GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Doğuş

markasında 1062 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Çay dendiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Doğuş, Türk çayının ülkemizdeki ve dünyadaki temsilcisi olarak ürünlerini tüketici beğenisine sunmayı sürdürüyor. Rize'nin çay tarlalarından özenle ve itina ile topladığı çay yaprakları ile birbirinden lezzetli harmanlar yaratan Doğuş Çay, en ekonomik ve popüler ürünleri ile GittiGidiyor'da sizlerle buluşuyor. Siz de market ihtiyaçlarının en önemlilerinden biri olan çay ihtiyaçlarınızı Doğuş Çay farkı ile buradan karşılayabilirsiniz.

Doğuş Filiz Çay ile Keyifli Sohbetler

Doğuş Filiz Çay, markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor. Tamamen doğal çay yapraklarından, katkısız bir şekilde elde edilen Doğuş Filiz Çay, bu özelliği sayesinde benzersiz bir çay lezzeti sunuyor. Keyifli akşam sohbetlerinin vazgeçilmezi olan güzel demlenmiş bir çay için siz de Doğuş Filiz Çay çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Eğer çoğu aile gibi siz de düzenli olarak çay tüketimi yapıyorsanız, tek seferde bir paket almak yerine çoklu ekonomik çay paketlerinini sunduğu fiyat avantajından yararlanabilirsiniz. 2'li, 5'li ya da 10'lu paketlerin yanı sıra 12'li kolilerden satın alarak çay ihtiyacınızı hesaplı bir biçimde karşılayabilir, kilerinizde daima Doğuş lezzeti olduğundan emin olabilirisiniz.

Doğuş'tan Geleneksel Rize Lezzeti

Çay cenneti Rize'nin en taze ve en doğal çay yapraklarının toplanması ile meydana gelen Doğuş demlik poşet çay çeşitleri, lezzetli çay demlemeyi çok daha pratik hale getiriyor. Tomurcuk yerine yuvarlak demlik poşetleri içerisinde sunulan bu çay yaprakları, dökme çay ile aynı lezzeti verirken çaydanlığı temizlemeyi ve yeniden çay demlemeyi çok daha hızlı ve basit hale getiriyor. Tomurcukların yarattığı zahmet ile uğraşmadan çaydanlığınızı temizlemek için yapmanız gereken tek şey, tek atımlık halde bulunan demlik çay poşetlerini çöpe atmak oluyor. Böylece bir sonraki çay keyfiniz için taptaze bir tavşan kanı fincan için çaydanlığınız hazır ve nazır hale geliyor. Demlik Doğuş çay poşetlerini yalnızca çaydanlığınızda değil, tek seferlik kupa ve bardaklarınız için de kullanabilir, dilediğiniz dem seviyesine geldikten sonra poşedi bardaktan çıkartarak tek başınıza da çay keyfi yapabilirsiniz. Söz konusu Doğuş çay fiyatları olduğu zaman ise birbirinden ekonomik ve bütçe dostu fiyatlar sizi karşılarken, GittiGidiyor'a özel kampanya ve avantajlar market alışverişinizi daha da hesaplı hale getirebiliyor.

Vazgeçilmez Doğuş Çay Lezzetleri

Doğuş Çay'ın vazgeçilmeyen lezzetleri sadece filiz çay ve demlik Rize çayı ile sınırlı değil. Doğuş gurme çay çeşitleri, Karadeniz'in en özel çay tarlalarından toplanan benzersiz filizler eşliğinde eşi benzeri bulunmayan bir çay deneyimi sunuyor. Özel misafirlerinize, özel günlerde ikram edebileceğiniz bu lezzet ile unutulmaz sofralar yaratabilir, çayın güzelliğini yeniden keşfedebilirsiniz. Doğuş Tirkayi serisi ise çayı hayatının olmazsa olmaz bir parçası haline getirmiş çay tirkayilerine özel bir harman ve tat sunuyor. Her daim mutfak dolabınızda bulunması gereken bu ürün, sabah kahvaltılarının yıldızı haline gelmeyi başarıyor. Farklı çay çeşitlerini denemek isteyenler için ise Doğuş yeşil çay serisi harika bir alternatif sunuyor. Doğuş küp şeker ve Doğuş stick şeker gibi tamamlayıcı ürünler arasından da ihtiyaçlarınıza uygun seçimler yaparak kilerinizi Doğuş kalitesi ile doldurabilirsiniz. Tüm Doğuş çay çeşitlerini buradan, şeker çeşitlerini ise bu sayfadan inceleyebilirsiniz.