GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Laptop Etiketi (Sticker)

kategorisinde 14149 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Laptop Etiketi (Sticker)

Bilgisayar etiketleri ile dizüstü bilgisayarlar yepyeni bir görünüme kavuşuyor. Notebook çeşitlerinin dış görünüşünü değiştirme ve kişiselleştirme noktasında etiketlerin önemli bir akesuar olduğunu belirtmek gerekiyor. Birbirinden farklı desen, tasarım, biçim, ebat, tema, doku ve renklerde olan bu etiketler farklı ilgi alanlarına yönelik ihtiyaçları karşılayacak biçimde üretiliyor. Dizüstü sticker fiyatları ise ürünün çeşitli niteliklerine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor.

Laptop Etiketlerinin Avantajları

Laptop Etiketi (Sticker)

Dizüstü bilgisayar sticker'ları, kullanıcıya ilgi alanını yansıtma imkânı sunar ve bu anlamda önemli bir dışavurum aracıdır. Sevilen oyun ve film karakterlerinden oluşan sticker'lar, tutulan takımın tam boy etiketi ya da gitme ve gezme hayali kurulan bir ülkeden manzaralar içeren sticker'lar ile bilgisayarı süslemek farklı ve iyi hissettirebilmektedir. Kişiselleştirme ve süsleme özelliklerinin yanı sıra bu ürünler, bilgisayar ekranının dış yüzeyinin çizilmesini ve yıpranmasını da önler ya da halihazırda hasarlı ve eskimiş bir görüntüsü varsa bunu kapatmaya yardımcı olur. Hâliyle hem hoş bir imaj hem de işlevsel bir koruma vadetmektedir. Kolay yapıştırılması ve bilgisayara zarar vermeyen materyalden üretilmesi kullanıcılara kullanım sırası ve sonrasında kolaylık sağlar. Bilgisayar yüzeyine kolay biçimde uygulanan yapıştırma ve aynı kolaylıkta yapılan çıkarma işlemi, ürün ile birlikte gelen uygulama kılavuzunda detaylıca açıklanmaktadır. Farklı ebatlarda sticker bulmak da avantajlardan bir diğeridir. Özel kesim ve yapıştırma teknolojileri kullanılarak üretilen taşınabilir PC etiketleri, bilgisayarların ekran boyutları hesap edilerek tasarlanmakta ve ilgililerine sunulmaktadır.

Tematik Sticker'lar

Laptop Etiketi (Sticker)

Belli bir temayı konu alan laptop sticker türleri en fazla tercih edilenlerden. Uzay-gökbilim, spor, sinema, müzik, fotoğraf, oyun ve tabiat kategorilerindeki çıkartmaların bu anlamda rağbet gördüğünü söylemek mümkün. Dizüstü bilgisayar etiketleri, farklı boyut seçenekleri ile satışa sunuluyor. Böylece ilgi alanına göre seçilen laptop sticker çeşitleri arasından bilgisayarın ekran boyutuna uygun olanı tercih etme olanakları fazla oluyor. Etiketlerin fiyatları ise sticker kalitesine, boyutuna, işlenen temaya ya da telif kapsamına dahil olup olamadığına bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Laptop Etiketleri ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

Laptop Etiketi (Sticker)

Sticker çeşitlerini yalnızca desen ya da temayı göz önüne alarak seçmemek gerekir. Bilgisayar ekranın ölçülerine uygun sticker tercih etmek etiketin rahat ve uzun süre kullanılması bakımından önem arz eder. Bu noktada belirtmek gerekir ki laptop etiketlerinin kullanım ömrü hem kişisel kullanıma hem de etiket materyaline bağlı olarak değişkenlik gösterir. Ekrana küçük gelen sticker modelleri, görünümü olumsuz etkileyebilmekte, büyük gelen stickerlar da kısa sürede yırtılabilmekte ya da yıpranabilmektedir. Bununla birlikte bu ürünlerin doğru seçim yapıldığı takdirde oldukça uzun süre kullanılabildiğini de eklemek gerekir. Sanılanın aksine, usulüne uygun yerleştirilen stickerlar kolaylıkla bilgisayardan çıkarılabilir ve arkasında iz, kir ya da leke de bırakmaz. Laptop ve notebook etiket fiyatları, bahsedilen pek çok değişkene göre farklılık gösterse de geneli itibari ile uygun bir yapı çizmektedir.