayesinde büyük alanları kolayca temizleme
 
C Enerji Sınıfı

A Toz Emisyon Sınıfı

C Halı Performansı (Harici Turbo Başlık ile performansı yükseltilebilir.)

A Zemin performansı

İyileştirilmiş verimlilik derecesi ile Power Efficiency motoru


Çok yönlü - Üniversal süpürge ayağı

Hepa AirClean Filtre sayesinde maksimum hava hijyeni

12 m'lik menzil sayesinde büyük alanları kolayca temizleme: Kablo, çekiş borusu ve çekiş hortumu birlikte size özellikle büyük bir kullanım alanı sunar. Bu sayede daha büyük yaşama alanları da sürekli elektrik prizi değişikliği yapmadan süpürülebilir.
 
İletkenli Tutamak: Miele'nin tüm elektrikli süpürgelerinde kulp kısmında küçük bir paratoner görevi gören küçük bir metal iplik entegre edilmiştir. Böylece cihaz ve kullanıcı arasında statik elektriklenme önlenir.

Mobilya Koruma Çıtası: Miele Complete C2 ve Complete C3 elektrikli süpürgeler, çepeçevre yumuşak bir plastik mobilya koruma çıtasına sahiptir. Çıta sayesinde istenmeyen çarpışmalar esnasında mobilyalar ve cihaz korunur.

Motor hafif çalıştırma: Miele elektrikli süpürgeler, çalıştırıldıktan sonra yavaşça güç arttırır. Motora giden elektrik akımı bu sayede aşırı yüklenmelere karşı korunur.

Termal koruma: Miele elektrikli süpürgelerin tamamı bir sıcaklık sınırlayıcı ile aşırı ısınmalara karşı korunur. Hava yolunun, örneğin büyük parçalar sebebiyle bir defa tıkanması durumunda motor güvenlik nedenlerinden dolayı otomatik olarak durdurulur. Hata giderildikten ve cihaz soğuduktan sonra tekrar kullanılabilir.

Pratik kilitleme Sistemi: Süpürge ayağı, çekiş borusu ve tutamaç iç içe geçer. Elektrikli süpürge bağlantısı güvenli olmasına rağmen, örn. başka bir aksesuar için tek bir düğmeyle kolayca açılabilir.

Düğme fonksiyonlu kablo sarımı: Miele elektrikli süpürgelerin tamamında elektrik kablosu bir ayak pedalı yardımıyla zahmetsiz bir şekilde sarılabilir. Compact C2, Complete C3 ve Blizzard CX1 modelleri, kablonun tamamının tek bir seferde içeri çekilmesini sağlayan bir düğme fonksiyonu ile donatılmıştır.

Mükemmel aksesuar: Miele elektrikli süpürgeler, standart olarak yüksek kaliteli üç aksesuar ile donatılmıştır: Minder aksesuarı, ince uçlu başlık ve fırça başlığı. Bu aksesuarlar tozlanmayacak şekilde entegre edilmiştir veya sadece Miele'ye özgü bir şekilde VarioClip'e takılmış ve daima kullanıma hazırdır.

Park sistemi : Süpürge başlığı, çekiş borusu güvenli ve erişebilir bir biçimde çalışma konumunda kullanıma hazır duracak şekilde süpürgenin arkasına takılır. 

Eco Comfort El Tutamağı: Entegre emiş fırçalı Eco Comfort el tutamağı, çok ergonomik bir kullanım ve arada hızlı bir temizlik imkanı sağlıyor.
 
 
Model 
Toz torbalı elektrikli süpürge  
Ürün markası
Complete C3
Motor türü
PowerLine
Ürün tipi
SGFF3

Kullanım konforu 
Elektronik çekiş gücü ayarı
Ayak pedalları +/-
Güç göstergesi için ışıklı ekran
 
Ergonomik taşıma kolu  
Ergonomik kol  
Entegre emiş fırçalı Eco Comfort kulp  
Silence-System
 
Emiş borusu
Comfort teleskopik boru
Emiş duraksamaları için park sistemi
 
Saklamak için park sistemi
çift taraflı
Konforlu kablo sarımı  

Verim ve kalıcılık 
Nominal güç çekimi, W
890

Hareketlilik 
Çelik akslı zemin koruyucu tekerlek  
3 kademeli yönlendirme  
Hareket yarı çapı, m
12
Kablo uzunluğu, m
8,5

Filtre sistemi 
Toz torbası tipi
HyClean GN
Toz torbası hacmi, l
4,5
Toz torbası değişim göstergesi  
Hava filtresi
Hepa AirClean Filtre
Motor koruma filtresi  

Güvenlik 
Süpürge ayağı ve kol için kilit sistemi  
Otomatik toz torbası pozisyonlaması  
Mobilya koruyucu bant  

Teknik veriler 
Maks. Watt gücü
890
Uzunluk (mm)
496
Yükseklik (mm)
227
Ağırlık (kg)
7,43

Cihazla verilen aksesuar 
Üç parçalı aksesuar
entegre
Minder aksesuarı  
İnce uçlu başlık  
Doğal kıllı fırça
 
Süpürge ayağı SBD 290-3  
Filtre
Hepa AirClean Filtre
 

 

 

Tüm Açıklama

Geri Taksit Seçenekleri

İncelediğiniz ürünün taksit seçenekleri
Bireysel Kredi Kartları
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.796,67 TL 5.390,00 TL
6 965,71 TL 5.794,25 TL
9 661,77 TL 5.955,95 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.796,67 TL 5.390,00 TL
4 1.347,50 TL 5.390,00 TL
6 898,33 TL 5.390,00 TL
9 661,77 TL 5.955,95 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.796,67 TL 5.390,00 TL
6 898,33 TL 5.390,00 TL
9 598,89 TL 5.390,00 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.796,67 TL 5.390,00 TL
6 898,33 TL 5.390,00 TL
9 598,89 TL 5.390,00 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.796,67 TL 5.390,00 TL
6 965,71 TL 5.794,25 TL
9 661,77 TL 5.955,95 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.796,67 TL 5.390,00 TL
6 898,33 TL 5.390,00 TL
9 661,77 TL 5.955,95 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6 ve 9 taksit uygulanmaktadır.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkıyla 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit, vade farkı ile 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.796,67 TL 5.390,00 TL
6 965,71 TL 5.794,25 TL
9 661,77 TL 5.955,95 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.796,67 TL 5.390,00 TL
4 1.347,50 TL 5.390,00 TL
6 898,33 TL 5.390,00 TL
9 661,77 TL 5.955,95 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.796,67 TL 5.390,00 TL
6 898,33 TL 5.390,00 TL
9 598,89 TL 5.390,00 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.796,67 TL 5.390,00 TL
6 898,33 TL 5.390,00 TL
9 598,89 TL 5.390,00 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.796,67 TL 5.390,00 TL
6 965,71 TL 5.794,25 TL
9 661,77 TL 5.955,95 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.796,67 TL 5.390,00 TL
6 898,33 TL 5.390,00 TL
9 661,77 TL 5.955,95 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6 ve 9 taksit uygulanmaktadır.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkıyla 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit, vade farkı ile 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Kredili Ödeme Seçenekleri

Alışveriş kredisi nedir, koşulları nelerdir?

 • Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.
 • 36 aya varan vade seçenekleriyle alacağınız alışveriş kredisi Külçe Altın - Külçe Gümüş hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
 • Cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde kredi vade seçeneği 6 ay ile sınırlıdır.
 • Şubeye gitmeden ve sigorta masrafı olmadan alışveriş kredinizi anında alabilirsiniz.
 • Kredi son ödeme tarihine kadar oluşacak kredi faizinden kredi alan kişi sorumludur.

Alışveriş Kredisi nasıl kullanılır?

 • Ödeme ekranında yer alan "Alışveriş Kredisi İle Öde" butonuna tıklayın.
 • Sonraki adımda banka ekranına yönlendirileceksiniz.
 • Kredi tutarı ve vade sayısını belirledikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Alışveriş kredisi onaylandıktan sonra, tutar GittiGidiyor havuz hesabına aktarılacaktır.

Önemli

 • Alışveriş kredisi koşulları ve kredinin değerlendirme süreci banka sorumluluğundadır. GittiGidiyor'un kredi değerlendirme sürecinde yer almaz.
 • Alışveriş kredisinin taksitlendirilmesi, taksit ödemesi ve krediyle ilgili diğer tüm işlemler ilgili banka üzerinden yürütülür.
 • Sipariş iptali veya ürün iadesinden sonra alışveriş kredisinden caymak isterseniz bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

9 Taksit x 661,77 = 5.955,95 TL

9 Taksit x 661,77 = 5.955,95 TL

9 Taksit x 598,89 = 5.390,00 TL

9 Taksit x 598,89 = 5.390,00 TL

9 Taksit x 661,77 = 5.955,95 TL

9 Taksit x 661,77 = 5.955,95 TL

Tüm Taksit Seçenekleri

Geri Kargo Bilgileri

İncelediğiniz ürünün kargo bilgileri

 • Satıldığı Bölge
 • İstanbul
 • Gönderim Alanları
 • Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • Ücretsiz Kargo
 • Kargo Süresi
 • 2-3 gün içinde kargo
 • Kargo Şirketleri
 • Yurtiçi Kargo
Satıldığı Bölge
İstanbul
Gönderim Alanları
Tüm Türkiye'ye gönderilir.
Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo
Kargo Süresi
2-3 gün içinde kargo
Kargo Şirketleri
Yurtiçi Kargo

Miele Complete C3 Allergy Powerline ürününü satan satıcılar

 • tiklakapindaa
  4.799,00

  4.599,00

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

  • Sıfır Ürün
 • derkashop

  4.799,00

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

  Son 2 Ürün

  • Sıfır Ürün
 • egeizodtm

  5.299,00

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

  Son 2 Ürün

  • Distribütör Garantili
  • Sıfır Ürün
 • gurbuzevaletleri
  6.198,50

  5.390,00

  Ücretsiz Kargo

  Son 3 Ürün

  • İthalatçı Garantili
  • Sıfır Ürün
Çerez Kullanımı
Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır.
Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası ve Çerez Politikasını inceleyebilirsiniz.
Kapat

Ürünleri Karşılaştır

Sayfa Başına Dön