GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Streç Film

kategorisinde 443 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Streç Film

Paketleme veya ambalajlama amacıyla kullanılan streç film oldukça çeşitli boyutlarda üretilir. Değişik çeşitleriyle mutfakların vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alır. Ambalajlama işlemleri için ekonomik bir çözümdür. Birbirinden çeşitli streç film markaları arasından beğendiğinizi tercih edebilirsiniz.

Streç Film Çeşitleri Nelerdir?

Streç Film

Gıda ve palet olmak üzere iki farklı streç çeşidi bulunur. Gıda streci, gıdaların korunması ve ambalajlanması amacıyla kullanılan bir streç film çeşididir. Standart, jumbo ya da koli içi standart boy gibi farklı seçeneklere sahiptir. Küçük, orta ve büyük olarak tasarlanan streç film ebatları arasından istediğinizi kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz ebadın sarmak istediğiniz ürünle uyumlu olması gerekir. Kullanım amacınıza uygun olan ebatlarda üretilen streç filmleri tercih etmenizde fayda vardır. Aksi takdirde, streç filmin genişliği ya da uzunluğu yeterli gelmeyebilir. Darbelere karşı dayanıklı olarak geliştirilen palet streç film nakliye ve depolama alanında yaygın bir şekilde kullanılan streç film çeşididir. Palet streç, kokusuz ve tatsız olarak üretilir. Soğuk ve sıcağa karşı dirençlidir. Yük paketlemek için ideal bir seçenek olabilir. Paketleme yapmak için 300 metre streç film tercih edebilirsiniz. Palet streçlerde siyah ve beyaz başta olmak üzere, değişik renk seçenekleri mevcuttur. Farklı özelliklere sahip olan streç film modelleri arasından ihtiyacınıza ve beğeninize hitap edeni seçebilirsiniz.

Streç Film Kullanımı

Streç Film

Ambalajlama için ekonomik seçenekler arasında yer alan streç filmin kullanımı son derece pratiktir. Streç filmler elastik özelliğe sahip olması bakımından sarıldığı ögeleri sıkıca tutar. Ürünlerin güvenle sarılmasına yardımcı olur. Ürünü sardıktan sonra streç filmi belirli ölçülerde kesmeniz gerekir. Kestiğiniz yerden streç filmin uçlarını birleştirerek sarma işlemini tamamlayabilirsiniz. Streç filmler, normal koşullar altında sıcak ve soğuğa karşı dayanıklılık gösterir. Yiyeceklerinizi buzdolabında muhafaza ederken gerekli durumlarda streç film kullanabilirsiniz. Sandviçlerinizi hijyenik ve taze bir şekilde saklayabilmek için 30 cm streç film kullanmayı tercih edebilirsiniz. Biraz daha büyük boyutlu ambalajlama yapabilmek adına 50 cm streç film çeşitlerine de yönelebilirsiniz. Gıda paketlemeleri için streç film 30 x 300 kullanabilirsiniz. Eşyalarınızı toza ya da hava koşullarına karşı palet streç film kullanarak koruyabilirsiniz. Farklı ebatlarda satışa sunulan streç filmler arasından kullanım amacınıza uygun seçimler yapabilirsiniz.

Streç Film Fiyatları

Streç Film

Özelliklerine göre değişen streç film fiyatları genel olarak ekonomik seviyelerdedir. Streç filmlerin ebatları ve markası fiyatlandırma üzerinde önemli düzeyde bir etkiye sahiptir. 300 metre streç filmle 100 metre streç film arasında hafif düzeyde fiyat farkı bulunur. Ekonomik olması bakımından dilerseniz streç film ürün seçeneklerindeki avantaj paketlerini tercih edebilirsiniz. Streç filmi çok fazla kullanıyorsanız, seçiminizi 1500 metre gibi büyük boyutlu seçeneklerden yana yapabilirsiniz. Kullanım sıklığınız doğrultusunda tercih yaparak ekonomik açıdan tasarruf elde edebilirsiniz. Tam otomatik, yarı otomatik makinelerde ya da manuel olarak kullanmak için ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olan streç film çeşidini güvenle satın alabilirsiniz. Tüm temizlik ürünleri için Deterjan ve Temizlik Ürünleri kategorimizi ziyaret edebilir, daha fazla Süpermarket ürün çeşidini Süpermarket kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Streç Film Kullanmanın Avantajları

  • Streç film, ambalajlama konusunda kişilere pratik bir çözüm sunar.
  • Zamandan büyük ölçüde kazanç sağlar.
  • Yapışkan özelliği olmasından dolayı başka bir işlem uygulamanıza gerek kalmaz.
  • Esnek yapısıyla sardığı ürünün şeklini alabilir.
  • Yiyeceklerin taze kalmasını sağlar.

Streç Film Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Streç film alırken kullanım amacınızı göz önünde bulundurmanız gerekir.
  • Farklı boyutlardaki streç film çeşitleri arasından ihtiyacınıza uygun olan boyutu tercih edebilirsiniz.
  • Paketlemede kolaylık sağlaması açısından seçiminizi siyah renkli palet streçlerden yana yapabilirsiniz.
  • Gıdaları saklamak ya da muhafaza etmek için gıda streç film çeşitlerine yönelebilirsiniz.
  • Streç film satın alırken bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz.