GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Dominox

markasında 348 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Dominox mutfaklar için sunduğu ürünleriyle müthiş çözümler sunan bir beyaz eşya markasıdır. Sektörünün talep edilen markalarından biri olmayı başarmış olan Dominox evyelerden armatürlere, ankastre setlerden set dışı ankastre ürünlere kadar geniş bir ürün portföyüyle hizmet vermektedir. Mutfaklarınız için üstün çözümlere ulaşabileceğiniz Dominox ürünleri kolay ve avantajlı alışverişle kategorimizde yer alıyor! Siz de markanın ürünlerini sayfamızda detaylıca inceleyerek aradığınız mutfak ürününüze hemen sahip olabilirsiniz.

Dominox Ankastre Ürünleriyle Mutfağınız İçin Kesin Çözümler

Aşçılığınızı, mutfaktaki hünerinizi daha iyi bir şekilde ortaya çıkarabileceğiniz Dominox ankastre setleriyle tanışın! Siyah cam set halinde sunulan ankastre takımlarından birini seçebilirsiniz. Bu tip modeller içindeki Dominox ankastre fırınları tatlılarınızdan ana yemeklerinize kadar pek çok yemeği hazırlamanız için mükemmel bir mutfak asistanı olabilir. Elektronik dokunmatik özelliklere sahip bu fırınlar böylece çok kolay bir şekilde programlanabilir. Düğmenin takılması, yeterince basılmaması halinde gerekli ayarlamayı yapmaması gibi sorunlar dokunmatik modellerle önlenir. 2300 W maksimum güçte görebileceğiniz bu tip fırınları setin içindeki ocak ve davlumbazlar takip eder. Siyah cam set halindeki bir ankastre sette yer alan Dominox davlumbazlarını da dokunmatik kontrol tipiyle kullanabilirsiniz. Teknolojiden son sürat yararlanılan bu ürünler de yaşamınızı kolaylaştıracak, mutfak işlerinizi rahatlaştıracak özelliklere sahiptir. 3 kademeli hız ayarına sahip bu tip davlumbazlar ortamdaki buhar veya dumanı anında emerek ideal havanın hızlıca korunmasını sağlar. Mutfakların demirbaşlarından ocaklarsa, siyah cam seti içerisinde sunulan modelleriyle en önemli yardımcınız olabilir. Gazlı çalışan bu ocakları düğmeden elektronik olarak ateşleyebilirsiniz. Dominox ankastre set ürünleriyle hemen kategorimizden tanışabilirsiniz.

Farklı Dominox Ankastre Modelleriyle Tanışın

Çeliğin uzun ömürlü kullanımıyla avantaj sağlayan ankastre setleri de tercih edebilirsiniz. Bu modellerdeki Dominox fırınlar statik - mekanik programlama tipine sahiptir. Böylece el ayarınıza güvenerek manuel kontrol sisteminden yararlanabilirsiniz. 59 litrelik kapasiteye sahip bu fırınlar 2200 W güce kadar çıkmaktadır. O leziz fırında patates, tavuk yemeklerinizi, herkesin damağında enfes bir tat bırakan baklavalarınızı ve daha fazlasını yapmanız için bu fırınlar çok ideal! Soğutma fanına da sahip olan bu fırınları, çelik ankastre setin diğer parçaları takip eder. Çelik statik ankastre seti içerisinde Dominox ocakları gazlı tip ocaklar arasındadır. Düğmeden elektronik ateşlenebilme özelliğiyle donatılan bu ürünler, ideal ebatlarıyla mutfak tezgahınızın boş duran ya da yerine yenisini bekleyen ocak bölümü için şahane seçenekler! Davlumbazlar ise mekanik kontrol tipi, 3 kademeli hızıyla çalıştırdığınız anda son derece yüksek bir emiş kabiliyetiyle performans gösterir. Yoğun yemek hazırlama programınız esnasında ocaktan, fırından çıkan dumanı anında domine eden davlumbazlar 2 halojen lambaya da sahiptir. Böylece daha kararmış havalarda, ocağınızdaki yemeklerin ne durumda olduğunu en ince detayına kadar görebilirsiniz. Set ürünlerine parça parça ulaşmak, markanın farklı ürünlerini de incelemek için Dominox Beyaz Eşya sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Diğer Dominox Ürünleri

Birbirinden farklı tipteki, ölçüdeki ve konfordaki Dominox evyeleri de aradığınız çözümleri sunabilir! Çelik evyeler grubunda birbirinden farklı tasarımlar bulabilirsiniz. 1.5 hazne sayısına sahip levyeler arasından farklı ebatlarda tasarlanmış birçok model sizleri bekliyor! Tek hazneye sahip olan evyeler de farklı mutfak tiplerine sahip olan kullanıcıların için en doğru opsiyonları sunabilir. Kare, dikdörtgen ve yuvarlak tipteki Dominox evyeleri çelik başta olmak üzere, siyah ve kahverengi kaplama gibi görünümlere de sahiptir. Armatürler ise renkli ve krom olarak iki farklı seçeneğe sahiptir. Seramik diskli olarak görebileceğiniz renkli armatürler bej, siyah ve beyaz tasarımlar içerir. 360 derece dönebilen su çıkış borusuna sahip bu modelleri ise krom armatürler takip eder. Siz de detaylı ürün sorgusu ve hızlı alışverişten yararlanabileceğiniz kategorimizdeki tüm Dominox ürünleriyle tanışın, fırsatlardan yararlanın! Dilerseniz, fiyat aralıklarını da belirleyebileceğiniz filtreleme opsiyonuyla aradığınız ürünün bütçenize uygun modellerine hızlıca ulaşabilirsiniz.