GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Elektrikli Süpürge Aksesuar

kategorisinde 293580 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Elektrikli Süpürge Aksesuar

Ev ve iş yerlerinin temizliğini için kullanılan elektrikli ev aletlerinden biri olan elektrikli süpürge, modern hayatın en kurtarıcı cihazlarından biridir. Her evde ve ofiste bulunan, evdeki toz, kırıntı ve küçük çaptaki çöpleri temizleyen elektrikli süpürge; temizlik işlerini birtakım aparatlar aracılığıyla yapmaktadır. Elektrikli süpürge aksesuarları, bir elektrikli süpürgenin tam ve istenilen performansı sergilemesi için elektrikli süpürgenin yanında verilen aparatlardır. Karton ya da bez toz torba, hortum seti, toz haznesi, oynar süpürme başlığı, filtre, emici teleskopik boru, yer başlığı, kablo, priz gibi elektrikli süpürge aksesuar ve yedek parçalar her marka ve modele göre piyasada bol miktarda ve fiyat alternatifleri ile bulunmaktadır.

Elektrikli Süpürgelerin Olmazsa Olmazı Aksesuarlar

Elektrikli Süpürge Aksesuar

Elektrik süpürgesi markalarının kendi ürettiği aksesuar ve yedek parçaların dışında farklı firmalar da bilinen ve çok tercih edilen markaların yedek parçalarını üretmektedir. Elektrikli süpürge markasının ürettiği aksesuar ve yedek parçaların kalitesini aratmayacak olan yan ürünler uygun elektrikli süpürge fiyatları ile satılır. Yani bir elektrikli süpürge aldığınızda aksesuarlarının ya da yedek parçalarının bozulmasını ve arızalanmasını dert etmeniz gerekmez.

Elektrikli Süpürgelerin En Çok Değiştirilen Parçası Toz Torbası

Elektrikli Süpürge Aksesuar

Toz torbası, elektrikli süpürgelerin en çok ihtiyaç duyulan ve zaman içerisinde en çok değiştirilen aksesuarıdır. Elektrikli süpürgenin temizlik sonucunda içine çektiği tüm toz ve pislikler doğrudan toz torbasına girip bir süre sonra toz torbası doldurmaktadır. Eğer toz torbası karton ise içindeki toz ve pislik el mahareti ile dışarı çıkarılamaz, bunun için de toz torbası dolduktan sonra yenisinin alınması gerekir. Elektrikli süpürge markaları dayanıklı malzemeden ürettikleri toz torbası yedeklerini uygun fiyatlara satmaktadır. Elektrikli süpürgenizin toz torbası bezden ise bunun muadilini de bulmak mümkün olur.

Hortum, Filtre, Süpürme Başlığı ve Diğer Aksesuarlar

Elektrikli Süpürge Aksesuar

Zaman geçtikçe ve elektrikli süpürge kullanıldıkça hortum, filtre, başlık ve diğer süpürge aksesuarları ister istemez yıpranır. Elektrikli süpürge modelleri için bu aksesuarları da uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Örneğin Philips için hortum seti, Arçelik için filtre, Electrolux için süpürme başlığı, King için emici yer başlığı, teleskopik boru ve daha pek çok aksesuar bütçeleri sarsmayacak fiyatlarla müşteriye sunulmaktadır.

İpuçları

  • İnternetteki elektrikli süpürge tavsiye sayfalarında yazılanları okumak alışverişte kolaylık sağlayabilir.
  • Yedek parça ve aksesuarların muadil ürünleri bir miktar daha ucuza satın alınabilir.
  • Elektrikli süpürge çeşitleri içerisinde kir tiplerine göre birbirinden farklı süpürme başlıklarından en uygun olanını almak gerekir.
  • Filtreyi sürekli olarak değiştirmek ya da tozdan arındırmak oldukça önemlidir. Çünkü temizlik yaparken temizlenmeyen filtre işlevini yerine getirmediği için kötü kokulara sebep olabilir.
  • Hortum seti alırken hortumun bükülme ve ezilmelere karşı dayanıklı olup olmadığını öğrenmek önemlidir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Elektrikli süpürge alırken yedek parçalarının fiyatlarını, sonradan değiştire ihtimaline karşı öğrenmeniz gerekir.
  • Alacağınız cihazın çekiş gücünün üstün olmasına dikkat edin.
  • Elektrikli süpürgenizle su çekmeyin, mekanik aksamına zarar verebilirsiniz.
  • Cihazın filtresini periyodik olarak değiştirin. Böylece cihazdan iyi bir performans alırsınız.
  • Elektrikli süpürgenin haznesi ya da torbası dolabileceği için sık sık temizleyin.