GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Tuvalet Kağıdı

kategorisinde 413 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Tuvalet Kağıdı

Ev veya işletmelerin tuvalet bölümlerinde sıklıkla kullanılan tuvalet kağıdı değişik çeşitleriyle göz doldurur. Ortamda bulunan kişi sayısına göre tuvalet kağıtlarına duyulan ihtiyaç değişiklik gösterebilir. Farklı kat ve adet sayısına sahip olan paket seçenekleri ekonomik fiyat aralıklarında satışa sunulur. Birbirinden kaliteli tuvalet kağıdı markaları arasından beğendiğinizi tercih edebilirsiniz.

 • Selpak Tuvalet Kağıdı
 • Familia Tuvalet Kağıdı
 • Solo Tuvalet Kağıdı
 • Papia Tuvalet Kağıdı
 • Teno Tuvalet Kağıdı

Tuvalet Kağıdı Çeşitleri Nelerdir?

Tuvalet Kağıdı

Parfümlü ve parfümsüz olmak üzere iki farklı tuvalet kağıdı çeşidi bulunur. Özellikle çiçek kokulu seçenekler, kokulu tuvalet kağıdı arayan kullanıcılar tarafından büyük ölçüde ilgi görür. Tuvalet kağıdında koku özelliği aramayanlar için parfümsüz modeller ideal bir seçenektir. Tuvalet kağıtları kat sayısı bakımından birbirinden farklı özelliklere sahip olabilir. Suya dayanıklı olarak üretilen üç katlı tuvalet kağıdı kalın olduğu için suyu emme gücü yüksektir. Ele yapışmadığı için rahatlıkla kullanılabilir. Beyaz ve kaliteli kağıt yapısına sahip olan çift katlı modeller de suya karşı oldukça dayanıklıdır. Alışveriş merkezi, iş yeri, hastane ve eğlence merkezi gibi kalabalık yerlerde içten çekmeli tuvalet kağıdı kullanımı son derece yaygındır. Ev ortamı düşünüldüğünde, çekirdek aileler için 12'li tuvalet kağıdı aylık olarak uygun bir seçenektir. Daha uzun süreli kullanım için 16'lı tuvalet kağıdı düşünülebilir. Tuvalet kağıtlarının adedinin yanı sıra sahip olduğu diğer özelliklere de dikkat edebilirsiniz. İyi bir tuvalet kağıdının mikrop tutmayan, hijyenik ve suyu kolayca çekebilen bir yapıya sahip olması gereklidir. Birbirinden çeşitli tuvalet kağıdı modelleri arasından ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

Tuvalet Kağıdı Kullanımı

Tuvalet Kağıdı

Tuvalet kağıtlarının kullanımı son derece basittir. Rulo halinde satışa sunulan kağıtlar, parçalara ayrılarak kolay bir şekilde kullanılabilir. İhtiyacınız ölçüsünde yaprak koparmaya özen gösterebilirsiniz. Tuvalet kağıdının ortamda bulunan kişi sayısına göre seçilmesi gereklidir. Beş kişilik aileler, aylık tüketim için seçimini 24'lük tuvalet kağıdı paketlerinden yana yapabilir. Daha kalabalık aileler ve ortamlar için 32'li tuvalet kağıdı uygun bir seçenektir. Cilde dost olarak üretilen ve yumuşak bir dokuya sahip olan tuvalet kağıtları suya bırakıldığı zaman kolay bir şekilde dağılabilir. Yapısal olarak dayanıklı ve suda kolayca dağılabilen modeller kullanışlı olmaları bakımından büyük ölçüde tercih edilir. Evde kaliteli bir tuvalet kağıdı bulundurmak çocuklara doğru tuvalet alışkanlığı kazandırmada önemli bir etkendir. Pratik kullanıma sahip olan tuvalet kağıtları, çocukların kişisel bakımını büyük ölçüde kolaylaştırır. Ortak alanların daha özenli kullanılmasını sağlar. Geniş ürün yelpazesine sahip olan seçenekler arasından istediğinizi seçerek tuvaletlerde kullanabilirsiniz.

Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Tuvalet Kağıdı

Özellikleri bakımından değişiklik gösteren tuvalet kağıdı fiyatları ekonomik seçeneklere sahiptir. Tuvalet kağıdının adeti, kat sayısı, yapısı ve markası fiyatlandırma üzerinde oldukça önemlidir. Parfümlü olarak üretilen tuvalet kağıtları ile kokusuz tuvalet kağıtları arasında hafif düzeyde fiyat farkı görülebilir. Rulo sayısı arttıkça paket fiyatları da artar. Ekonomik açıdan tasarruf yapabilmek adına tuvalet kağıdı indirim zamanlarını takip edebilirsiniz. Çeşitli tuvalet kağıdı seçenekleri arasından hem bütçenize hem de ihtiyacınıza uygun olanı satın alabilirsiniz. Tüm temizlik ürünleri için Deterjan ve Temizlik Ürünleri kategorimizi ziyaret edebilir, daha fazla Süpermarket ürün çeşidini Süpermarket kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Tuvalet Kağıdı Kullanmanın Avantajları

 • Tuvalet kağıtları, tuvaletlerde gerekli hijyenin sağlanmasına yardımcı olur.
 • Cildin hassasiyetine uygun olarak üretilir.
 • Yumuşak dokusu ve hacimli tasarımları ile konforlu bir kullanım sunar.
 • Çoklu paketler ekonomik açıdan tasarruf etmenizi sağlar.
 • Parfüm özelliğine sahip olan modeller, güzel kokularıyla tuvaletlere hoş bir hava katar.

Tuvalet Kağıdı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Tuvalet kağıdını satın almadan önce ortamdaki kişi sayısını göz önüne almanız gerekir.
 • Kalabalık aileler için çoklu paketler ideal bir seçenek olabilir.
 • Estetik görünüme önem verenler desenli modelleri tercih edebilir.
 • Tuvalet kağıdının dokusu kadar kokusu da sizin için önemliyse parfümlü modellere yönelebilirsiniz.
 • Tuvalet kağıdını satın alırken bütçenizi göz önünde bulundurabilirsiniz.