GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Paspas, Mop

kategorisinde 4237 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Paspas (Mop)

Günlük temizlik işlemlerinize büyük bir kolaylık katan mop paspas türleri, pratik kullanım şekilleri ve ergonomik tasarımlarıyla büyük beğeni kazanıyor. Her türlü zemini kolayca temizleyebilmenize olanak tanıyan mop çeşitleri, yüksek etkileri sayesinde evlerinizi ve iş yerlerinizi kısa sürede pırıl pırıl bir hâle getirebilmenize imkân tanırken sizi yormayan yapılarıyla da öne çıkıyor. Çeşitli temizlik ürünleri markaları tarafından özenle tasarlanan mop modelleri, farklı seçenekleri sayesinde dilediğiniz işlemi rahatlıkla uygulayabilmenizi sağlarken ideal fiyatları ile de kullanıcıdan tam puan alıyor.

Klasik Paspas Çeşitleri ile Tanışın

Paspas (Mop)

Mop paspas çeşitleri, ağırlıklı olarak klasik yuvarlak formda tasarlanıyor. Püskül hâlindeki çok sayıdaki temizleme ucu sayesinde tek seferde son derece geniş bir alanı silebilmenize imkân veren mop temizlik ürünleri, uzun sapları aracılığıyla kolayca kontrol edilebiliyor. Hafif tasarımları sayesinde size ağırlık yapmayan ve temizlik işlemlerini zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirebilmenize yardımcı olan pratik mop modelleri, ağırlıklı olarak kendi özel kovalarıyla birlikte satılıyor. Kovalı mop seçenekleri, durulama ve paspas ucunu temizleme konusunda da size büyük kolaylık sunuyor. Paspas ucu temizleme bölümleri ile eğilmeden ve herhangi bir sıkma işlemi gerçekleştirmeden mopunuzu arındırabilmenize olanak tanıyan kova çeşitleri, hem evlerinizi hem de iş yerlerinizi sadece birkaç dakika içinde eşsiz bir şekilde temizleyebilmenizi mümkün kılıyor.

Özel Tasarımlı Mopları Keşfedin

Paspas (Mop)

Mop seti çeşitleri, farklı kullanım seçenekleriyle de beğeni topluyor. En çok tercih edilen özel tasarımların başında ise magic flat mop ismiyle bilinen sihirli ürünler yer alıyor. Sihirli mop modelleri, yerden topladığı kir ve tozları anında yok ederek size vakit kazandırırken spin tablet mop çeşitleri ise döner başlıkları sayesinde arındırma haznesine batırıldıkları anda dönerek kendi kendilerini temizliyor. Tablet mop seçenekleri, alışılmış yuvarlak paspas başlığı yerine köşeli bir başlığa yer veriyor ve bu sayede daha geniş bir alana etki edebiliyor. Tablet mop seti seçenekleri, ideal fiyatları ile de ön plana çıkıyor. Flat mop ismiyle de bilinen tablet mop fiyatları, birbirinden cazip seçenekleriyle beğeni toplarken en çok tercih edilen özel tasarımlar arasında sprey mop türleri de bulunuyor. Tüm temizlik ürünleri için Deterjan ve Temizlik Ürünleri kategorimizi ziyaret edebilir, daha fazla Süpermarket ürün çeşidini Süpermarket kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Zengin Setlerle Kusursuz İşlemler Yapın

Paspas (Mop)

Mop çeşitleri, dileyen kullanıcılar için çok parçadan oluşan setler hâlinde de satışa sunuluyor. Mop temizlik seti çeşitleri, mopun yanı sıra uygun kovalardan ve özel mop temizleme ürünlerinden oluşuyor. Tablet mop temizlik seti çeşitlerinde başlık temizleme alanı köşeli olarak tasarlanırken spin mop setlerinde ise dönme işlemi esnasında başlık içine sıkışabilecek toz ve kirleri kolayca çıkarabilmenizi sağlayan özel sıvılar ya da taraklar bulunuyor. Paspas temizlik tarzından vazgeçemeyenler için üretilen modeller arasında klasik setler de var. Kova, mop sapı, başlık ve arıtma panelinden oluşan temizlik paspas seti seçenekleri, tüm parçalarının kolayca takılıp sökülebilmesi sayesinde son derece pratik bir kullanım imkânı sunuyor.

Bilmeniz Gereken İpuçları

  • Mop satın almadan önce ürünün tüm özelliklerini dikkatle incelemenizde yarar bulunur.
  • Mop yedek paspas satın alarak eskiyen başlıklarınızı kolayca değiştirebilirsiniz.
  • Farklı özelliklere sahip paspas türlerini bir arada satın alarak farklı yüzeyleri rahatça temizleyebilirsiniz.
  • Parçaları birbirine monte edilebilen setleri tercih ederek ürünleri rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz.
  • Duvarları ve ahşap yüzeyleri silmek için flat, fayans ve mermer yüzeyleri silmek için spin özellikli modellere yönelebilirsiniz.

Bunlara da Dikkat

  • Mop fiyatları; ürünlerin markalarına, kalitelerine ve detaylarına göre farklılık gösterebilir.
  • Set olarak satılan ürünleri tercih ederek daha çok sayıda temizlik gerecine daha ideal fiyatlarla sahip olabilirsiniz.
  • Mop başlıklarını kullanmadığınız zamanlarda su içinde bırakmamaya özen göstererek olası deformasyonları önleyebilirsiniz.
  • Mop saplarını darbelerden ve düşmelerden koruyarak ürünlerin kullanım ömürlerini uzatabilirsiniz.
  • Moplarınızı çocuklarınızın erişiminden uzak noktalarda muhafaza ederek olası ev kazalarının önüne geçebilirsiniz.