Sepetim

Geri Ürün Özellikleri

Canon EOS 60D 18-135mm Siyah Dijital SLR Makine için ürün özellikleri

Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.

Canon EOS 60D 18-135mm Siyah

Marka Canon
Model EOS 60D 18-135mm Siyah
Renk Siyah

Sensör

Etkin Piksel 18 MP
En Yüksek ISO 6400
Sensör Formatı APS-C
Azami Çözünürlük 5184x3456
En Düşük ISO 100
Görüntü İşlemcisi Digic 4
Sensör Tipi CMOS
Sensör Boyutu (Gen) 22.3 mm
Sensör Boyutu (Uz) 14.9 mm
Genişletilmiş ISO (Yüksek) 12800
Genişletilmiş ISO (Düşük) 100

Objektif

Optik Zoom Miktarı 7.5 x
Lens Durumu Kit Lens
Değiştirilebilir Objektif Var
Objektif Türü Zoom (Değişken Odaklı)
Uyumlu Yuva (Bayonet) Canon EF-S
Odak Mesafesi (Dar) 135 mm
Otomatik Odak (AF) Var
Manuel Odak Var
Optik Zoom Var

Pozlama & Çekim

Çekim Modları Manuel
Yakın Çekim (Makro)
Spor
Video
Gece Portresi
Otomatik
Program
Manzara
Diyafram Öncelikli
Enstantane Öncelikli
Portre
Pozlama Telafisi (AEB) ± 5EV
Görüntü Sabitleyici Yok
Beyaz Dengesi Ayarları Özel
Gölge
Otomatik
Gün Işığı
Tungsten
Bulutlu
Beyaz Floresan Işık
Renk Sıcaklığı
Flaş
Enstantane (Düşük) 1/8000 sn
Enstantane (Yüksek) 30 sn
Dijital Zoom Yok
Odaklama Özellikleri Otomatik
AI Focus AF
AF Yardımcı Işın
AI Servo AF
Manuel (El İle)
Tek Çekim AF
Çapraz Tip AF Noktası 9 adet

Flaş

Yerleşik Flaş Var
Harici Flaş Desteği Var
Flaş Modları Otomatik
Manuel
Kırmızı Göz Azaltma
Flaş Senkronizasyon Hızı 1/250 sn

Ekran & Vizör

Ekran Boyutu 3.0 inç
Hareketli Ekran Var
Dokunmatik Ekran Yok
Vizör Var
Vizör Tipi Optik (Pentaprizma)

Video

Video Çözünürlüğü Full HD
Video Kare Hızı 30 fps
Azami Video Çözünürlüğü 1920x1080
Video Kaydı Var
Video Kayıt Formatı MOV
Video Sıkıştırma Biçimi H.264

Depolama & Pil

Hafıza Kartı Desteği Var
Hafıza Kartı Tipi SDXC
SDHC
SD
Pil Tipi Li-Ion (Lityum-İyon)
Pil Özellikleri Şarj Edilebilir

Tasarım

Genişlik (Gövde) 145 mm
Yükseklik (Gövde) 106 mm
Derinlik (Gövde) 79 mm
Ağırlık (Gövde) 755 g

Bağlantılar

Wi-Fi Yok
Bluetooth Yok
NFC (Temassız Aktarım) Yok
GPS (Konum) Yok
USB Var
HDMI Var
Diğer Bağlantılar Ses Girişi (3.5 mm)
PictBridge

Diğer Bilgiler

Gövde Tipi DSLR (Orta)
Çıkış Yılı 2010
Diğer Özellikler Raw İşleme

Tüm Özellikler

Geri Satıcı Açıklaması

Canon EOS 60D 18-135mm IS Lens Dijital SLR Fotoğraf Makinesi için satıcı açıklaması
(#552774727)
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
Kutu Var, Açılmamış
Durum Sıfır
Garanti Süresi 2 yıl - 3 yıl
Garanti Var, Başlamamış
Garanti Geçerlilik Yeri Türkiye
Renk Siyah

 

 

 

 

 

WEBDENALIYORUM

% 100 ORJİNAL
 
 

CANON 60D 18-135mm IS

 

 

 

 


ADINIZA FATURALI ve 2 YIL GARANTİLİDİR


(SANAYİİ BAKANLIĞINDAN ONAYLIDIR)

 
 

EVET YANLIŞ OKUMADINIZ !!! 

 

2 YIL TÜRKİYE 

 

 

GARANTİLİ 

 

 

Canon 60D ön incelemesi : Dijital fotoğraf dünyasını yakından takip edenler için Canon EOS 60D fotoğraf makinesinin gelişi bir sürpriz olmadı. Canon Avrupa"nın haber ambargosu konusundaki çok sıkı kurallarına rağmen dedikodu ve söylentiler hızla yayılarak ürünlerin tanıtım ve duyurularını çok daha az ilginç hale getirir oldu. Canon 60D modelinde söylentilerin kaynağı ABD ve Asya idi. Üstelik Canon EOS 60D dijital fotoğraf makinesi ciddiyet ve merak uyandıran bir modeldi. Canon Hollanda"nın düzenlediği bir sunumda Canon EOS 60D"yi yakından inceleme fırsatı bulduk. Fotoğrafçı bakış açısıyla cihazla ilgili ilk izlenimimin elimde dolu dolu bir fotoğraf makinesi tutmak olduğunu söyleyebilirim. Canon EOS 60D artık tarihe karışan EOS 50"nin tahtına oturuyor.

Canon EOS 60D incelemesi
Canon EOS 60D incelemesi
Öncelikle Canon EOS 60D dijital fotoğraf makinesinin daha kompakt oluşu dikkat çekiyor. Ayrıca kameranın gövdesinde kullanılan malzeme magnezyum yerine alüminyum kasa üzerine polikarbon. Cihazın ağırlığı 70 gram kadar azaltılmış. Cihaza ilk baktığınızda giriş seviyesi bir DSLR fotoğraf makinesi zannedebilirsiniz ama ürünün teknik özellikleri bu kategoriye göre oldukça fazla ve ciddi. Canon EOS 60D fotoğraf makinesi EOS 7D ile 550D arasındaki boşluğu doldurarak sadelik ve basitliğin biraz daha ötesine geçmek isteyen fotoğraf tutkunlarının beklentilerin cevap veren bir dijital SLR model.
  Canon 60D incelemesi
Canon 60D incelemesi
Canon 60D dijital SLR fotoğraf makinesi 50D modelinde olmayan video kayıt fonksiyonuna sahip. Saniyede 30 kare, 25 kare ve 24 kare çekim hızları ile Full HD kalitesinde video kayıt hemen dikkat çekiyor. Hareketli LCD ekranın kenarlara doğru da çok açılı olarak döndürülebilmesi çok kullanışlı. Böylece farklı ve zor görüş açılarından fotoğraf ve video çekmek çok kolay hale geliyor. Yüksek kaliteye sahip LCD ekran özel kaplaması sayesinde parmak izlerini tutmuyor ve suya da dayanıklı. Ekranın çözünürlüğü 1,040,000 nokta ve harika bir görüntü sunuyor. Ayrıca 50D modelinde ekran oranı 4:3 iken Canon EOS 60D"nin LCD ekranı 3:2 görüntü oranına sahip.
  EOS 60D incelemesi
Canon EOS 60D ile fotoğrafçılık
Canon EOS 60D modeli seri çekim hızında biraz geriye düşmüş. Kendinden önceki model olan EOS 50D saniyede 6.3 kare iken kullanıcı Canon 60D modelinde saniyede sadece 5.3 kare seri çekim hızı ile yetinmek zorunda. Ama yine de bu oldukça iyi bir çekim hızı ve bence bu tür bir fotoğraf makinesi için fazlasıyla da yeterli. EOS 60D"nin dikkat çeken bir diğer gelişmiş özelliği de poz ölçümleme formu. 63 noktaya Çift Katman (iFCL) poz ölçümleme sensörü çok daha hassas bir ölçümleme yapılmasını sağlıyor. Ve bu poz ölçümleme işlemi renk, parlaklık ve netlik bilgilerinin analizi ile gerçekleştiriliyor.
  Canon EOS 60D fotoğraf makinesi
Canon 60D ilk izlenimleri
Kısa süreliğine kullanma şansı bulduğumuz Canon EOS 60D fotoğraf makinesinin kullanım kolaylığı bakımından üzerimizde bıraktığı ilk izlenim için olumlu diyebiliriz. Daha kompakt ve hafif yapısına rağmen Canon 60D umduğumuzdan biraz daha ağırdı. Ama bu durum da cihazın sağlamlık ele iyi oturması açısından artı bir puan kazandırıyor. Gövdede bazı ergonomik değişikliklere gidilmiş; ama eğer daha EOS model bir fotoğraf makinesi kullandıysanız buna alışmanız zor değil. Bu tür bir modeli ilk kez kullanacak olan fotoğrafseverler ise bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşamayacaklardır. Uygulamada bu durum sadece bir alışma meselesi fakat çoğu kullanım özelliğini ve kontrolleri neredeyse gözü kapalı şekilde bulabiliyorsunuz.
  Canon EOS 60D kamera testi
The Canon EOS 60D SDXC bellek kartı desteği
Biraz zaman aldı ancak SDXC bellek kartları yavaş yavaş rayına oturan bir seyir izliyor. Panasonic ile birlikte Canon SDXC belek kartlarını ilk destekleyen üretici firmalardan biri oldu. Canon EOS 60D fotoğraf makinesinde de SDXC bellek kartı desteği var. SD ve SDHC bellek kartlarını da destekleyen kamera SDXC desteği ile teorik olarak da olsa 2TB veri depolama kapasitesin i olanaklı hale getiriyor. Şu an için SDXC bellek kartları 48GB ve 64GB kapasitelerindeler ve gelecekte bu kartların maksimum 2TB kapasiteye ulaşması hedefleniyor.
  Canon EOS 60D incelemesi
Canon EOS 60D dijital SLR fotoğraf makinesi
Canon 60D fotoğraf makinesinin oldukça kapsamlı özelliklere sahip olan yönü kamera bünyesindeki görüntü işleme konusu. Artık kamera bünyesinde de RAW format çevirim ve yaratıcı filtreler uygulama olanağı var. JPEG formatta kaydedilmiş olan fotoğraflar değiştirilebiliyor ancak Canon EOS 60D aynı zamanda belirli görüntü işleme prosedürlerinde tam olarak ne yapılması gerektiğine karar verme imkânı da sunuyor. Bu konuda daha fazla olanak ve fonksiyona sahip olan Canon EOS 60D dijital fotoğraf makinesi görüntü işleme prosedürlerinin cihaz bünyesinde de yapılabilmesinin ne denli önemli olduğunu ortaya koyuyor.
  Canon EOS 60d incelemesi
Canon EOS 60D incelemesi & test fotoğrafları
Yakın bir gelecekte Canon EOS 60D dijital fotoğraf makinesini kapsamlı bir şekilde inceleme altına almayı planlıyoruz. Böylece Canon"un yeni EOS DSLR modelini tüm detaylarıyla sizlere sunmuş olacağız. Uygulama ve teknik testlerin yanında yüksek çözünürlükte görüntülerden oluşan test fotoğraflarını da yayına sunacağız.
  Canon EOS 60 D fotoğraf makinesi

 

 

 •     
 •  

              

SıfırRisk ile güvenle alın

https://st.gittigidiyor.net/rsrc/sifir-risk/img/sr_bnr.jpg

 

 

 


1) Ürünleriniz orjinal midir?
 

Satışını yaptığımız ürünlerin hepsi %100 orjinaldir, tamir görmemiştir, kullanılmamıştır, yan sanayi değildir. Sıfır açılmamış kutusundadır. Markaların kendi ürettiği %100 orijinal ürünlerdir.

2) Fiyatlarınız piyasaya göre neden bu kadar uygun?

 

"En Uygun Fiyat Politikamız"a uygun olarak size en iyi fiyatlar ile ulaşabilmek için stoklarımızı iyi yöneterek kar marjımızı çok düşük tutmaktayız.

webdenaliyorum maliyet yönetimi bir çatı altından yapılmakta böylece sistemimizde ek maliyetler minimize edilmektedir.

 

 3) Ürünleriniz Refurbished (Sıfırlanmış) ürün müdür?

Ürünlerimiz Refurbished (sıfırlanmış) yada vitrin ürünü DEĞİLDİR. Sıfır açılmamış, orjinal kutusunda ürünlerdir.

 

 
 
 

Kargo, teslimat ve siparişlerinizle alakalı oluşan sorunlar ve sormak istediğiniz her türlü soru için mesaj gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede  çözüm bulunacaktır.

6) İade şartları nelerdir?

SIFIR RİSK sistemli çaıştığımız için eksik ürün gönderimi veya hasarlı ürün gönderimi gibi durumlarda, size vermek istediğimiz hizmeti tam olarak yerine getiremediğimiz için sipariş verdiğiniz ürün veya ürünleri iade edebilirsiniz.

7) Nasıl sipariş verebilirim?

Siparişinizi gittigidiyordan kredi kartı ile verebilirsiniz.

 

Tüm siparişleriniz bilgileriniz doğrultusunda faturalandırılarak eksiksiz bir şekilde ÖZENLE PAKETLENİP kargoya teslim edilecek ve size bilgilendirme mesajı gönderilecektir.Bu süreç sonrası siparişinizi kargo makbuz numaranız ile birlikte takip edebileceksiniz.

 
 
 

10) Siparişim belirtilen süre içinde elime ulaşmadı, ne yapmam gerekli?

 

Bize gittigidiyor üzerinden mesaj atarsanız size en kısa zamanda siparişiniz konusunda bilgi verilecektir. Her türlü sorunuzu bizimle paylaşmaktan hiçbir zaman çekinmeyin

 

11) İletişim bilgilerinizi yada adresinizi öğrenebilir miyim?

 

 Gittigidiyor kuralları gereği, satış öncesi hiç bir şekilde iletişim bilgisi (telefon numarası,adres,msn veya e-posta adresi) verilemez. O yüzden LÜTFEN iletişim bilgileri isteğinde bulunmayınız.

Kafanıza takılan tüm sorularınızı çekinmeden uzman satış ekibimize mesaj sistemini kullanarak sorabilirsiniz.

alt

 

 

WEBDENALIYORUM

 

 

Tüm Açıklama

Geri Taksit Seçenekleri

İncelediğiniz ürünün taksit seçenekleri
Bireysel Kredi Kartları
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.916,33 TL 5.749,00 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.916,33 TL 5.749,00 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.916,33 TL 5.749,00 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.916,33 TL 5.749,00 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.916,33 TL 5.749,00 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.916,33 TL 5.749,00 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, vade farkıyla 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.916,33 TL 5.749,00 TL
6 958,17 TL 5.749,00 TL
9 638,78 TL 5.749,00 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.916,33 TL 5.749,00 TL
4 1.437,25 TL 5.749,00 TL
6 1.030,03 TL 6.180,18 TL
9 705,85 TL 6.352,65 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.916,33 TL 5.749,00 TL
6 958,17 TL 5.749,00 TL
9 638,78 TL 5.749,00 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.916,33 TL 5.749,00 TL
6 958,17 TL 5.749,00 TL
9 702,66 TL 6.323,90 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.916,33 TL 5.749,00 TL
6 1.030,03 TL 6.180,18 TL
9 705,85 TL 6.352,65 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.916,33 TL 5.749,00 TL
6 958,17 TL 5.749,00 TL
9 683,49 TL 6.151,43 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, vade farkıyla 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Kredili Ödeme Seçenekleri

Alışveriş kredisi nedir, koşulları nelerdir?

 • Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.
 • 36 aya varan vade seçenekleriyle alacağınız alışveriş kredisi Külçe Altın - Külçe Gümüş hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
 • Cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde kredi vade seçeneği 6 ay ile sınırlıdır.
 • Şubeye gitmeden ve sigorta masrafı olmadan alışveriş kredinizi anında alabilirsiniz.
 • Kredi son ödeme tarihine kadar oluşacak kredi faizinden kredi alan kişi sorumludur.

Alışveriş Kredisi nasıl kullanılır?

 • Ödeme ekranında yer alan "Alışveriş Kredisi İle Öde" butonuna tıklayın.
 • Sonraki adımda banka ekranına yönlendirileceksiniz.
 • Kredi tutarı ve vade sayısını belirledikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Alışveriş kredisi onaylandıktan sonra, tutar GittiGidiyor havuz hesabına aktarılacaktır.

Önemli

 • Alışveriş kredisi koşulları ve kredinin değerlendirme süreci banka sorumluluğundadır. GittiGidiyor'un kredi değerlendirme sürecinde yer almaz.
 • Alışveriş kredisinin taksitlendirilmesi, taksit ödemesi ve krediyle ilgili diğer tüm işlemler ilgili banka üzerinden yürütülür.
 • Sipariş iptali veya ürün iadesinden sonra alışveriş kredisinden caymak isterseniz bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

3 Taksit x 1.916,33 = 5.749,00 TL

3 Taksit x 1.916,33 = 5.749,00 TL

3 Taksit x 1.916,33 = 5.749,00 TL

3 Taksit x 1.916,33 = 5.749,00 TL

3 Taksit x 1.916,33 = 5.749,00 TL

3 Taksit x 1.916,33 = 5.749,00 TL

Tüm Taksit Seçenekleri

Geri Kargo Bilgileri

İncelediğiniz ürünün kargo bilgileri

 • Satıldığı Bölge
 • Ankara
 • Gönderim Alanları
 • Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • Ücretsiz Kargo
 • Kargo Süresi
 • 3-7 gün içinde kargo
 • Kargo Şirketleri
 • Aras Kargo
Satıldığı Bölge
Ankara
Gönderim Alanları
Tüm Türkiye'ye gönderilir.
Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo
Kargo Süresi
3-7 gün içinde kargo
Kargo Şirketleri
Aras Kargo

Canon EOS 60D 18-135mm Siyah ürününü satan satıcılar

 • webdenaliyorum
  5.999,00

  5.849,00

  Ücretsiz Kargo

İncelediğiniz ürünle ilgili kullanıcı yorumları

İncelediğiniz Ürünün Yorumları

banuyuren944806

25 Mayıs 2021

İyi

25 Mayıs 2021

banuyuren944806

Canon EOS 60D 18-135mm Siyah Dijital odak mesafesi 135 mm, yakın çekim, spor, video, gece portresi, otomatik, program, manzara, diyafram öncelikli, portre çekim modlarını içeren ürünü kullaırken çok keyif aldık. yüksek kaliteli çekimiyle makinenin kalitesi tartışılmaz. Ben de almak isteyen herkes gibi yeterince araştırma yapmıştım. Bu yüzden tavsiye ediyorum.

ibrahimatagun973316

26 Mayıs 2021

Güzel

26 Mayıs 2021

ibrahimatagun973316

Tam bir Canon kalitesi diyebileceğiniz bir ürün. Çocuklarınızın ve sizin anılarınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir makinedir. Uygun fiyatlı ve kaliteli bir ürün arıyorsanız, aradığınızı buldunuz demektir. Eşi benzeri olmayan manzaralar çekebilir üstelik bunları pratik kullanımıyla yapabilirsiniz. Alacak olanlara şiddetle tavsiyemdir, çok memnunum.

seldaayazocak493615

07 Mayıs 2021

Kaliteli

07 Mayıs 2021

seldaayazocak493615

Ürünü almaya uzun araştırma sonucu karar verdim. Uygun fiyatlı kaliteli bir ürün istiyordum. Bu ürün tam istediğim gibi çıktı. Mükemmel fotoğraflar çekebiliyorum. Kullanımı çok kolay. Tasarımını da çok beğendim. Paketleme çok iyiydi. Ürünümde herhangi bir zarar yoktu. Çok memnun kaldım.

Çerez Kullanımı
Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır.
Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası ve Çerez Politikasını inceleyebilirsiniz.
Kapat

Ürünleri Karşılaştır

Sayfa Başına Dön