GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol
Seçimleriniz

Tümünü Temizle

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Bosch Elektrikli Süpürge

kategorisinde 125 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ürünü hangi max. motor gücü için arıyorsunuz?

Bosch Elektrikli Süpürge

Temizliğin vazgeçilmezlerinden olan elektrikli süpürgeler, Bosch kalitesi ve güvencesi ile beğeninize sunuluyor. Toz torbalı, toz torbasız, dikey süpürgeler ve el süpürgeleri seçenekleri ile her ihtiyaca çözüm sunan Bosch elektrikli süpürge modelleri arasından siz de ihtiyacınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz. Ev temizliğini daha keyifli bir hale dönüştüren Bosch süpürgeler, üstün performans verimliliği ile dip köşe bir temizlik için idealdir. Geniş bir renk ve model seçkisi sunan Bosch elektrikli süpürge modellerini, özelliklerini ve fiyatlarını detaylı olarak kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Bosch Toz Torbalı Süpürgeler ve Özellikleri

Bosch elektrikli süpürge torbalı seçenekler arayanlar için geniş bir model alternatifi sunuyor. Yüksek performanslı motorları ve 10 yıl motor garantisi ile uzun ömürlü kullanım sunan Bosch toz torbalı elektrikli süpürgeler, stil sahibi yüzey tasarımları ve renk seçenekleri ile de beğeni topluyor. Bazı Bosch toz torbalı süpürge modellerinde bulunan Air Turbo Plus başlığı, özellikle evcil hayvanı olanlar için ideal bir temizlik çözümü sunuyor. Evcil hayvan tüyleri için özel olarak tasarlanan bu başlık aynı zamanda çok daha hızlı bir temizlik imkanı sunuyor. Bosch toz torbalı süpürgeler arasında uzaktan kumanda ile kontrol fonksiyonu olan modeller de bulunuyor. Tutma kolunda bulunan uzaktan kumanda çok daha kolay ve etkili bir temizlik imkanı sunuyor. Bosch toz torbalı süpürgeler yalnızca halı ve parke gibi zeminlerin temizliğinde değil mobilyalarınızın temizliğinde de önemli bir rol üstleniyor. Çok fonksiyonlu fırçalar sayesinde Mobilyalarınızda ve ulaşılması zor yerlerde de etkili bir temizlik sağlayabiliyorsunuz.

Bosch Toz Torbasız Elektrikli Süpürgeler ve Özellikleri

Bosch elektrikli süpürge torbasız modelleri, torba zahmetinden kurtulmak isteyenler için ideal bir çözüm oluyor. Bosch toz torbasız elektrikli süpürge modelleri de tıpkı torbalı süpürge modellerinde olduğu gibi 10 yıl motor garantisi ile geliyor. Konforlu ve güçlü bir temizlik için dizayn edilen Bosch toz torbasız süpürgeler, kolay temizlenebilir filtresi sayesinde sizi yormuyor. Bazı modellerde bulunan yıkanabilir hijyenik HEPA filtre, A sınıfı toz emiş performansı sayesinde alerjik bünyeler için de uygun bir alternatif oluyor. Pek çok modelde bulunan Turbo Başlık özelliği, çok daha etkili halı temizliği imkanı sunuyor. İnanılmaz gücüne rağmen minimin ses ile çalışan Bosch toz torbasız elektrikli süpürgeler hem hızlı hem de sessiz ve konforlu bir temizlik için uygun çözümler sunuyor.

Diğer Bosch Elektrikli Süpürge Modelleri

Bosch, her ihtiyaca ve her kullanım alanına uygun bir elektrikli süpürge çözümü sunuyor. Toz torbalı ve toz torbasız elektrikli süpürge modellerinin yanı sıra şarjlı dikey süpürgeler ve el süpürgeleri de Bosch markasında sizleri bekliyor. Bosch şarjlı süpürgeler kablosuz olması sayesinde son derece konforlu ve pratik bir temizlik imkanı sunuyor. Günlük temizlik için ideal seçenekler olan Bosch şarjlı dikey süpürgeler, az yer kaplaması sayesinde de temizlik sonrasında kolayca muhafaza edilebiliyor. Bazı Bosch şarjlı süpürge modelleri ayrıca kolayca kavranabilen el süpürgesine de sahip bulunuyor. Hafif tasarımlı bu el süpürgeleri ile ani dökülme ve kırılma durumlarına kolayca müdahale edebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra arzu ederseniz tekli olarak satın almak için Bosch el süpürgesi modellerini de inceleyebilirsiniz. Bosch elektrikli süpürge fiyatları ürünün modeline, sahip olduğu teknolojilere ve bazı teknik detaylara bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. Bosch elektrikli süpürge fiyatlarını detaylı olarak kategorimiz üzerinden inceleyerek, bütçenize uygun bir seçim yapabilirsiniz. Farklı markaların süpürgeleri ise Elektrikli Süpürge kategorimizde sizleri bekliyor.