Sepetim

Geri Ürün Özellikleri

Vebi Draker 10.2 CS Konsantre Genel Haşere İlacı Kokusuz 50 ml Haşere Öldürücü için ürün özellikleri

Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.

Vebi Draker 10.2 CS Konsantre Genel Haşere İlacı Kokusuz 50 ml

Marka Vebi
Model Draker 10.2 CS Konsantre Genel Haşere İlacı Kokusuz 50 ml

Genel Özellikler

Ürün Tipi Likit
Etki Böcek
Paket Sayısı 1
Birim Miktarı 50 ml
Koku Kokusuz

Tüm Özellikler

İncelediğiniz ürünle ilgili kullanıcı yorumları

İncelediğiniz Ürünün Yorumları

Vebi Draker 10.2 CS Konsantre Genel Haşere İlacı Kokusuz 50 ml

Vebi Draker 10.2 CS Konsantre Genel Haşere İlacı Kokusuz 50 ml

1.7
7 Kullanıcı Değerlendirmesi

ahmetakinay538675

06 Haziran 2021

kalitesiz

06 Haziran 2021

ahmetakinay538675

Mutfaktaki karınca ve genel olarak evdeki hamam böceği sıkıntımızı gidermek için sipariş vermiştik fakat beklediğimiz gibi olumlu bir sonuç alamadık. Kokusu çok rahatsız edici olduğu için ev halkı olarak birkaç gün eve giremedik. Siz de kapalı bir oda için kullanacaksanız sonrasında mutlaka odayı havalandırmalısınız. Bir daha sipariş edeceğimizi asla düşünmüyorum.

mali1957

25 Mayıs 2021

ambalaj değişti iş bitti

25 Mayıs 2021

mali1957

sarı kutulu iken bir kere ilaç attım mı 3 ay kafam rahat idi.Bu beyaz ambalaj başladı haşereler resmen dalga geçiyor bizimle.. Güzelim ilacı ne hâle getirdiler.

16irfan10

08 Nisan 2021

Vasat

08 Nisan 2021

16irfan10

Pek bir işe yaramıyor.

Geri Satıcı Açıklaması

AKREP İLACI ** 2 ADET **DRAKER 10.2 GENEL HAŞERE İLACI AŞIRI ETKİLİ 1 LİTRE İLAÇLAMA POMPASI için satıcı açıklaması
(#605653375)
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
Durum Sıfır

****Gittigidiyor Kullanıcılarına Özel Fiyat ve Kampanyalı Ürün****

1 LİTRE İLAÇLAMA POMPASI 

VE 

**2 ADET **

VEBİ DRAKER 10.2

Çift Etkili Güç
Hem serbest hem de mikrokapsüllenmiş durum için formüle edilmiş, son derece yenilikçi bir böcek ilacı olan Draker®, aşağıdaki üstün etkilerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. 

* Kene, Akrep, Altlık böceği, Karınca, Pire, Hamamböceği, Sivrisinek, Karasinek ve Tatarcık mücadelesinde T.C. Sağlık Bakanlığınca ruhsatlıdır.
* Haşereye ani düşürücü ve öldürme etkisi.
* Haşereyi uzaklaştırmadan, ortamda uzun süreli kontrol etkisi.
* Kapalı alanlarda 90 gün, Açık alanlarda 21 gün etkilidir.
* Kokusuz ve lekesizdir.
* Biyosidal Yönetmeliğine göre ithal edilmiş Orijinal üründür.

Draker®
- İlaç uygulama sıklığını düşürür.
- Tahriş edici ve aşındırıcı etki oluşturmaz.
- Kokusuzdur, yüzeylerde Leke yapmaz.
- Su ile kolayca karışabilir.
- Püskürtücüleri tıkamaz.

Draker®, aşağıdaki etken maddeleri içermektedir.
- Tetramethrin - Ani düşürücü (Knock- Down) etkisine sahip pirethroid
- Cypermethrin - Geniş spektrumlu güçlü öldürme etkisine sahip pirethroid
- PBO (Piperonyl Butoxide) - Sinerjist etken madde.

Uzun Süreli Etki
Ortamda uzun süre kalarak etki gösteren normal böcek ilaçları, işlem gören alandaki böcekleri öldürmek için gerekli asgari miktarda etken madde salmalıdır. Şartlara göre, en az bir hafta ve mümkünse daha uzun süreyle etki göstermelidir. Cypermethrin gibi pirethroidler, normal koşullarda ışık, sıcaklık ve nem nedeniyle bir kaç günde veya bir haftada etkinligini yitirmektedir. Draker® ürününde ise Cypermetrin mikrokapsüller içine alınmakta ve böylece maddenin etkinlik süresi uzatılmakta, etken maddelerin salımı kontrol altında tutulmaktadır. Bunun yanında, mikrokapsülleme islemi ile böcekleri ilaçtan uzaklaştırma etkisi de azaltılmakta veya tamamen ortadan kaldırılmakta, böylece hedef böceklerle ( Kene,Pire, Hamamböceği,Karınca vb.) ilacın temas olasılığı yükseltilmektedir. Kapalı alanda minimum 90 gün kalıcı etkilidir. Draker® diger ilaçlarda olmayan, AÇIK ALANLARDA 21 gün minimum etkisini (Yağmur Dışında) sürdürür. 20 micron çapından büyük damlacık oluşturacak şekilde motorlu sırt atomizörü, Blower makineleri, ULV cihazları veya sırt pompaları ile 10 litre su için 300 ml Draker® 5.000 m2 alanda uygulanır.

Mikrokapsüller
PBO?nun bir kısmının ve Cypermetrinin içine konulan mikrokapsüller, bu maddelerin etrafında ince gözenekli bir polimer tabakası oluşturarak şu etkileri sağlamaktadır. 
1. Mikrokapsüllerin içerisinde bulunan Cypermetrin, bozulmaya karşı korunmaktadır.
2. Mikrokapsüllerde bulunan yarı geçirgen zar, ürün su içerisine saklandığı sürece, etken maddelerin salımını engellemektedir. Draker mikrokapsülleri, ortama püskürtüldükten sonra etkin hale gelmektedir. Püskürtme sonrasında, mikrokapsülleri çevreleyen su buharlaşmakta ve etken madde yavaşça dışarı çıkmaya başlamaktadır.
3. Etken madde tamamen salındığında, mikrokapsüller boşalmakta ve sönmektedir.

Her Türlü Yüzey Üzerinde Uzun Süreli Kalıcı Etki

Emülsiyon şeklindeki normal böcek ilaçlarının etkinliği ve kalıcılığı, uygulamanın yapıldığı yüzey tipine bağlı olarak ciddi ölçüde azalabilmektedir. Gözenekli ve emici yüzeyler, etki yaratan etken madde miktarını önemli oranda azaltmaktadır. Draker® ise, mikrokapsüllerin yüzey tarafından emilememesi nedeniyle, yüzey yapısından daha az etkilenmektedir. 
Mikrokapsüller, etken maddeleri ışıktan, nemden ve yüksek sıcaklıktan koruyarak, açık alanlar ve sıcak, nemli ortamlar, yağlı yüzeyler gibi en güç koşullarda bile ürünün etkinlik düzeyini yükseltmektedir. 
Test sonuçları, gözenekli yüzeylerde bile, uygulamadan 2 ay sonra Draker®?ın etkinliğini sürdürebildiğini ortaya koymaktadır. Kokusuzdur, iz/leke bırakmaz ve aşındırmaz. Draker®, suda çözünen bir ürün olup, herhangi bir çözücü içermemektedir. Kokusuzdur, iz/leke bırakmaz ve uygulandığı yüzeyleri aşındırmaz.

Etki
- Draker®?ın yapısında bulunan serbest etken maddeler, solunum ve temas yoluyla, uygulamanın hemen ardından etki göstermektedir. Uygulamanın bir kaç dakika ardından zehirlenme belirtileri sergileyen böcekler (Kene, pire, hamam böceği, sinekler vb.), koordinasyon yeteneklerini kaybetmekte, uçamamakta veya yürüyememektedir.
- Böcekler (Kene, pire, sinekler, hamam böceği vb.), korundukları alanlardan çıkma ve uygulama bölgesinde kaçma eğilimi göstermektedir. (Flush-out Etki)
- Cypermetrin mikrokapsülleri ise böcekleri uzaklaştırıcı etki sergilememektedir. Ortamdan kaçmayarak, uygulama yapılan yüzeyin üzerinden geçen böceklerin ayaklarına, gövdesine ve antenlerine mikrokapsüller yapışmaktadır. Ardında, etken madde, kütikül vasıtayla yavaşça emilmektedir.
- Mikrokapsülleri alan böcekler (Kene, pire, hamam böceği, sinekler vb.) yuvalarına veya saklanma alanlarına döndügünde, mikrokapsüller temas yoluyla başka böceklere de bulaşmakta ve böylece uygulama bölgesine girmeyen böcekler de etkilenmektedir. (Domino Etkisi)

- En küçük mikrokapsüller, tozla ve ortamdaki diğer maddelerle karışmakta ve böcekler tarafından yenerek, onların ölümüne neden olmaktadır.

Yürüyen Haşereler
Karıncalar, Kınkanatlılar: Draker, doğrudan etki göstermesinin yanı sıra, mikrokapsüllerin böcekler tarafından yuvalara ve saklanma alanlarına taşınması sonucunda, dolaylı etki de sergilemektedir.
Pireler, Keneler ve Tahtakuruları: İstilacı böceklerin dolaşabileceği evler, köpek kulübeleri, ahırlar, bahçeler ve diğer alanlarda uygulanabilmektedir.
Örümcekler: İşlem gören alanlarda uzun süre örümcek ağlarına rastlanmayacaktır.
Gümüş Böceği, Toz Akarları ve Diğer Haşereler: Bu böcekler, mikrokapsüllerle karışmış tozu ve organik içerikli diğer maddeleri yiyerek, beslenme yoluyla etkilenmektedir.

Uçan Haşereler
Sivrisinekler, Keneler: Fitotoksik içeriğe sahip olmayan Draker, sivrisineklerin,Kenelerin barındığı çimenlik alanların, normal korunma alanlarının, konma yüzeylerinin işleme tabi tutulmasında son derece etkilidir.
Sinekler: Konma yüzeylerinin isleme tabi tutulması için uygun bir üründür.
Yaban Arıları: Yuvaların işleme tabi tutulması için mükemmel bir üründür.
Yiyeceklere Gelen Böcekler: Depolardaki konma ve saklanma alanlarının işleme tabi tutulması için uygun bir üründür.

 

 

 

 

 

 

 

 

Tüm Açıklama

Geri Taksit Seçenekleri

İncelediğiniz ürünün taksit seçenekleri
Bireysel Kredi Kartları
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 26,39 TL 79,18 TL
4 19,80 TL 79,18 TL
6 13,71 TL 82,24 TL
9 9,39 TL 84,53 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 26,27 TL 78,80 TL
6 13,13 TL 78,80 TL
9 8,76 TL 78,80 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 26,39 TL 79,18 TL
6 13,39 TL 80,33 TL
9 8,93 TL 80,33 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 26,39 TL 79,18 TL
6 13,71 TL 82,24 TL
9 9,39 TL 84,53 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 26,39 TL 79,18 TL
6 13,39 TL 80,33 TL
9 9,39 TL 84,53 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, vade farkıyla 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit, vade farkı ile 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 26,39 TL 79,18 TL
4 19,80 TL 79,18 TL
6 13,71 TL 82,24 TL
9 9,39 TL 84,53 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 26,27 TL 78,80 TL
6 13,13 TL 78,80 TL
9 8,76 TL 78,80 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 26,39 TL 79,18 TL
6 13,39 TL 80,33 TL
9 8,93 TL 80,33 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 26,39 TL 79,18 TL
6 13,71 TL 82,24 TL
9 9,39 TL 84,53 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 26,39 TL 79,18 TL
6 13,39 TL 80,33 TL
9 9,39 TL 84,53 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, vade farkıyla 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit, vade farkı ile 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Kredili Ödeme Seçenekleri

Alışveriş kredisi nedir, koşulları nelerdir?

 • Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.
 • 36 aya varan vade seçenekleriyle alacağınız alışveriş kredisi Külçe Altın - Külçe Gümüş hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
 • Cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde kredi vade seçeneği 6 ay ile sınırlıdır.
 • Şubeye gitmeden ve sigorta masrafı olmadan alışveriş kredinizi anında alabilirsiniz.
 • Kredi son ödeme tarihine kadar oluşacak kredi faizinden kredi alan kişi sorumludur.

Alışveriş Kredisi nasıl kullanılır?

 • Ödeme ekranında yer alan "Alışveriş Kredisi İle Öde" butonuna tıklayın.
 • Sonraki adımda banka ekranına yönlendirileceksiniz.
 • Kredi tutarı ve vade sayısını belirledikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Alışveriş kredisi onaylandıktan sonra, tutar GittiGidiyor havuz hesabına aktarılacaktır.

Önemli

 • Alışveriş kredisi koşulları ve kredinin değerlendirme süreci banka sorumluluğundadır. GittiGidiyor'un kredi değerlendirme sürecinde yer almaz.
 • Alışveriş kredisinin taksitlendirilmesi, taksit ödemesi ve krediyle ilgili diğer tüm işlemler ilgili banka üzerinden yürütülür.
 • Sipariş iptali veya ürün iadesinden sonra alışveriş kredisinden caymak isterseniz bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

9 Taksit x 9,39 = 84,53 TL

9 Taksit x 8,76 = 78,80 TL

9 Taksit x 8,93 = 80,33 TL

9 Taksit x 9,39 = 84,53 TL

9 Taksit x 9,39 = 84,53 TL

Tüm Taksit Seçenekleri

Geri Kargo Bilgileri

İncelediğiniz ürünün kargo bilgileri

 • Satıldığı Bölge
 • Yalova
 • Gönderim Alanları
 • Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • Ücretsiz Kargo
 • Kargo Süresi
 • Saat 12:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
 • Kargo Şirketleri
 • Yurtiçi Kargo
Satıldığı Bölge
Yalova
Gönderim Alanları
Tüm Türkiye'ye gönderilir.
Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo
Kargo Süresi
Saat 12:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
Kargo Şirketleri
Yurtiçi Kargo

Vebi Draker 10.2 CS Konsantre Genel Haşere İlacı Kokusuz 50 ml ürününü satan satıcılar

 • ultra6177
  40,90

  25,10

  Aynı Gün Kargo

 • ultra6177
  49,90

  29,40

  Aynı Gün Kargo

 • ultra6177
  39,90

  29,40

  Aynı Gün Kargo

 • ultra6177
  39,90

  29,40

  Aynı Gün Kargo

 • ultra6177
  39,90

  29,40

  Aynı Gün Kargo

 • ultra6177
  40,90

  30,62

  Aynı Gün Kargo

 • ultra6177
  40,90

  30,62

  Aynı Gün Kargo

 • ultra6177
  40,90

  30,62

  Aynı Gün Kargo

 • ultra6177
  40,90

  30,62

  Aynı Gün Kargo

 • ultra6177
  40,90

  30,62

  Aynı Gün Kargo

 • ultra6177
  40,90

  30,62

  Aynı Gün Kargo

 • ultra6177
  40,90

  30,62

  Aynı Gün Kargo

 • ultra6177
  40,90

  30,62

  Aynı Gün Kargo

 • ultra6177
  40,90

  31,11

  Aynı Gün Kargo

 • ultra6177
  42,90

  31,90

  Aynı Gün Kargo

 • ultra6177
  42,90

  31,90

  Aynı Gün Kargo

 • ultra6177
  45,90

  32,87

  Aynı Gün Kargo

 • stoktan_satis
  61,90

  41,20

  Aynı Gün Kargo

 • ultra6177
  51,90

  41,85

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

 • ultra6177
  51,90

  41,85

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

 • esentocevresagligi
  59,90

  42,90

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

 • esentocevresagligi
  59,90

  42,90

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

 • ultra6177

  42,90

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

 • ultra6177

  42,90

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

 • esentocevresagligi
  59,90

  42,90

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

 • ultra6177

  42,90

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

 • esentocevresagligi
  59,90

  42,90

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

 • ultra6177

  42,90

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

 • esentocevresagligi
  59,90

  42,90

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

 • esentocevresagligi
  59,90

  42,90

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

 • ultra6177

  42,90

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

 • esentocevresagligi
  59,90

  42,90

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

 • esentocevresagligi
  59,90

  42,90

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

 • esentocevresagligi
  59,90

  42,90

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

 • esentocevresagligi
  59,90

  42,90

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

 • 4Mevsimilac
  59,00

  44,42

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

 • ultra6177

  48,70

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

 • ultra6177

  49,10

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

 • ultra6177

  49,10

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

 • ultra6177

  49,10

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

 • ultra6177

  49,10

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

 • ultra6177
  69,90

  49,31

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

 • ultra6177
  69,90

  49,31

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

 • ultra6177
  69,90

  49,31

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

 • ultra6177
  69,90

  49,31

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

 • ultra6177
  69,90

  49,31

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

 • ultra6177
  69,90

  49,31

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

 • ultra6177
  69,90

  49,31

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

 • ultra6177
  69,90

  49,80

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

 • Cegel_Market
  69,00

  49,90

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

  Son 5 Ürün

Çerez Kullanımı
Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır.
Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası ve Çerez Politikasını inceleyebilirsiniz.
Kapat

Ürünleri Karşılaştır

Sayfa Başına Dön