GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Çöp Poşeti

kategorisinde 1646 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Çöp Poşeti

Her türlü atığın hijyenik bir biçimde toplanmasını mümkün kılan çöp poşetleri, farklı kullanım amaçlarına uygun olarak dizayn edilir. Plastik ve reçine gibi materyallerden imal edilen çöp poşeti modelleri, sağlam ve sızdırmaz yapıları ile ön plana çıkar. Bununla birlikte doğada çözünebilen ve UV ışınlarına karşı dayanıklı çöp poşeti tasarımları da vardır. Siz de onlarca değişik çöp poşeti tasarımı arasından gereksinimlerinizi karşılayan bir ürüne kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Boyutlarına Göre Çöp Poşeti Çeşitleri Nelerdir?

Çöp Poşeti

Çöp poşeti çeşitleri, kullanım alanlarına göre farklı modeller halinde tasarlanır. Çöp poşetleri boyutlarına göre jumbo boy, battal boy, büyük boy, orta boy ve küçük boy olarak beşe ayrılır. Standart boy olarak da ifade edilen orta boy çöp poşeti, genellikle iş yerlerinde ve evlerde kullanılır. Küçük boy çöp poşeti modelleri ise çalışma odalarındaki veya ofislerdeki çöp kovalarına takılır. Büyük boy çöp poşeti tasarımları da kafe, lokanta ve restoran gibi sürekli çöp atma ihtiyacı ortaya çıkan iş yerlerinde sıklıkla tercih edilir. Çöp poşeti 80 x 110 santimetre boyutundaki ürünler, jumbo çöp poşeti olarak isimlendirilir. Bu modeller kullanıcılara sunulan en büyük ebatlı çöp poşetleridir. Battal boy çöp poşeti çeşitleri ise genellikle 75 x 90 santimetre boyutlarında dizayn edilir. Çöp poşeti boyutları genel olarak aynı ölçülerde üretiliyor olsa da farklı firmaların ürünleri arasında küçük boyut farklılıklarına rastlanabilir. Bazı küçük boy çöp poşetlerinin ebatları 40 x 50 santimetre iken diğer markanın aynı boyutta imal ettiği ürün 40 x 45 santimetre olabilir.

Farklı Özelliklere Sahip Çöp Poşeti Tasarımları

Çöp Poşeti

Çöp poşeti çeşitleri yapılarına ve tasarımlarına göre de değişiklik gösterir. Birçok farklı renkte üretilen çöp poşeti çeşitleri arasında en sık rastlanan modeller mavi ve siyah çöp poşeti tasarımlarıdır. Bununla birlikte çöp poşetleri içerisinde kokulu modeller ile atık bebek bezi için geliştirilen ürünler de bulunur. Özel olarak imal edilen bu tür çöp poşetleri, farklı koku seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Rahatsız edici kokuların engellenmesinde oldukça etkili olan bu ürünler, dayanıklı yapıları ile de dikkat çeker. Büzgülü çöp torbası çeşitleri ise çöp poşetinin ağzının büzülerek kapatılmasına imkân tanıyan ürün çeşididir. Dolan poşetin ağız kısmında bulunan ipleri çekerek çöp torbasının ağzını kolaylıkla kapatabilirsiniz.

Çöp Poşeti Fiyatları Ne Kadardır?

Çöp Poşeti

Çöp poşeti fiyatları, ürünlerinin boyutlarının yanı sıra tasarım özelliklerine ve markalarına göre de değişkenlik gösterir. Küçük ve orta boy çöp poşetleri, uygun fiyat seviyeleri ile dikkat çeker. Büzgülü çöp poşeti modelleri, standart ürünlere göre daha yüksek fiyatlara sahiptir. Çöp poşetlerinin boyut ve kalınlıkları arttıkça fiyatlarında da artış gözlenir. Bununla birlikte bir paketin içerisinde bulunan çöp torbası miktarı da fiyat üzerinde etkisi olan unsurlar arasında yer alır. Daha ağır çöpler için imal edilen sert ve kalın yapılı çöp torbaları, farklı fiyat skalası ile kullanıcılara sunulur. Ayrıca değiştirilen bebek bezlerinin koyulduğu çöp poşetleri ile hoş kokulu çöp poşetleri, klasik tasarımlara göre farklı fiyatlandırılır. Tüm temizlik ürünleri için Deterjan ve Temizlik Ürünleri kategorimizi ziyaret edebilir, daha fazla Süpermarket ürün çeşidini Süpermarket kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Çöp Poşeti Kullanmanın Avantajları

  • Farklı boyutlarda tasarlanan çöp poşetleri içerisinden gereksinimlerinizi karşılayan bir ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz.
  • Kokulu çöp poşetleri, çöp kokusunun rahatsız edici etkisini azaltır.
  • Değişik kalınlıklarda üretilen çöp poşetleri konforlu ve hijyenik kullanım olanağı sunar.
  • Çöplerinizi geri dönüşüm için özel olarak ayırıyorsanız, biyoçözünür özelliğe sahip ürünleri kullanabilirsiniz.
  • Büzgülü çöp poşeti tasarımlarının ağzını kolaylıkla bağlayabilir ve elleriniz kirlenmeden çöp poşetini taşıyabilirsiniz.

Çöp Poşeti Seçerken Bunlara Dikkat

  • Çöp poşeti markaları arasından tercih yaparken kullanım amacınızı mutlaka göz önünde bulundurun.
  • Küçük ve orta çöp poşetlerini ofis ve evinizdeki günlük atıklar için satın alabilirsiniz.
  • Ağır çöpler için kalın çöp poşeti modellerini tercih edebilirsiniz.
  • Eğer çalıştığınız veya oturduğunuz evde daha büyük boyutlarda çöp atma ihtiyacı meydana geliyorsa battal veya jumbo boy çöp poşeti çeşitlerine yönelebilirsiniz.
  • Çöp poşeti modelleri içerisinden satın alacağınız ürüne karar verirken fiyat - kalite dengesine dikkat edin.