GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Eheim

markasında 925 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Almanya menşeli Eheim bir akvaryum malzemeleri üreticisidir. Marka, sunduğu iç ve dış filtreleri, akvaryum sirkülasyon motorları, akvaryum ısıtıcıları gibi ekipmanlarıyla kategorimizde yer almaktadır. Siz de irili ufaklı her tür akvaryumunuzun bakımını bu ürünlerle gerçekleştirebilir, balıklarınızın bakımını üst düzeyde yapabilirsiniz. İncelediğiniz ürünleri fiyat aralıklarına göre değerlendirip hızlıca alışveriş yapmak için kategorimizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

Eheim Filtreleri

Akvaryumunuzdaki tüm süzme işlemlerini dış taraftan yapmak için Eheim dış filtreleri müthiş çalışır. Amonyak ve oksijene doymuş suları emiş borusu yardımıyla çeken ürün, içine aldığı suların birikeceği bir kovaya sahiptir. Markanın sunduğu envaiçeşit dış filtre arasından Experience 350 modelini inceleyebilirsiniz. Tam bir profesyonel filtre olan ürün sağlıklı bir akvaryum sistemi için gerekli oksijeni sağlar. Sabit bir su sirkülasyonuyla çalışan bu filtreler pompa çıkışı 1050 litredir. 5 litreye yakın filtre sepet hacmiyle de geniş bir alana sahip olan ürünün muslukları da kullanım kolaylığı açısından pakete dahil ekipmanlar arasındadır. 250 - 350 litrelik akvaryumlar için oldukça ideal olan modelle tatlı ve tuzlu sulardaki filtreleme işleriniz rahatça yapabilirsiniz. 9 litrelik iç hacmi, 24 W enerji sarfiyatıyla yüksek verim alabileceğiniz modeli Eheim 2217 dış filtreleri takip eder. 460 ile 600 litre arası akvaryumlarda mekanik temizlik sağlayan ürün saatte 1000 litrelik filtreleme yapabilir. Dayanıklı dış akvaryum pompası aşırı ısınmalara karşı da direnç gösterir. Ayrıca metal mille donatılan ürün yıllarca sessiz çalışabilecek malzemelerden imal edilir. 20 W gücüyle uzun süreler sorunsuz ve kesintisiz kullanabileceğiniz bu dış filtreler de kaliteli bir akvaryum temizliği için çok idealdir. Diğer modeller gibi musluk ve media setlerini bir arada görebileceğiniz Eheim 2213 filtrelerini de inceleyebilirsiniz. Özellikle diğerlerine kıyasla daha ufak çaplı akvaryumlar için mükemmel bir performans gösterir. 100 ila 250 litre arası akvaryumlarda mükemmel çalışan ürün 8 W güce sahiptir. Sağlam motor basış yüksekliğiyle de performansından memnun kalabilirsiniz. Mekanik temizlikle beraber dışarıdan alınan havanın da suyun içine verilmesi için Eheim iç filtrelerini deneyebilirsiniz. Özellikle altında dolabın olmadığı, ufak akvaryumlar için uygun olan iç filtrelerle oldukça güçlü olup kolay kullanıma müsaittir. Siz de aradığınız modeli Eheim filtreleri arasından kolaylıkla bulmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Diğer Eheim Ürünleri

Akvaryumunuzu filtrelerken gerekli bazı malzemelere tek başlarına da ulaşabilirsiniz. Eheim Substrat Pro bunlardan biri olup inci şekilli, sinterit cam malzemeden imal edilir. Dış filtrede kullanabileceğiniz ürün inci şeklinde olduğundan iyi bir kütle hacmi sağlamaktadır. Bakteri oluşumunu ideal oranlarda tutmanıza yardımcı olan ürün oldukça destekleyici bir özelliğe sahiptir. Bu özelliği sayesinde diğer filtre malzeme ve ekipmanlarının da uzun süre kullanılması kolaylaşır. Daha uzun aralıklarla temizlik ve filtreleme ihtiyacı sağlayan ürün tatlı ve tuzlu sularda kullanıma uygundur. Balıkların kendi vücut ısılarını dengeleyemediği gözetilirse Eheim ısıtıcıları da gerekli sıcaklığı oluşturmanızı sağlar. Akvaryum sıcaklığının ölçülü ve sabit bir seviyede olması balıklar için çok önemli olduğundan kategorimizden farklı farklı ısıtıcıları inceleyebilirsiniz. 100 W güçte çalışan Jager model bir ısıtıcıyla 100 - 150 litrelik akvaryumları ısıtabilirsiniz. Akvaryumun içerisinde dik olarak yerleştirilip kullanılabilen ürün krom, nikel spiralli bir ısıtıcıdır. Balıkların büyük bir çoğunluğu yaşadığı akvaryumun kendi doğal yaşam alanlarına benzemesini istediğinden bu ısıtıcılarla gerekli ortamı sağlamanız çok kolaydır. Eheim Jager 300W güçte çalışan modelleriyle de 600 - 1000 litrelik akvaryumları ısıtmaktadır. Ölçü bazında da; yüksekliği en az 52 cm olan akvaryumlarda kullanılmaya uygundur. 170 cm uzunluğunda elektrik kablosu bulunan ürün akvaryuma dik bir şekilde yerleştirilir. Üzerindeki vantuzları sayesinde cama kolayca sabitlenir. Eheim ısıtıcıları farklı akvaryum ebatlarına göre birçok modeliyle kategorimizde yer almaktadır.

Eheim Hakkında

Merkezi Almanya'nın Stuttgart şehrinde olan Eheim su ürünleriyle mülk inşaatı alanlarında iştirakleri olan bir aile şirketidir. Orta ölçekli olan firmanın merkezinde Avrupa ve Asya'daki akvaryum grupları yer almaktadır. Özellikle evcil hayvan malzemeleri üreticisi olarak sektörünün kaliteli ve güvenilir markalarından biri olan Eheim çeşitli ödülleriyle de başarılarını ispatlamayı sürdürmektedir. Siz de balıklarınızın daha sağlıklı bir şekilde büyümesini, akvaryumlarınızın yüksek performansla sterilize edilmesini sağlamak için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Aradığınız ürünü detaylıca inceleyip bulabilir, hızlı alışveriş imkanından faydalanabilirsiniz.