Aşk

Dünyanın her yerinde aynı anlama gelen en güzel ve özel duygulardan biri olan aşk, Türk ve dünya edebiyatının en iyi kitaplarına konu oluyor. Okuyucuları heyecanlandıran ve soluk kesen hikayelere sahip olan aşk kitapları, dünyanın en ünlü yazarlarının eserlerine ev sahipliği yapıyor. Aşkı her yönüyle ele alan bu özel kitaplar arasında, yerli ve yabancı edebiyatın en önemli eserleri de bulunuyor.

Dünya Edebiyatından Aşk Romanlarını Keşfedin

Aşk

Aşk üçgenleri, tutku ve ihtiras hikayeleri, intikam hikayeleri, aşk acıları, çarpıcı olaylar ve aşkın en güzel yanlarını görebileceğiniz en iyi aşk kitapları, hem çağdaş hem de klasik dünya edebiyatı eserlerinden oluşuyor. Ödüllü yazarların da bulunduğu listede; Gabriel Garcia Marquez, Jane Austen, Emily Bronte, Honore de Balzac, Tolstoy, Boris Vian, Stendhal, F. Scott Fitzgerald, Marcel Proust, Gustave Flaubert, Boris Pasternak ve saymakla bitmeyen klasik yazarları yer alıyor. Ayrıca modern dünya edebiyatının meşhur romantik yazarlarının da bulunduğu kategori; Kathleen Winson, Sarah Jio, Julia Quin, E.L. James, Jojo Moyes, Brenda Joyce, Jim Thompson, Jamie McGuire gibi ünlü yazarların eserlerini de içeriyor.

Türk Edebiyatının Başyapıtlarıyla Tanışın

Aşk

Klasik Türk edebiyatı, eski Türk edebiyatı ve çağdaş Türk edebiyatının en ünlü aşk kitaplarının bulunduğu aşk kategorisi, en iyi yazarların eserlerine ulaşmanızı sağlıyor. Sabahattin Ali, Oğuz Atay, Duygu Asena, Yusuf Atılgan, Kerime Nadir, İpek Ongun, Mehmet Rauf, Canan Tan, İnci Aral, Elif Şafak, Orhan Pamuk, Zülfü Livaneli gibi değerli isimlerin eserlerine yer verilen kategoride, modern Türk edebiyatı yazarlarını ve çiçeği burnunda yeni nesil yazarların eserlerini de inceleme fırsatı doğuyor. Türk edebiyatında sevilerek okunan klasik roman yazarlarının dışında; Kahraman Tazeoğlu, Ahmet Batman, Sinan Akyüz, Biray Dalkıran, Halit Ertuğrul, Günhan Kuşkanat, Mehtap Fırat, Özge Erkin gibi romantik yazarlar da bulunuyor.

Bir Solukta Okuyacağınız Aşk Kitaplarını Deneyin

Aşk

Saatler içerisinde okuyup bitirebileceğiniz, sürükleyici ve heyecan verici aşk kitapları aradığınız her yazım dilini karşılayabiliyor. Dramatik ve şiirsel bir dil tercih edenler ya da akıcı ve sürükleyici öykü odaklı anlatım dilinden hoşlananlar için türlü türlü kitap seçkilerine yer veriliyor. Gökhan Dağıstanlı, Gamze Aydeniz, Hilal Erdoğan, Aşkın Nur Savaş gibi gençlik edebiyatı yazarlarının kitapları da her yaştan okuyucuya hitap ediyor. Özge Meral, Özlem Arslan, Onat Kutlar, Füruzan, Muharrem Öztürk, Turgut Acar gibi yazarların kitaplarının da bulunduğu aşk kategorisinde aradığınız her yazarı bulabilmeniz de mümkün hâle geliyor.

Satın Alma İpuçları

  • Aşk romanlarına yeni başladıysanız, önce klasik eserler seçerek aşk türü hakkında ana fikir edinebilirsiniz.
  • Elizabeth Hoyt, Sophie Jordan gibi popüler yazarların eserlerini satın alarak türün ana hatlarını öğrenebilirsiniz.
  • Aynı konuyu işleyen farklı yazarların eserlerini satın alarak konu hakkında daha detaylı inceleme yapabilirsiniz.
  • Kitapların baskı sayılarını inceleyerek satış rakamları hakkında fikir edinebilirsiniz.
  • Belli bir yazarın diğer kitaplarını da satın alarak kendi aşk romanı seçkinizi oluşturabilirsiniz.

Bunlara Dikkat Edin

  • Kategori içerisinde yetişkinler için hazırlanan kitaplar bulunabilir. Kitapların yaş sınırı uyarılarını dikkate alabilirsiniz.
  • ''Best-Seller'' kitaplar satın alarak popüler kültüre hitap eden aşk romanlarına ulaşabilirsiniz.
  • Satın alacağınız aşk kitabı üzerine yazılan eleştiri yazılarını okuyarak kitap hakkında ön fikir edinebilirsiniz.
  • Kitapların basımını yapan markalar ve yayınevleri aynı kitap için farklı fiyat seçenekleri sunabilir.
  • Aşk kitapları seri hâlinde yazılmış olabilir. Satın alacağınız kitabın serisi hakkında araştırma yapabilirsiniz.
Sepet
Filtreler
Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

En Düşük

-

En Yüksek

Kitap Adı

Tümünü Gör

Eser Sahibi

Tümünü Gör

Cilt Tipi

Tümünü Gör

Baskı Sayısı

Tümünü Gör

Basım Dili

Tümünü Gör

Menşei

Tümünü Gör

Kağıt Cinsi

Tümünü Gör

Kondisyon

Tümünü Gör

Durum

Tümünü Gör

Basım Yılı

Tümünü Gör

Ürün Formatı

Tümünü Gör

Yayınevi

Tümünü Gör

Katkıda Bulunan

Tümünü Gör

Katkı Rolü

Tümünü Gör

Satıcı

Aşk

kategorisinde 1069 adet ürün bulundu.

Akıllı Sıralama