GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

Manikür, Pedikür

kategorisinde 8341 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Manikür, Pedikür

El ve ayaklarınızın bakımlı ve temiz görünmesi için profesyonel hizmet almak, hem zaman hem de maliyet açısından ekstra yük yaratabiliyor. Böyle durumlarda evinizin konforunda kendi bakımlarınızı tamamlamanız için profesyonel kalitede manikür ve pedikür ürünleri bulunuyor. Tırnaklarınızı temizlemeniz, törpülemeniz, kesmeniz, kısaltmanız veya etlerinizden kolayca kurtulmanızı sağlayan manikür ve pedikür setleri, herkesin kişisel bakım çantasında bulunması gereken ürünlerden oluşuyor. Manikür ve pedikür markaları tarafından sunulan ürünler, set halinde veya tekli şekilde satın alınabiliyor. Evinizde güvenle ve sağlıklı şekilde el ve ayak bakımınızı gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan tüm ürünleri hemen keşfedin.

Manikür Setlerini Keşfedin

Manikür, Pedikür

Eller, bakımlı olduğunuzu göstermenin en önemli yollarından birini oluşturuyor. Tırnak veya kuaför salonunda uzun saatler veya para harcamadan da bakımlı ellere sahip olmak ve el bakımı yapmak mümkün. Manikür malzemeleri sayesinde ellerinizi güzelleştirerek kendinizi sevgi ve özenle şımartabilirsiniz. Ellerinizi korumak ve tırnaklarınıza estetik bir görünüm kazandırmak için pek çok farklı manikür aleti sunuluyor. Manikür setleri, aynı anda ihtiyacınız olan pek çok ürüne sahip olmanızı sağladığı için birçok açıdan avantaj sağlıyor. Bu setlerin içerisinde; tırnak kesici, kütikül kesme makinesi, tırnak çubuğu (tırnak etlerini geri itmek için), tırnak törpüsü, makas, fırça, masaj losyonu ve tırnak cilası gibi pek çok farklı ürün yer alıyor. Setlerin içeriğine göre bulunan ürün çeşidi ve sayısı da değişebiliyor. Manikür aletleri seçerken tırnağınızın yapısına ve ihtiyaçlarınıza uygun ürünlerin yer aldığı kitleri satın almayı unutmayın.

Pedikür Ürünleri Satın Alın

Manikür, Pedikür

Elleriniz kadar ayaklarınızın bakımı ve temizliği de estetik veya sağlık açısından önem arz ediyor. Gün içerisinde tüm yorgunluğunuzu çeken ayaklarınızın bakımlı ve temiz olması yaşam kalitenizin artmasını da sağlıyor. Uzun saatler ayakkabının içerisinde kapalı halde kalan ayaklarınızı daha bakımlı ve özenli gösterebilmeniz için ekstra uygulamalar yapmanız gerekiyor. Çatlak cilt, kuruluk, tırnak batması ve daha pek çok farklı sorunla yüzleşebilen ayaklarınız için özel olarak geliştirilmiş pedikür aleti seçenekleri bulunuyor. Ellerinizde kullandığınız makas, törpü, tırnak eti itici ve daha pek çok ürünün yanı sıra ayaklarınızdaki ölü deriden kurtulmanızı sağlayan pedikür cihazı da öne çıkıyor. Özellikle topuk gibi cilt derisinin kalınlaştığı ve kuruduğu alanlarda ölü derileri kolayca temizleyen bu cihazlar, pürüzsüz ve ışıl ışıl ayaklara sahip olmanıza yardımcı oluyor. Pedikür setinde yer alan ürünler, kesinlikle acı çekmeden tırnaklarınızı istediğiniz tarzda şekillendirmenize de imkân tanıyor.

Bakımlı El ve Ayaklar

Manikür, Pedikür

El ve ayaklarınızın daima bakımlı ve hijyenik olması için doğru ürünlere yatırım yapmanız gerekiyor. Enfeksiyon riski kapma gibi sorunlardan uzak kendi bakımınızı gerçekleştirmenizi sağlayan manikür pedikür aleti setleri, seyahatlerde de kolayca yanınızda taşınabiliyor. Böylece tırnaklarınızda meydana gelen herhangi bir sorunu çözmeniz veya bakımınızı tatilde de devam ettirmeniz mümkün hale geliyor. Manikür cihazı ve çok daha fazlasının yer aldığı setler, kompakt yapısı ve kolay taşınabilen tasarımı sayesinde çantanıza bile kolayca sığabiliyor. Manikür ve pedikür aletleri sayesinde estetik ve sağlık açısından mükemmel sonuçlar elde edebilir ve kendinizi şımartabilirsiniz. Hemen şimdi, bütçenize uygun ürünleri keşfedebilmek için manikür ve pedikür fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Daha fazla kozmetik ve kişisel bakım ürünleri seçenekleri için Kozmetik & Kişisel Bakım kategorimizi ziyaret edebilir, daha fazla el, ayak ve tırnak bakımı ürününü El, Ayak, Tırnak Bakımı kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Manikür ve Pedikür Aletleri İçin İpuçları

  • Manikür ve pedikür ürünleri satın almadan önce tırnaklarınızın ve cildinizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde belirleyin.
  • Batık gibi sorunlar için üretilen özel aletleri rutininize ekleyin.
  • Ölü derilerden kurtulmanızı sağlayan pedikür cihazlarını seçin.
  • Elinizin yatkın olduğu ve tırnaklarınıza zarar vermeyecek ürünleri tercih edin.
  • Ürünleri set halinde satın alarak aynı anda birden çok işlemi gerçekleştirin.

Manikür ve Pedikür Ürünleri Kullanırken Dikkat Edin

  • Manikür ve pediküre başlamadan önce ellerinizin veya ayaklarınızın temiz olduğundan emin olun.
  • Set veya diğer ürünleri kaynar suyla sterilize edin.
  • Tırnağınıza zarar vermeyecek şekilde hassas uygulamalar gerçekleştirin.
  • Sağlıklı ve estetik görünümü korumak için haftalık bakım rutininize manikür ve pedikürü ekleyin.
  • Manikür ve pedikür aletlerinizi kimseyle paylaşmayın.