Sepetim

Geri Ürün Özellikleri

Bion Sineklere Karşı Etkili Su Bazlı Aerosol 405 ml Haşere Öldürücü için ürün özellikleri

Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.

Bion Sineklere Karşı Etkili Su Bazlı Aerosol 405 ml

Marka Bion
Model Sineklere Karşı Etkili Su Bazlı Aerosol 405 ml

Genel Özellikler

Ürün Tipi Aerosol
Etki Sinek
Paket Sayısı 1
Birim Miktarı 405 ml
Koku Kokusuz

Tüm Özellikler

İncelediğiniz ürünle ilgili kullanıcı yorumları

İncelediğiniz Ürünün Yorumları

Bion Sineklere Karşı Etkili Su Bazlı Aerosol 405 ml

Bion Sineklere Karşı Etkili Su Bazlı Aerosol 405 ml

0 Kullanıcı Değerlendirmesi

Geri Satıcı Açıklaması

Sineklere Karşı Etkili Aerosol 405 ML için satıcı açıklaması
(#562709487)
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
Menşei Türkiye
Durum Sıfır

BİON SİNEKLERE KARŞI ETKİLİ AEROSOL 405 ML (±%5)

Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:

Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol 405 ML: 186,5 Gr (283,5 ML), Brüt Ağırlığı 265,9 Gr, Kutu Hacmi: 405 ML

Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol 405 ML İzin Belge:

Sineklere Karşı Etkili Aerosol 405 ML Mohen Kimyevi Maddeler Tic. ve San. A.Ş. tarafından, 13.04.2004 - 2004/163 nolu Sağlık bakanlığı ruhsat numarasıyla üretilmiştir.

Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol 405 ML İçindekiler:

Sineklere Karşı Etkili Aerosol 405 ML ürünü içerisinde; Aktif madde: d-trans-tetrametrin (CAS Noı: 1166-46-7) (%0.138), 1R-trans-Phenothrin (Cas No: 2604685-5) (%0,093) Yardımcı maddeler: Çözücü (%49,769) İtici gaz (%50,000) bulunmaktadır.

Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol 405 ML Kullanımı:

Sineklere Karşı Etkili Aerosol 405 ML kullanılışı; Uygulama sırasında kapı ve pencereleri kapatınız.Kutuyu dik tutarak püskürtünüz. Kullanımda 28 m³’lük alana 5-6 saniye süre ile püskürtmek yeterlidir. Kullandıktan 10-20 dakika sonra kapı ve pencereleri açarak odayı 30 dakika havalandırınız.

Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol 405 ML Yan Etkileri:

Risk ibaresi ve açıklaması:
R12: Çok kolay alevlenir.
R65: Yutulması halinde akciğere zararı olabilir.
Güvenlik ibaresi ve açıklaması: S2: Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutun. S16: Tutuşturucu maddelerden uzak muhafaza edin.
Sigara içmeyin. S23: Gaz/Duman/Buhar aerosollerini solumayın.
S24/25: Göz ve Cilt ile temasından kaçınınız.
Zehirlenme belirtileri: Huzursuzluk, çırpınma ve kaslarda koordiasyon bocukluğu, solunum düzensizliği, sinir sistemi depresyonu görülür.
Ürün tipi 18:İnsek-tisit, akarasitler ve diğer ardropotların kontrolünde kullanılan ürünler. Antidotu yoktur. Semptomatik tedavi uygulayınız.
ZEHİRLENME DURUMNDA ULUSAL ZEHİR DANIŞMA MERKEZİ (UZEM)'NİN 114 NOLU TELEFONUNU ARAYINIZ. PAKET ÜZERİNDE BULUNA DİĞER ÖNLEMLERİ DİKKATLE OKUYUNUZ.

Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol 405 ML Muhafaza ve Uyarı:

 • Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol 405 ML ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez
 • Gıda maddelerinden, hayvan yemlerinden ve bunların kaplarından uzak tutunuz. Mobilyaların cilalı yüzlerine doğrudan püskürtmeyiniz. Bu maddeyi ve kabını tehlikeli veya özel atık toplama yerlerine bertaraf edin/ettirin. .

Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol 405 ML Ürünü Açıklaması:

BİON SİNEKLERE KARŞI ETKİLİ AEROSOL
İlkyardım Önlemleri Genel Uyarılar:
Herhangi bir maruziyet oluşursa hemen tıbbi bir yardım alın ve etiketi doktora gösterin.
Solunum:
Maruz kalan kişiyi ortamdan uzaklaştırıp temiz havaya çıkarın. Solunum güçlüğü çekiyorsa oksijen verin, solunum durmuşsa suni solunum yapırın.Tıbbi yardım alın.
Cilt İle Temasında: Maruz kalın an gözü açık olacak şekilde bol su ile yıkayın. Tıbbi yardım alın.
Yutulduğunda: Kusturmaya çalışmayın. Ağız içini su ile yıkayın ve yıkama suyunu dışarı çıkarmasını sağlayın. Uykulu, şuursuzluk veya bilinç kaybı gibi belirtiler gösterenlere ağız yolu ile asla birşey verilmemelidir.
Göz Teması: Maruz kalan gözü, göz kapaklarıaçık olacak şekilde en az 15 dakika süreyle bol su ile yıkayınız. Varsa ve kolayca çıkabiliyorsa kontak lensleri çıkarın ve yıkamayı sürdürün. Tıbbi yardım alınız.

BİON SİNEKLERE KARŞI ETKİLİ AEROSOL

BİON SİNEKLERE KARŞI ETKİLİ AEROSOL

Sineklere Karşı Etkili Aerosol 405 ML

Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol 405 ML ürünü, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol hakkında, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol hakkında açıklama, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol yorum, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol yorumları, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol hakkındaki yorumlar, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol açıklamalı detayları, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol faydaları, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol kullanımı, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol zararları, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol zararlı mı, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol uyarılar, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol yararları, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol yararlı mı, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol satışı, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol satan, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol satış yerleri, Bion Sineklere Karşı Etkili AerosolI satılan yerler, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol satan yerler, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol nerede satılır, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol nereden alınır, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol nerelerde satılıyor, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol nerden alabilirim, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol satılan, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol satılır, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol etkileri, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol nasıl kullanılır, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol nerde, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol faydası, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol ne işe yarar, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol ne kadar, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol fiyatı, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol fiyatları, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol detayları, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol açıklamaları, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol ürünü faydaları, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol ürünü kullanımı, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol ürünü faydaları ve kullanımı, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol ürünü hakkında, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol ürünü yorum, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol ürünü satışı, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol ürünü satan, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol ürünü satış yerleri, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol ürünü satılan yerler, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol ürünü satan yerler, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol ürünü nerede satılır, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol ürünü nereden alınır, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol ürünü nerelerde satılıyor, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol ürünü nerden alabilirim, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol ürünü etkileri, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol ürünü nasıl kullanılır, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol ürünü nerde, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol ürünü faydası, Bion Sineklere Karşı Etkili Aerosol ürünü faydaları neler, BİON SİNEKLERE KARŞI ETKİLİ AEROSOL ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Sineklere_Karşı_Etkili_Aerosol #Bion #Bion_Sineklere_Karşı_Etkili_Aerosol #Sineklere_Karşı_Etkili_Aerosol_içindekiler #Sineklere_Karşı_Etkili_Aerosol_kullanımı #Sineklere_Karşı_Etkili_Aerosol_kullanılışı #Sineklere_Karşı_Etkili_Aerosol_faydaları #Sineklere_Karşı_Etkili_Aerosol_yararları #Sineklere_Karşı_Etkili_Aerosol_yan_etkileri #Sineklere_Karşı_Etkili_Aerosol_zararları #Sineklere_Karşı_Etkili_Aerosol_satışı #Sineklere_Karşı_Etkili_Aerosol_nerde_satılır #Sineklere_Karşı_Etkili_Aerosol_nerden_alınır #Sineklere_Karşı_Etkili_Aerosol_satan #Sineklere_Karşı_Etkili_Aerosol_faydası #Sineklere_Karşı_Etkili_Aerosol_faydalımı

 
 KARGO BİLGİSİ

Ürünlerimiz anlaşmalı kargo firmaları üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde size ulaşacaktır. İlanlarımızda "Ücretsiz Kargo" olarak belirtilmiş ürünlerde kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır. Mağazamızda siparişleriniz genellikle aynı gün (24 saat içerisinde) kargoya verilmekte olup genel olarak gittigidiyor’da belirtilen kargo bilgisi geçerlidir. Çok nadir de olsa tedarikçi veya stok durumuna bağlı olarak gönderim sürecinde gecikme yaşanması durumunda müşteri hizmetlerimiz tarafından sipariş durumu ile ilgili gerekli bilgilendirmeler sağlanacaktır. Siparişinizin adrese teslim edilmesini istemiyorsanız bilgi vermeniz durumunda kargo şubesinden teslim alınmak üzere gönderim sağlayabiliriz.

 

 
 MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Sipariş öncesi, sonrası ve genel tüm sorularınızı bize yazın, en kısa süre içerisinde cevaplayalım. Müşteri hizmetlerine ulaşmak için gittigidiyor üzerinden bize mesaj gönderiniz. Mesafeli satış sözleşmesi kapsamında sipariş iptal / iade koşulları ve yasa gereği iade edilemeyecek ürünler ile ilgili bilgileri müşteri hizmetlerimizden alabilirsiniz.  
 
 FİYAT VE KALİTE

Bu ürün gibi, diğer tüm ürünlerimizi de sizlere en uygun koşullarla sunmayı amaçlıyoruz. evdekiAVM olarak, en ucuz ve en kaliteli ürün arayışında olan müşterilerimizin, ürüne en kısa sürede sahip olmalarını sağlamaya ve ürünle ilgili sorularına en kısa sürede en doğru cevapları vermeye gayret ediyoruz. Alışverişlerde dikkat edilmesi gereken farklı hususlar da vardır. Bunlardan başlıcaları, güvenilir firma, ilgili mağaza, kolay iade, ücretsiz kargo, sorunsuz teslimat gibi kriterlerdir. Temel prensibimiz EN Kaliteli Ürün, EN Uygun Fiyat ’tır.
 

evdekiAVM

evdekiAVM'ye soracağınız tüm sorulara hızlı cevap alırsınız. Alışverişleriniz sonrasında sürprizlerle karşılaşmazsınız.   

 

Diğer Ürünlerimizi Görmek İçin Tıklayınız
 Bu Ürün JET TEKNOLOJİ Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Tüm Açıklama

Geri Taksit Seçenekleri

İncelediğiniz ürünün taksit seçenekleri
Bireysel Kredi Kartları
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 13,93 TL 41,80 TL
4 10,45 TL 41,80 TL
6 7,07 TL 42,41 TL
9 4,96 TL 44,63 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 13,87 TL 41,60 TL
6 6,93 TL 41,60 TL
9 4,62 TL 41,60 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 13,93 TL 41,80 TL
6 7,07 TL 42,41 TL
9 4,71 TL 42,41 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 13,93 TL 41,80 TL
6 7,24 TL 43,42 TL
9 4,96 TL 44,63 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 13,93 TL 41,80 TL
6 7,07 TL 42,41 TL
9 4,96 TL 44,63 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkıyla 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit, vade farkı ile 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 13,93 TL 41,80 TL
4 10,45 TL 41,80 TL
6 7,07 TL 42,41 TL
9 4,96 TL 44,63 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 13,87 TL 41,60 TL
6 6,93 TL 41,60 TL
9 4,62 TL 41,60 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 13,93 TL 41,80 TL
6 7,07 TL 42,41 TL
9 4,71 TL 42,41 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 13,93 TL 41,80 TL
6 7,24 TL 43,42 TL
9 4,96 TL 44,63 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 13,93 TL 41,80 TL
6 7,07 TL 42,41 TL
9 4,96 TL 44,63 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkıyla 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit, vade farkı ile 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Kredili Ödeme Seçenekleri

Alışveriş kredisi nedir, koşulları nelerdir?

 • Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.
 • 36 aya varan vade seçenekleriyle alacağınız alışveriş kredisi Külçe Altın - Külçe Gümüş hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
 • Cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde kredi vade seçeneği 6 ay ile sınırlıdır.
 • Şubeye gitmeden ve sigorta masrafı olmadan alışveriş kredinizi anında alabilirsiniz.
 • Kredi son ödeme tarihine kadar oluşacak kredi faizinden kredi alan kişi sorumludur.

Alışveriş Kredisi nasıl kullanılır?

 • Ödeme ekranında yer alan "Alışveriş Kredisi İle Öde" butonuna tıklayın.
 • Sonraki adımda banka ekranına yönlendirileceksiniz.
 • Kredi tutarı ve vade sayısını belirledikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Alışveriş kredisi onaylandıktan sonra, tutar GittiGidiyor havuz hesabına aktarılacaktır.

Önemli

 • Alışveriş kredisi koşulları ve kredinin değerlendirme süreci banka sorumluluğundadır. GittiGidiyor'un kredi değerlendirme sürecinde yer almaz.
 • Alışveriş kredisinin taksitlendirilmesi, taksit ödemesi ve krediyle ilgili diğer tüm işlemler ilgili banka üzerinden yürütülür.
 • Sipariş iptali veya ürün iadesinden sonra alışveriş kredisinden caymak isterseniz bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

9 Taksit x 4,96 = 44,63 TL

9 Taksit x 4,62 = 41,60 TL

9 Taksit x 4,71 = 42,41 TL

9 Taksit x 4,96 = 44,63 TL

9 Taksit x 4,96 = 44,63 TL

Tüm Taksit Seçenekleri

Geri Kargo Bilgileri

İncelediğiniz ürünün kargo bilgileri

 • Satıldığı Bölge
 • İstanbul
 • Gönderim Alanları
 • Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • Ücretsiz Kargo
 • Kargo Süresi
 • Ertesi Gün Kargo
 • Kargo Şirketleri
 • PTT Kargo
Satıldığı Bölge
İstanbul
Gönderim Alanları
Tüm Türkiye'ye gönderilir.
Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo
Kargo Süresi
Ertesi Gün Kargo
Kargo Şirketleri
PTT Kargo

Bion Sineklere Karşı Etkili Su Bazlı Aerosol 405 ml ürününü satan satıcılar

 • evdekiavm

  40,39

  Ücretsiz Kargo

 • incimarket_

  52,67

  Ücretsiz Kargo

Çerez Kullanımı
Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır.
Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası ve Çerez Politikasını inceleyebilirsiniz.
Kapat

Ürünleri Karşılaştır

Sayfa Başına Dön