GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

DVD, VCD, Blu-ray

kategorisinde 88336 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

DVD, VCD, Blu-Ray

DVD, VCD ve Blu-Ray modelleri, evinde maksimum kalitede film deneyimi yaşamak isteyen herkesin favori tercihleri arasında yer alıyor. Zengin içerikleri sayesinde size benzersiz bir kalite sunan ürünler, her tarza ve her zevke hitap ediyor. Dilerseniz klasik ve nostaljik filmleri, dilerseniz de en yeni yapımları izleyebilmenize olanak tanıyan modeller, geniş kapasiteleri sayesinde çeşitli ekstralardan da yararlanabilmenize yardımcı oluyor. Birbirinden kaliteli video markaları tarafından üretilen modeller, ideal fiyatları ile de dikkat çekiyor.

En Çarpıcı DVD Modelleriyle Tanışın

DVD, VCD, Blu-Ray

DVD modelleri, yüksek kaliteli içerik izlemek ve sevdiği filmleri arşivlemek isteyen kullanıcıların öncelikli tercihleri arasında bulunuyor. Son derece geniş bir kapasiteye sahip olan DVD modelleri, bu sayede yüksek çözünürlüklü videoları depolayabiliyor ve maksimum kaliteye tek diskte ulaşabilmenizi sağlıyor. DVD player aracılığıyla çalıştırılabilen ürünler, kullanıcılara altyazı ve dublaj seçeneklerini bir arada sunuyor ve dilediğiniz filmi isterseniz orijinal dilinde isterseniz de Türkçe olarak izleyebilmenize yardımcı oluyor. İdeal fiyat seçeneklerine de sahip olan DVD çeşitleri, kişisel arşivinizi rahatça oluşturabilmenize de imkân tanıyor.

VCD Çeşitleriyle Rahat Edin

DVD, VCD, Blu-Ray

En sevilen formatlar arasında yer alan VCD türleri, pratik kullanım şekilleriyle öne çıkıyor. DVD oynatma özelliği bulunmayan CD çalarlarda bile çalıştırabileceğiniz VCD alternatifleri, ortalama 1 saatlik görüntüyü depolayabiliyor ve bu sebeple de film içerikli VCD'ler 2'li ya da 3'lü disk setleri hâlinde satışa sunuluyor. VCD modelleri, dublaj ya da altyazı seçeneklerinden yalnızca birini kullanıcılara sunuyor ve pratik tasarımları sayesinde çocuklar tarafından bile rahatlıkla kullanılabiliyor. Sinema filmlerinin yanı sıra çizgi film, animasyon, belgesel, ders videosu gibi farklı içeriklerle de üretilen VCD çeşitleri, kolay saklanabilme özellikleriyle de fark yaratıyor.

Blu-Ray Seçenekleriyle Kaliteyi Keşfedin

DVD, VCD, Blu-Ray

Film izlerken maksimum görüntü kalitesinden yararlanmak isteyen kullanıcılar için özel olarak üretilen Blu-ray modelleri, en yüksek kapasiteli disk seçenekleri arasında yer alıyor. Geniş hacimleri sayesinde Full HD ve 4K kalitesindeki içerikleri rahatça izleyebilmenize olanak tanıyan Blu-Ray türleri, evinizi adeta bir sinema salonuna dönüştürebilmenize yardımcı oluyor. Hem sinema klasiklerini hem de popüler modern dönem filmlerini izleyebilmenize olanak tanıyan Blu-Ray ürünleri, yalnızca Blu-Ray oynatıcı modellerinde çalıştırılabiliyor ve yüksek kapasiteleri sayesinde izleyicilere filmin kamera arkası, yapım belgeseli, uzman görüşleri gibi ekstralar da sunuyor.

Bilmeniz Gereken İpuçları

  • Blu-Ray, DVD ya da VCD satın almadan önce beğendiğiniz ürünün tüm özelliklerini dikkatle incelemenizde yarar bulunur.
  • İçerikleri maksimum kalitede izleyebilmek için Blu-Ray ya da DVD oynatıcı cihaz edinmeniz tavsiye edilir.
  • Farklı disk çeşitlerini bir arada satın alarak kendiniz için son derece zengin bir film arşivi oluşturabilirsiniz.
  • Belgesel, ders, konser, aktüel program içerikli diskleri de satın alarak genel kültürünüzü kolayca geliştirebilirsiniz.
  • Disk çeşitlerini evinizde güvenli bir şekilde saklayabilmek için özel olarak tasarlanan disk raflarından satın alabilirsiniz.

Bunlara da Dikkat

  • Blu-Ray, DVD ve VCD fiyatları; ürünlerin markalarına, içeriklerine ve kalitelerine göre farklılık gösterebilir.
  • Set hâlinde satılan diskleri tercih ederek daha uygun fiyatlarla daha çok ürün sahibi olabilirsiniz.
  • Disklerinizi sıvı temasından, fiziksel zorlanmalardan ve tozdan koruyarak olası deformasyonları önleyebilirsiniz.
  • Disklerinizi temizlerken yumuşak bezler kullanarak olası çizilmelerin önüne geçebilirsiniz.
  • Kullanmadığınız diskleri özel kutularında muhafaza ederek olası kazalara karşı tedbir alabilirsiniz.