Sepetim
Ürünün Teknik Özellikleri

Geri Ürün Özellikleri

Arnica Pika ET14410 Elektrikli Süpürge için ürün özellikleri

Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.

Arnica Pika ET14410

Marka Arnica
Model Pika ET14410

Genel Özellikler

Süpürge Türü Elektrikli
Emiş Türü Kuru
Max. Motor Gücü 750 W
Diğer Özellikler Yıkanabilir Filtre

Donanım

Toz Torbası Yok
Toz Haznesi Var
Su Haznesi Yok
Toz Kapasitesi 2.5 lt
Aksesuar Kenar-Köşe ve Döşemeler İçin Süpürme Başlıkları
Dar Aralık Ucu
Yatak ve Döşeme Başlığı

Tasarım

Kablo Var
Kablo Sarıcı Otomatik
Aksesuar Yeri Yok
Teleskopik Boru Var
Tutma Yeri Var
Süpürge Yapısı Yatay

Filtreleme

HEPA Filtre Yok
Siklon Filtre Yok

Ölçüler

Kablo Uzunluğu 5 m
Hareket Yarıçapı 8 m

Verimlilik/Performans

Enerji Sınıfı A

Tüm Özellikler

Arnica Pika ET14410

Arnica Pika ET14410, elektrik enerjisini tasarruflu şekilde kullanarak temizlik gerçekleştirebilmenize yardımcı olur. Çekiş gücü seviyesini ayarlayabileceğiniz Arnica marka ürün, kir düzeyine bağlı olarak özelliklerini optimize edebilmeniz için uygundur. Toz torbasız olarak kullanabileceğiniz elektrikli süpürge ile hıza ve hijyene bir arada sahip olabilirsiniz. Ev elektroniği alanında hizmet veren markalar arasındaki Arnica, ergonomik tasarıma sahip Pika ET14410 modeliyle size konfor sunar. Ürünün teleskopik borusunu tek elinizle kontrol ederek temizlik gerçekleştirebilirsiniz. Etkili temizlik sağlayan Arnica Pika ET14410 fiyat seviyesi ile de dikkat çekmeyi başarır. Ürünün, elektrikli süpürge fiyatları yönünden cazip satın alma koşullarına sahip olması, bütçenizle uyumlu bir temizlik gerecine sahip olabilmenize imkân tanır. Ürünün elektrik tüketiminde tasarruf yaratmasına ek olarak gürültü kirliliğini azaltan bir motora sahip olması da avantaj yaratır.

Arnica Pika ET14410

Farklı Alanlara Adapte Edilebilen Elektrikli Süpürge

Dar uçlu borusuyla öne çıkan Arnica Pika ET14410 toz torbasız elektrikli süpürge ile dar alanları temizlerken hız kazanabilirsiniz. Ürünün birçok aparatının bulunması, farklı özelliklere sahip alanlara adapte olabilmeniz için uygundur. Koltuk temizleme aparatı da bulunan elektrikli süpürge, koltuklarınızı hassas bir şekilde kirlerden arındırabilmenize yardımcı olur. Ürünün, Arnica Pika Et14410 kullananlar tarafından övülen özellikleri arasında perde aparatının sağladığı kullanışlılık da yer alır. Bu aparat perdelerinizi temizlerken size zaman kazandırır. Aksesuar askısı da bulunan süpürge, aksesuarlarını güvenli bir şekilde saklayabilmeniz için uygundur. Arnica marka elektrikli süpürgenin hijyen yaratan filtreleri de vardır. Bu filtreler, partiküllerin ayrıştırılmasına korunabilmesine yardım eder. Arnica Pika Et14410 filtre desteği sunarak evinizin odalarını hijyenik hale getirebilmenizi sağar. Toz torbasız süpürgenize işlevsellik katan özellikler arasında tekerlekli tasarım avantajı da yer alır. Ürününüzü seri bir şekilde kullanarak yönlendirebilmenizi kolaylaştırır.

Yüksek Performans Yaratan Elektrikli Süpürge

Ev temizliği yapmak için harcadığınız süreyi minimize edebilmek adına, Arnica Pika ET14410 elektrikli süpürge modelini kullanmaya başlayabilirsiniz. Süpürgenin uç kısmı, emiş gücünden tam randıman alabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Yiyecek artıklarından toz birikintilerine kadar çeşitli kirleri yok etmek için Arnica marka süpürgeyi kullanabilirsiniz. Arnica Pika ET14410 emiş gücü performansını artıran özellikler arasında teleskopik borunun özel dizaynının sağladığı avantajlar da yer alır. Borunun uzunluğunu boyunuza ve erişmek istediğini bölgelerin fiziksel özelliklerine göre değiştirebilirsiniz. Ürünün borusunu kısaltarak toplamanız, yerleşim işlemleri esnasında ekstra alan elde edebilmenizi sağlar. Toz haznesinin genişliği sayesinde süpürgenin iç kısmında evinizdeki tozları toplu halde depolayabilirsiniz. Haznenin saydamlığından yararlanarak bu kısmı ne zaman boşaltmanız gerektiğine karar verebilirsiniz.

Elektrikli Süpürgenin Uzun Kablosuyla Verim Kazanın

Arnica markasının geliştirdiği elektrikli süpürgelerden olan Pika ET14410, beş metre uzunluğundaki kablosuyla kolaylık sağlar. Kablo sarma bölümünü kullanarak bu kabloyu rahatça toplayabilirsiniz. Yan odaya geçtiğinizde kablonuzu yeni bir prize takmanıza gerek bırakmayan ürün, odalarınızın köşe noktalarına kolay bir şekilde ulaşabilmenizi sağlar. Toplamda sekiz metrelik bir erişim alanına sahip olan modern ürün, odalarınızı detaylı şekilde temizleyebilmeniz için oldukça elverişlidir. Yıkanabilir olan AFS filtre desteği, tozları etkili bir şekilde hapsedebilmenize yardımcı olur. Bu filtreyi düzenli aralıklarla yıkayarak hijyen koşullarına uygun bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Kullanıcı dostu elektrikli süpürgenin 2.5 litrelik kapasiteye sahip toz haznesi vardır. Bu hazne, tozların dışarıya çıkmasını engelleyerek hijyenik bir kullanım yaşayabilmenize olanak tanır. Sadece 75 dB ses çıkararak çalışan ürün, güçlendirilmiş motoruyla sizin için etkileyici bir performans ortaya koyar. Süpürgenin motoru ısınmaya karşı dayanıklı olduğu için, ürününüzü aralıksız şekilde de kullanabilirsiniz.

İncelediğiniz ürünle ilgili kullanıcı yorumları

İncelediğiniz Ürünün Yorumları

a****7

19 Ağustos 2019

.

19 Ağustos 2019

a****7

Arnica nın oldukça güçlü bir motora sahip elektrikli süpürgesinde En çok beni etkileyen toz torbasız olması ve ultra sessiz bir şekilde Temizlik yapmaya sağlayan sessiz bir motora sahiptir sipariş verirken yorumlara baktım ve yorumlarda gayet iyi bir ürün olduğunu okudum biraz araştırma yapıp internette baktığımda Bu ürün Bu fiyata gayet uygun olduğu için tercihim bu yönde oldu rakiplerin Nazan dış görünüşüne daha çok önem veren Arnica toz torbasız olup ve geniş bir arazinin sahip olduğu için hemen toz haznesi de olmadığından uzun süreler temizlik yapmanıza olanak sağlıyor tüm evi temizleyip Hala da toz haznesinin dolmadığını görmekteyim o kadar güçlü bir motora sahip olup halıyı neredeyse derinlemesine temizlerken halı yerden kalkar casına çekiş kuvveti var Bu fiyata bu ürün oldukça uygun olup cimri.com kolayca ulaşabileceğiniz bir adreste yer almaktadır

h****2

15 Haziran 2019

mükemmel

Yorum sahibi ürünü satın aldı

15 Haziran 2019

h****2

ürün filitresi dolana kadar süper bir çekişi var filitresi dolduktan sonra çekmiyor hazneyi cıkarıp 5 dk sürmüyor temizlemesi kaliteli bir malzeme arnika güzelmiş almak isteyenlere tavsiye ederim ama filitre meselesini düşünmeleri lazım nerdeyse her süpürmede temizlemek gerekebilir

Satıcı: titizev (16623)

y****r

07 Haziran 2018

halıya yapişıp kaliyo

Yorum sahibi ürünü satın aldı

07 Haziran 2018

y****r

Ürün güzel benim minnak bi tosunum var uykusuda pek derin degil her sese uyanır süpürge sessiz çalışıyo benim için çok büyük bi avantaj oldu kolay temizleniyo fazla yer kaplamıyo fiyat cok iyi daha ne olsun teşekkürler arnica

Geri Satıcı Açıklaması

ARNİCA PİKA TOZ TORBASIZ SÜPÜRGE ET14410 - MOR için satıcı açıklaması
(#629741691)
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
Durum Sıfır
Garanti Süresi 2 Yıl - 3 Yıl
Garanti Var, Başlamamış
Menşei Türkiye
Kutu Var, Açılmamış

Arnica Pika ET14410 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Mor

Arnica Pika ET14410 Toz Torbasız Süpürge, A sınıfı enerji tasarrufu sağlar ve sahip olduğu ergonomik tasarım, yıkanabilir şeffaf toz haznesi, patentli teleskobik emiş borusu ve farklı süpürme aparatları, süpürme işlemlerinizi en iyi şekilde kolaylaştırırken kolay temizleme sağlar. Elektrikli süpürgenin temizlik ve bakımının kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor olması, süpürgeyi uzun yıllar boyunca ilk günkü performansıyla kullanmanıza yardımcı olur.

Etkili Performans Zarif Tasarım

 • Arnica Pika ET14410 toz torbasız bir süpürgedir ve yıkanabilir şeffaf toz haznesine sahiptir. Şeffaf toz haznesi doluluk oranını süpürgenin içini açmadan dışarıdan gözlemlemenize yardımcı olur. Ayrıca gerekli durumlarda toz haznesi yıkanarak da temizlenebilir.
 • Süpürgenin sahip olduğu dar uçlu boru, koltuk temizleme aparatı, perde fırçası, aksesuar askısı gibi aparatlar ve mükemmel emiş gücüne sahip yeni süpürme ucu her alanda temizleme kolaylığı ve yüksek performans sağlar.
 • A sınıfı enerji tasarruflu elektrikli süpürge, bütün süpürme işlemlerinizi yüksek seviye elektrik tasarrufu sağlayarak gerçekleştirmenize imkan verir. Ergonomik dizaynı sayesinde ise takılmadan kolay bir şekilde hareket eder. 8 metre erişim alanı sayesinde evin her bir noktasına ulaşarak kusursuz bir süpürme işlemi gerçekleştirilmesine yardımcı olur. 
 • Süpürme işlemlerini sizin için olabilecek en kolay hale getiren elektrikli süpürge, mor rengi ve zarif tasarımıyla hem gözünüze hitap eder hem de kullanılmadığı durumlarda evin herhangi bir köşesinde rahatlıkla muhafaza edilir. 

Öne Çıkan Teknik Özellikler

 • Enerji Sınıfı / Halıda Çekiş Sınıfı / Sert Zeminde Çekiş Sınıfı: A / D / A 
 • Motor Gücü : 750 W 
 • Ses Seviyesi: 75 dB
 • Süpürge Türü: Toz Torbasız
 • Toz Hacmi: 2 L

Temizlik ve Bakım Talimatlarının Önemi

Dar uçlu boru, koltuk temizleme aparatı, perde fırçası, aksesuar askısı, garanti belgesi ve kullanım kılavuzu cihaz kutusu içerisindedir. Kullanım kılavuzunda yazılı temizlik ve bakım talimatlarına uyulması cihazın daha uzun ömürlü olmasına yardımcı olur.

Kalite ve Konforu Birleştiren Teknoloji

Kazanılmış tecrübelerden gelen güçle 2001 yılında sektöre adımını atan Arnica, elektrikli küçük ev aletleri alanında elde ettiği başarısını kısa sürede ispat ederek 2009 yılında Tüketici Kalite Ödülü'nü almaya hak kazanmıştır. Dünya üzerinde 30'u aşkın ülkede ve 5 kıtada Türkiye'yi en iyi şekilde temsil eden, başarısını tüketici memnuniyeti ve Ar-Ge'ye verdiği öneme borçlu olan kuruluş, sektördeki başarısını istikrarlı bir şekilde sürdürmekte, kaliteli ve konforlu ürünleri tüketicileriyle buluşturmaya devam etmektedir. 

 

 


Arnica Pika Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Mor Halıları, parkeleri kusursuz temizleyen Arnica Pika Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Mor, renginin albenisiyle dikkatleri üzerine topluyor. A sınıfı elektrik tasarruflu ürün, 750 Watt emiş gücüyle evinizin dört bir yanını temizliyor. Ergonomik dizaynı ile oldukça modern bir çizgiye sahip olan mor renkli Pika Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, toz torbası çırpma veya toz torbası değiştirme işini ortadan kaldırıyor. Kolaylıkla çıkarılan ve geri takılan şeffaf toz haznesinin dolu olup olmadığını gözünüzle kontrol ederek, gerekiyorsa hemen çıkarıp çöpe dökebilirsiniz. Hazneyi dilerseniz yıkayıp, tamamen kuruyunca pratik bir şekilde yerine takabilirsiniz. Hortumu, patentli teleskobik emiş borusu ve fiş uzunluğu bakımından ev veya iş yeri ortamında ergonomi yaratan mor renge sahip olan Arnica Pika, toz torbasız süpürgeler arasında öne çıkıyor. Dar uçlu boru, koltuk temizleme aparatı, perde fırçası, aksesuar askısı gibi aparatlara sahip olan ürünün, yüksek performanslı yeni süpürme ucu, işinizin çabucak bitmesini sağlıyor. Kablo uzunluğu 5 metre olan mor renkli Pika Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, 8 metre erişim alanına sahip. Çek-bırak sistemli kablo sarıcı, yıkanabilir AFS filtre ve 2.5 litre toz haznesine sahip olan ürün, evinize ideal temizliği getiriyor. ? 750 W ? A Sınıfı ? Dar uçlu boru, koltuk temizleme aparatı, perde fırçası,aksesuar askısı. ? Yüksek performanslı yeni süpürme ucu. ? Teleskobik emiş borusu ? Kablo:5m ? Erişim alanı:8 m ? Otomatik (çek-bırak) kablo sarıcı ? Yıkanabilir AFS Filtre ? 2,5 litre toz haznesi ? 75 Dba SES ? Renk : mor

 

 

 

 

 

 

 

Tüm Açıklama

Geri Taksit Seçenekleri

İncelediğiniz ürünün taksit seçenekleri
Bireysel Kredi Kartları
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 338,52 TL 1.015,55 TL
6 181,95 TL 1.091,72 TL
9 124,69 TL 1.122,18 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 338,52 TL 1.015,55 TL
4 253,89 TL 1.015,55 TL
6 169,26 TL 1.015,55 TL
9 124,69 TL 1.122,18 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 338,52 TL 1.015,55 TL
6 169,26 TL 1.015,55 TL
9 116,22 TL 1.046,02 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 338,52 TL 1.015,55 TL
6 169,26 TL 1.015,55 TL
9 118,48 TL 1.066,33 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 338,52 TL 1.015,55 TL
6 181,95 TL 1.091,72 TL
9 124,69 TL 1.122,18 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 338,52 TL 1.015,55 TL
6 169,26 TL 1.015,55 TL
9 124,69 TL 1.122,18 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6 ve 9 taksit uygulanmaktadır.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkıyla 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit, vade farkı ile 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 338,52 TL 1.015,55 TL
6 181,95 TL 1.091,72 TL
9 124,69 TL 1.122,18 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 338,52 TL 1.015,55 TL
4 253,89 TL 1.015,55 TL
6 169,26 TL 1.015,55 TL
9 124,69 TL 1.122,18 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 338,52 TL 1.015,55 TL
6 169,26 TL 1.015,55 TL
9 116,22 TL 1.046,02 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 338,52 TL 1.015,55 TL
6 169,26 TL 1.015,55 TL
9 118,48 TL 1.066,33 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 338,52 TL 1.015,55 TL
6 181,95 TL 1.091,72 TL
9 124,69 TL 1.122,18 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 338,52 TL 1.015,55 TL
6 169,26 TL 1.015,55 TL
9 124,69 TL 1.122,18 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6 ve 9 taksit uygulanmaktadır.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkıyla 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit, vade farkı ile 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Kredili Ödeme Seçenekleri

Alışveriş kredisi nedir, koşulları nelerdir?

 • Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.
 • 36 aya varan vade seçenekleriyle alacağınız alışveriş kredisi Külçe Altın - Külçe Gümüş hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
 • Cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde kredi vade seçeneği 6 ay ile sınırlıdır.
 • Şubeye gitmeden ve sigorta masrafı olmadan alışveriş kredinizi anında alabilirsiniz.
 • Kredi son ödeme tarihine kadar oluşacak kredi faizinden kredi alan kişi sorumludur.

Alışveriş Kredisi nasıl kullanılır?

 • Ödeme ekranında yer alan "Alışveriş Kredisi İle Öde" butonuna tıklayın.
 • Sonraki adımda banka ekranına yönlendirileceksiniz.
 • Kredi tutarı ve vade sayısını belirledikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Alışveriş kredisi onaylandıktan sonra, tutar GittiGidiyor havuz hesabına aktarılacaktır.

Önemli

 • Alışveriş kredisi koşulları ve kredinin değerlendirme süreci banka sorumluluğundadır. GittiGidiyor'un kredi değerlendirme sürecinde yer almaz.
 • Alışveriş kredisinin taksitlendirilmesi, taksit ödemesi ve krediyle ilgili diğer tüm işlemler ilgili banka üzerinden yürütülür.
 • Sipariş iptali veya ürün iadesinden sonra alışveriş kredisinden caymak isterseniz bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

9 Taksit x 124,69 = 1.122,18 TL

9 Taksit x 124,69 = 1.122,18 TL

9 Taksit x 116,22 = 1.046,02 TL

9 Taksit x 118,48 = 1.066,33 TL

9 Taksit x 124,69 = 1.122,18 TL

9 Taksit x 124,69 = 1.122,18 TL

Tüm Taksit Seçenekleri

Geri Kargo Bilgileri

İncelediğiniz ürünün kargo bilgileri

 • Satıldığı Bölge
 • Bursa
 • Gönderim Alanları
 • Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • Ücretsiz Kargo
 • Kargo Süresi
 • Saat 13:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
 • Kargo Şirketleri
 • MNG Kargo
Satıldığı Bölge
Bursa
Gönderim Alanları
Tüm Türkiye'ye gönderilir.
Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo
Kargo Süresi
Saat 13:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
Kargo Şirketleri
MNG Kargo

Arnica Pika ET14410 ürününü satan satıcılar

 • guneyavm
  1.378,02

  881,71

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

  • Sıfır Ürün
 • hesaplijet
  1.089,00

  911,90

  Ücretsiz Kargo

  Son 1 Ürün

  • Sıfır Ürün
 • derkashop
  999,00

  949,05

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

  Son 1 Ürün

  • Sıfır Ürün
 • cokiyibirrakam
  999,00

  949,05

  Ücretsiz Kargo

  • Sıfır Ürün
 • milenyum47
  999,90

  949,90

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

  • Sıfır Ürün
 • beyazesyamarketi
  1.000,00

  950,00

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

  • Sıfır Ürün
 • boyrazmuharrem
  1.044,05

  991,84

  Ücretsiz Kargo

  • Sıfır Ürün
 • deveyukutoptan
  1.069,00

  1.015,55

  Ücretsiz Kargo

  • Sıfır Ürün
 • umitaksoyelektroni
  1.095,00

  1.040,25

  Ücretsiz Kargo

  Son 1 Ürün

  • Distribütör Garantili
  • Sıfır Ürün
 • erdoganavm
  2.999,00

  1.064,00

  Ücretsiz Kargo

  • Sıfır Ürün
 • hesaplijet
  1.399,00

  1.094,40

  Ücretsiz Kargo

  Son 1 Ürün

  • Sıfır Ürün
 • cetinkayaavm12
  1.599,00

  1.101,05

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

  Son 2 Ürün

  • Sıfır Ürün
 • ANADOLUDTM
  1.250,00

  1.187,50

  Ücretsiz Kargo

  Son 3 Ürün

  • Sıfır Ürün
 • kinkingmarket
  1.800,00

  1.235,00

  Ücretsiz Kargo

  • Distribütör Garantili
  • Sıfır Ürün
 • ciftciburada
  1.524,93

  1.448,68

  Ücretsiz Kargo

  • Sıfır Ürün
 • YormazZuccaciye53
  1.999,00

  1.614,05

  Ücretsiz Kargo

  Son 1 Ürün

  • Distribütör Garantili
  • Sıfır Ürün
 • zzaferaka
  2.269,12

  2.155,66

  • Sıfır Ürün
Çerez Kullanımı
Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır.
Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası ve Çerez Politikasını inceleyebilirsiniz.
Kapat

Ürünleri Karşılaştır

Sayfa Başına Dön