GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Familia Tuvalet Kağıdı

kategorisinde 33 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ürünü hangi birim miktarı için arıyorsunuz?

Familia Tuvalet Kağıdı

Kişisel hijyenin sağlık açısından son derece önemli olduğu düşünülürse, kullanılan hijyen ürünlerinin ve kalitesinin önemi de anlaşılacaktır. Gündelik yaşantımızda tuvalet ihtiyacımızı giderdikten sonra birtakım tuvalet hijyen ürünleri kullanmamız gerekir. Tuvalet kağıtları da bu ürünlerin başında geliyor. Belirli hassas kağıt yapısı ile taharet sırasında kullanılmak üzere özel olarak geliştirilen tuvalet kağıtları, hijyenik ürünlerdir. Tuvalet kağıdı denildiğinde akla gelen ilk markalardan olan Familia hem kaliteli hem de uygun fiyatlı tuvalet kağıtlarının vazgeçilmez ismi oluyor. Familia tuvalet kağıdı çeşitleri farklı sayıdaki paket içerikleri ile her ihtiyaca uygun seçeneklerle sunuluyor. Siz de en uygun fiyatlı Familia tuvalet kağıtlarını kategorimiz üzerinden inceleyebilir ve alışverişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.

Familia Tuvalet Kağıdı Özellikleri

Tuvalet ihtiyacını giderdikten sonra olmazsa olmaz bir temizlik malzemesi olan tuvalet kağıtları evlerde, iş yerlerinde, hastanelerde, alışveriş merkezlerinde, kafe ve restoranlarda kısacası tuvaletin olduğu her ortamda kullanılır. Kullanılan tuvalet kağıdının kalitesi, daha hijyenik ve sağlıklı bir kullanım için son derece önemlidir. Tuvalet kağıdı Familia tarafından 3 katlı olarak tasarlanır. 3 katlı ve yumuşacık Familia Plus tuvalet kağıdı çeşitleri, pamuk özleriyle zenginleştirilmiştir. Hipoalerjenik yapısıyla cildinize dost olan bu tuvalet kağıtları, %100 saf selülozdan ve yapay beyazlatıcı kullanılmadan üretilir. Kişisel hijyenine önem verenlerin tercihi olan Familia tuvalet kağıtları, ekstra yumuşak ve dolgun dokusu ile suyla ilk temasında dağılmıyor. Ancak endişelenmenize gerek yok! Çünkü Familia Plus tuvalet kağıtları, suya atılınca bir müddet sonra eridiği için klozetlerinizin tıkanmasına neden olmuyor. Familia tuvalet kağıdı 32'li, 12'li, 24'lü ve 16'lı seçenekleriyle beğeninize sunuluyor.

Familia Plus Renkli & Kokulu Tuvalet Kağıdı Özellikleri

Familia tuvalet kağıdı ailesinde renkli ve kokulu olan seçenekler de bulunuyor. Familia parfümlü tuvalet kağıdı çeşitleri de 3 katlı yapısıyla kalite sunuyor. Pamuk özleriyle zenginleştirilen kokulu ve renkli Familia tuvalet kağıtları, hipoalerjenik yapıya sahip bulunuyor. Dermatest onaylı parfümlü çeşidi ile banyolarınızda bahar havası estirecek olan kokulu tuvalet kağıtları, %100 saf selülozdan ve yapay beyazlatıcı kullanılmadan üretiliyor. Ekstra yumuşak ve dolgun dokusu ile suyla ilk temasında dağılmayan Familia kokulu ve renkli tuvalet kağıtları konforlu bir kişisel temizlik imkanı sunuyor. Çiçeksi kokusu ile banyo ve tuvaletlere hoş bir koku sunan Familia parfümlü tuvalet kağıtları 16'lı ve 32'li paket seçenekleriyle sunuluyor.

Familia Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Kalite ve hijyene uygun fiyatlarla sahip olmak isteyenlerin tercihi olan Familia tuvalet kağıtları, tüm aileye memnuniyet sunuyor! Farklı paket seçenekleriyle her ihtiyaca uygun olarak tasarlanan Familia tuvalet kağıtları arasından ailenizin ihtiyacına uygun bir seçim yapabilirsiniz. Familia tuvalet kağıdı 40'lı, 48'li seçenekleri kalabalık aileler için ideal bir alternatifken çekirdek aileler için de 12'li, 16'lı ve 24'lü seçenekler sunuluyor. Familia tuvalet kağıdı fiyatları hem paket içeriğindeki rulo sayısına göre hem de tuvalet kağıdının çeşidine göre değişkenlik gösterebiliyor. En uygun Familia tuvalet kağıdı fiyatlarını GittiGidiyor üzerinden inceleyerek, ihtiyacınıza uygun bir tuvalet kağıdına kolayca sahip olabilirsiniz. Daha fazla markanın ürün çeşitliliğini incelemek isterseniz ise Tuvalet Kağıdı kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.