GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol
Popüler Filtreler
Seçili Kriterlerde Ara

Diğer Müzik

kategorisinde 7989 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Diğer Müzik

Çeşitli enstrümanlarla bir arada kullanılan müzik ekipmanları aynı zamanda müzik dinleme zevkini artırarak keyifli vakit geçirmenize yardımcı olur. Sanatçıların ve müzikseverlerin kullanımına yönelik olarak sunulan müzik aksesuarları arasından ihtiyaçlarınızı kolaylıkla belirleyerek satın alabilirsiniz.

Müzik Ekipmanları

Diğer Müzik

Müzik ekipmanları, oldukça geniş bir ürün çeşitliliği içerisinde sunulur. Sanatçıların ihtiyaç duyabileceği malzemeleri içeren bu kategoride birbirinden farklı ürünler bulabilirsiniz. Örneğin çift olarak sunulan ritim çubukları, mikrofon çeşitleri, enstrüman kılıfı modelleri gibi aksesuarlar müzik sanatını icra edenlerin kullanımına yarar. Bunun yanı sıra müzisyenlerin ihtiyaçlarını karşılayan GittiGidiyor.com aynı zamanda müzik dinleyicilerinin kullanımına yönelik birçok ürün sunar. Plakseverlerin ihtiyaç duyabileceği plak temizleme solüsyonu, plak zarfı, plak plato matı, plak taşıma çantası, akustik gramofon ve plak koruyucu naylon gibi malzemeleri rahatlıkla temin edebilirsiniz. Plak taşıma çantaları genellikle çok sayıda plak taşımaya olanak sağlayacak kapasitede tasarlanır. Böylece tüm plak koleksiyonunuzu tek çantada muhafaza edebilirsiniz.

Enstrüman Kılıfı Modelleri

Diğer Müzik

Müzik ekipman modelleri arasında yer alan bir diğer ürün grubu ise enstrüman kılıflarıdır. Son derece dayanıklı malzemelerden imal edilen enstrüman kılıfları müzik aletinizi darbelere, neme ya da kirlenmeye karşı korur. Enstrüman kılıfı çeşitleri arasından seçim yaparken öncelikle kullanım amacınızı göz önünde bulundurmanızda fayda vardır. Günlük kullanım amacıyla satın alacağınız ürünlerde darbelere karşı koruma gibi özellikler bulunmaz. Sadece enstrümanınızı tozdan, kirden korumaya yarayan bu kılıf modellerine soft case adı verilir. Ancak uzun seyahatlerde kullanım amacıyla ya da enstrümanın zarar görebileceği ortamlarda mutlaka hard case kılıflar tercih edilmelidir. Bu kılıf modelleri sert yapıdaki malzemelerden imal edilir ve müzik aletinizi darbelere karşı tamamen korur. Keman, gitar, cümbüş, yan flüt gibi çok sayıda müzik aleti için tasarlanan kılıf modellerini GittiGidiyor.com'dan satın alabilirsiniz.

Diğer Müzik Aksesuarları

Diğer Müzik

Diğer müzik aksesuarları arasında yer alan plak kasaları, müzik kutuları, bluetooth hoparlör modelleri, üflemeli melodika çeşitleri veya plak raf desteği araçları gibi aksesuarlar ise müzik dinleme keyfinizi ikiye katlar. Geniş ürün yelpazesi içerisinde yer alan aksesuarlar çeşitli kullanım alanlarında oldukça işlevseldir. Örneğin farklı tasarımlarla zenginleştirilen müzik kutusu modelleri balerinli, atlı karıncalı, gramofonlu, piyanolu veya pikap biçiminde tercih edilebilir. Evinizde sergileyebileceğiniz müzik kutusu modellerini aynı zamanda sevdiklerinize hediye etmek amacıyla da değerlendirebilirsiniz. Piranha, Mikado gibi çeşitli müzik ekipmanı markaları tarafından sunulan karaoke mikrofonları ise eğlenceli vakit geçirmeniz için tasarlanır.

Müzik Ekipmanları Kullanımının Avantajları

  • Plak taşıma çantası satın alarak tüm plaklarınızı bir arada muhafaza edebilir, çizilme, kırılma ya da kaybolma risklerine karşı koruyabilirsiniz.
  • Plaklar için özel olarak tasarlanan temizleme solüsyonu setlerini tercih ederek plaklarınızı güvenle ve kolaylıkla temizleyebilirsiniz.
  • Enstrüman kılıfı kullanarak müzik aletinizi darbelerden, kirden, nemden ya da yağmurdan koruyabilirsiniz.
  • Taşınabilir bluetooth hoparlör kullanarak her türlü ortamda müzik dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.
  • Oldukça estetik tasarımlara sahip müzik kutusu modellerini sevdiklerinize armağan etmek için değerlendirebilirsiniz.

Müzik Ekipmanları Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Plak koruma naylonu satın alırken ürünün plak yüzeyine yapışmayacak yapıda olması son derece önemlidir.
  • Müzik ekipmanı fiyatları ürünün imalatında kullanılan malzemeye, kalitesine, modeline, boyutlarına, görsel tasarımına ve ek özelliklerine göre değişiklik gösterir; seçim yaparken bütçenizi göz önünde bulundurmanızda fayda vardır.
  • Müzik kutusu gibi dekorasyon amacıyla satın alacağınız müzik aksesuarlarının evinizin genel tarzıyla uyumlu olduğundan emin olmalısınız.
  • Günlük kullanım amacıyla satın alacağınız enstrüman kılıfları soft case yapıda olmalıdır bu sayede pratik bir kullanım elde edebilirsiniz.
  • Hard case enstrüman kılıfları ise darbelere karşı koruyuculuk oranı yüksek ürünlerdir bu nedenle günlük kullanım yerine uzun süreli seyahatlerde tercih edilir.