GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Dr. Sacchi

markasında 460 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Dr. Sacchi, Türkiye'nin önde gelen evcil hayvan yemi üreticilerinden Şadanlar Pet şirketinin bir markası olarak faaliyet gösteriyor. Farklı yaş gruplarındaki kedi ve ve köpekler için mama imal eden Dr. Sacchi, can dostunuzun daha sağlıklı, beslenme ihtiyaçlarına yanıt veren mamalarla büyümesini amaçlıyor. Yavru kedi mamalarından tavuklu & hindili köpek maması ürünlerine kadar geniş bir yelpazede faaliyet gösteren Dr. Sacchi ile siz de kedinizin, köpeğinizin gelişimine ciddi ölçüde yardımcı olacak ürünlere hemen sahip olabilirsiniz. Farklı ağırlıktaki paketlerde satışa sunulan Dr. Sacchi mamaları, indirim ve aynı gün kargo gibi fırsatlarla sizi bekliyor!

Dr. Sacchi Kedi Mamaları

Dr. Sacchi kedi maması yavru ve yetişkin kedilerden kısırlaştırılmış kedilere kadar farklı taleplere karşılık verecek çeşitliliğe sahip. Dr. Sacchi yavru kedi maması ürünleri sığır etli ve kuzu etli olarak hazırlanıyor. Düşük tahıllı bu kedi mamaları kedinizin 1 yaşına kadarki beslenme programında sahip olabileceği ürünlerden biri. Yüksek kalite kurutulmuş sığır eti ve kuzu eti, esmer pirinç, bezelye, patates, somon yağı, hidrolize tavuk ciğeri, zerdeçal kökü tozu, havuç gibi içeriklere sahip olan bu mamalar, hem besleyici hem de doyurucu. İçeriğindeki sebze ve türevi malzemeler sayesinde de kediniz çok daha sağlıklı bir şekilde gelişebiliyor. Dr. Sacchi kedi maması 15 kg ağırlığındaki seçenekleri ile de yetişkin kedilerin beslenmesine çözüm sağlıyor. Tavuklu yetişkin kedi mamaları, 1 yaş ve üzeri kedilerin günlük besin ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir ürün. %27 ham protein, %10 ham yağ, %8 ham kül ve %3 ham selülözden meydana gelen bu ürünler, işlenmiş hayvansal proteinin yanı sıra, mısır, buğday, taurin, kuru bira mayası, ciğer aroması gibi içeriklere de sahip. Dr. Sacchi kısırlaştırılmış kedi mamaları da yapay tatlandırıcı, koruyucu ve renklendirici içermemesi, kısırlık sonrası kilo almaya meyilli kedilerin şişmanlamasını önlemesi bakımından oldukça cazip. Parlak tüy ve deri oluşumuna yardımcı olan bu ürünler, omega 3 & 6 ile de zenginleştiriliyor. Dr. Sacchi kısır kedi mamaları, somon ve ton balıklı olup düşük tahıllıdır.

Dr. Sacchi Köpek Mamaları

Dr. Sacchi köpek maması, sunduğu kuru mamaların yanı sıra konserve ürünleriyle de tercih ediliyor. Erken dönemler için Dr. Sacchi yavru köpek maması zengin içeriği, yüksek kalite bileşenleri ile son derece doyurucu ve besleyici. Bu mamalar, 1 yaşına kadar köpeğinizin beslenme ihtiyacına yanıt verebilecek şekilde hazırlanıyor. Büyük ırk kuzu etli yavru köpek mamaları sayesinde, köpeğinizin 1 yaşına kadarki mama ihtiyacına optimum düzeyde yanıt verebilirsiniz. Yapay tatlandırıcı, koruyucu ve renklendirici içermeyen bu ürünler, kurutulmuş hayvansal protein (kuzu eti, tavuk eti), mısır, buğday, hayvansal yağ, kurutulmuş şeker pancarı, ciğer aroması, pirinç, tuz, beta-glukan gibi içeriklere sahip. %28 ham protein oranına sahip olan Dr. Sacchi yavru köpek mamaları, vitamin ve mineral zengini bir ürün olarak da öne çıkıyor. Sığır etli, Premium Dr. Sacchi yetişkin köpek mamaları da yapay tatlandırıcı, koruyucu ve renklendirici içermemesi, %25 ham protein, %13 ham yağ oranlarına sahip olması ve kalsiyum, çinko, fosfor, sodyum, bakır, demir, selenyum, A vitamini, D vitamini, E vitamini, B12 vitamini gibi maddelere sahip olması ile çok cazip. Köpek mamaları içerisinde kuru mamaların yanı sıra somonlu ve tavuklu & hindili konserve mamalar da köpeğinizin ayrı bir ziyafet çekmesini istediğiniz şahane leziz ve besleyici ürünler olarak öne çıkıyor. 400 gram konservelerde sunulan bu ürünler, bazı köpekler için bir ödül maması kıvamında da değerlendirilebiliyor. Bu sayede köpeğinizin kimi fevri davranışları varsa, bunları törpülemek için bir ödül olarak da bu mamaları tercih etmeniz mümkün olabiliyor.

Dr. Sacchi Mama Fiyatları

Türkiye'nin önde gelen evcil hayvan yemi & maması üreticilerinden Şadanlar Pet'in bir markası olan Dr. Sacchi, geniş bir fiyat aralığına sahip. Kedi ve köpeklerin farklı koşullarına, yaşlarına, dönemlerine özgü olarak üretilen birçok maması sayesinde Dr. Sacchi, hayvan sahiplerinin nokta atışı bir alışveriş yapmasını kolaylaştırıyor. Bu rahatlığın sunulabilmesini ise ürün portföyündeki çeşitlilik sağlıyor. Böylece tek tip olmaktan öte bir ürün ağına sahip olan Dr. Sacchi'nin fiyat skalası da genişliyor. Ürün fiyatlandırmasına etki eden bir diğer önem unsur ise mamaların ağırlıkları. Örneğin, 15 kg ağırlığında satılan bir Dr. Sacchi yavru köpek maması ile 10 kg paketlerde satışa sunulan Dr. Sacchi kısır kedi mamaları farklı fiyatlara sahip. Diğer ürünlerin fiyat farkları da buna göre şekillenebiliyor. Ayrıca kategorimizde yer alan satıcılar arasında açık mama satışı gerçekleştirenleri de bulabilir, 1 kg gibi daha kısa vadeli mama alışverişi de yapabilirsiniz. Dilerseniz, fiyat aralıklarını belirleyebileceğiniz filtreme opsiyonumuzdan yararlanarak da aradığınız Dr. Sacchi mamalarının bütçenize uygun seçeneklerini hızlıca görüntüleyebilirsiniz. Sayfamızda ürün incelerken indirim ve ücretsiz kargo gibi fırsatlarla da karşılaşabileceğinizi unutmayın.