GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Dyson

markasında 125 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Dyson elektrikli süpürge, hava temizleyici fanlar ve saç bakımı ürünleri noktasında faaliyetlerini sürdüren, İngiltere menşeli bir markadır. James Dyson markayı yaratırken, o güne kadar yalnızca torbalı süpürgeler kullanılmakta ve torbasız süpürge gibi bir model bilinmemekteydi. James Dyson binlerce prototip ürettikten sonra dünyaca bilinen ilk toz torbasız süpürgeyi de icat etmiş oldu. Toz torbasız süpürgelerin mucidi olarak nam salan tasarımcının şirketi bugün saç kurutma makinesi ve hava temizleyici fanlar da üretmektedir. Sayfamızı ziyaret ederek Dyson marka ürünleri ziyaret edebilirsiniz.

Dyson Elektrikli Süpürgeler

Toz torbasız elektrik süpürgeleriyle öne çıkan markanın en popüler ürünleri arasında Dyson süpürgeler yer almaktadır. Şarjlı olarak bilinen ve kullanımı sırasında kablolarla temas halinde olmanıza gerek olmayan Dyson kablosuz süpürge modelleri, tasarımı itibarıyla da kendine has bir görünüme sahiptir. Oldukça farklı emiş gücü ve maksimum motor kapasitesine sahip olan modeller, aradığınız dayanıklı süpürgeyi bulmanızı kolaylaştırır. Tüketiciler açısından en favori modeller arasında yer alan Dyson V8 elektrikli süpürgeler 115 W kuru emiş türü ortalamasında ilerler. Dikey süpürge yapısına sahip olan model halı ve sert zeminde üstün performans sergileyeceği şekilde tasarlanmıştır. 107,000 devir/ dakika hızla dönüş yapan model sayesinde duvar diplerinden tavana, halılardan koltuklara kadar birçok farklı zemini kolayca süpürebilirsiniz. V8 modeli 2.60 kg'a ulaşan net ağırlığının yanı sıra 250 mm ene, 1244 mm boya sahiptir. V serisinin farklı modelleriyle de karşılaşabileceğiniz kategorimizde Dyson elektrikli süpürge modelleri hakkında etraflıca bilgi alabilir, ürün fiyatlarını öğrenebilir, güçlü temizlik sağlayan kablolu süpürgeleri de inceleyebilirsiniz.

Diğer Dyson Ürünleri

Zaman içerisinde ürün ağını genişletmesini bilen marka, kişisel bakım alanının vazgeçilmezi saç kurutma makineleri ve düzleştiricileri alanında da faaliyet göstermektedir. Dyson Supersonic olarak bilinen saç kurutma makineleri, 1600 W güç bandında ilerler ve 4 kademeli ısı ayarı sayesinde farklı ısınma seçenekleriyle karşınıza çıkar. Kendine özgü, yaratıcı tasarımlarıyla ön plana çıkan saç kurutma makineleri saç bakımı için oldukça fayda sağlayan iyon teknolojisine sahiptir. Difüzör ve dar başlık aksesuarlarıyla beraber görebileceğiniz ürün, söz konusu aksesuarlarını test ederek güncellemektedir. Dyson saç kurutma makinesi modelleri, aşırı ısınmadan hızlı kurutma sağlayan teknolojisiyle saç bakımını önceleyenlerin aradığı modeller olabilir. Saçlarınıza istediğiniz görünümü vermek için Dyson saç şekillendiriciyi de inceleyebilir, aşırı ısının önüne geçmek için kullanılan Coanda etkisini hissedebilirsiniz. Gözle görülmeyen, ancak olumsuz etkileri hissedilen partiküllerin, zararlı gazların, alerjiye neden olacak maddelerin ortamdan arındırılması için Dyson fanlarına da bakabilirsiniz. Ürünün koku giderme ve salınım özelliğine sahip modellerini inceleyebilir, yıl boyunca havayı büyük oranda temizlemesini sağlayabilirsiniz.

Dyson Hakkında

Toz torbasız elektrikli süpürgelerin mucidi olarak bilinen James Dyson, kurduğu markada yarattığı bu ilkle oldukça ses getirmiştir. Bugün Dyson süpürgeler dünya üzerinde 70'e yakın ülkede satılmakta ve marka gün geçtikçe daha da büyümektedir. Kendini sürekli yenilemesiyle bilinen şirket, ürünlerinde kendini diğer örneklerinden ayıran, dikkat çekici tasarımlarıyla adından söz ettirmektedir. 1991'de Dyson elektrikli süpürgelerin tasarımı sayesinde alınan Uluslararası Tasarım Ödülü de bunu ispatlar niteliktedir. Marka ayrıca, kurucusunun ismini alan James Dyson Vakfı ile de öne çıkmakta ve gençlerin eğitimi alanında oldukça faydalı işler yapmaktadır. Geleceğin mühendisleri ve mucitlerini yetiştirme noktasında gerekli olan rehberlik ve finansal faaliyetleri karşılayarak birçok gencin hayatına dokunan vakıf, sosyal sorumluluk anlayışını da bu şekilde gütmektedir. Siz de büyümesini kesintisiz olarak sürdüren, bu muteber markadan alışveriş yapmak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Markanın da dahil olduğu pek çok ürün grubunun bulunduğu Elektrikli Ev Aletleri sayfamızı ziyaret ederek de pek çok marka, ürün, model bulabilirsiniz.