Sepetim

Geri Ürün Özellikleri

Bion Hamam Böceği ve Karınca Spreyi 450 ml Haşere Öldürücü için ürün özellikleri

Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.

Bion Hamam Böceği ve Karınca Spreyi 450 ml

Marka Bion
Model Hamam Böceği ve Karınca Spreyi 450 ml

Genel Özellikler

Ürün Tipi Sprey
Etki Böcek
Paket Sayısı 1
Birim Miktarı 450 ml

Tüm Özellikler

İncelediğiniz ürünle ilgili kullanıcı yorumları

İncelediğiniz Ürünün Yorumları

Bion Hamam Böceği ve Karınca Spreyi 450 ml

Bion Hamam Böceği ve Karınca Spreyi 450 ml

1
4 Kullanıcı Değerlendirmesi

l****i

20 Mayıs 2021

ürün elime ulaşmadı

Yorum sahibi ürünü satın aldı

20 Mayıs 2021

l****i

Ürün asla elime ulaşmadı para onayı yapılmasına rağmen mağazaya bunu ilettim fakat kimse ilgilenmedi. BİLDİGİNİZ PARAM ÇÖP OLDU. Yazikkk gerçekten yazikkk bide üstüne 2 hafta bekledim bilseydim başka siteden ister bu kadar beklemezdim mesela asla para değil😞

y****k

24 Mayıs 2021

Yorum sahibi ürünü satın aldı

24 Mayıs 2021

y****k

5 Mayısda verdiğim Bion marka ürün siparişi ,24 Mayısda farklı bir ürün (Zinon ) olarak geldi,yeterince beklediğim için bir daha iade vs ile uğraşmak istemedim

m****s

24 Mayıs 2021

Başka ürün

24 Mayıs 2021

m****s

Sahtecilik yapıyorsunuz

Geri Satıcı Açıklaması

Hamamböceği ve Karınca Spreyi 450 ML için satıcı açıklaması
(#493488573)
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
Menşei Türkiye
Durum Sıfır

BİON HAMAMBÖCEĞİ VE KARINCA SPREYİ 450 ML

Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:

Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi 450 ML

Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi 450 ML İzin Belge:

Hamamböceği ve Karınca Spreyi Mohen Kimyevi Maddeler Tic. ve San. A.Ş. tarafından, 12.02.2016 2016/36 Sağlık bakanlığı ruhsat numarasıyla üretilmiştir.

Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi 450 ML İçindekiler:

Hamamböceği ve Karınca Spreyi ürünü içerisinde; Cypermethrin (%0.4), deiyonize su, koruyucu, emülgatör bulunmaktadır.

Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi 450 ML Kullanımı:

Hamamböceği ve Karınca Spreyi kullanılışı; hamamböceği ve karıncaya yaklaşık 30 - 40cm mesafeden yüzeyden akma yapmayacak şekilde uygulanmalıdır. Kullanmadan önce iyice çalkalayınız.Tetiği kullanarak hamamböceği ve karıncaların sık görüldüğü duvar ve dolap diplerine, çatlaklara, mazgal ağızlarına, kapı ve pencere önlerine püskürtünüz.

Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi 450 ML Yan Etkileri:

Hamamböceği ve Karınca Spreyi Ürününün zehirlenme belirtileri: Uyuklama (genel bastırılmış aktivite), terleme, kasılmalar, tükürük bezlerinin yapısında veya işlevlerinde değişiklikler gözlenebilir. Kol ve bacaklarda hissizlik, Karıncalanma ve halsizliğe yol açabilir. Mide bulantısı, baş dönmesi, baş ağrısı, merkezi sinir sistemi depresyonu görülebilir. İlk yardım önlemleri: zehirlenme belirtileri görüldüğünde doktor çağırılmalı, hasta temiz havaya çıkarılmalı ve ilaç temas eden yerler bol su ile yıkanmalıdır. ZEHİRLENME DURUMUNDA ULUSAL ZEHİR DANIŞMA MERKEZİ (UZEM)'NİN 114 NOLU TELEFONUNU ARAYINIZ. PAKET ÜZERİNDE BULUNA DİĞER ÖNLEMLERİ DİKKATLE OKUYUNUZ. 

Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi 450 ML Muhafaza ve Uyarı:

 • Kullanmadan önce etiketi ve propektüsünü mutlaka okuyunuz . Çocuklardan uzak tutunuz. Gıda maddelerinden, hayvan yemlerinden ve bunların kaplarından uzak tutunuz. Buhar veye zerrelerini solumayınız. Uygulama ve hazırlık aşamasında hiçbir şey yemeyiniz, içmeyiniz, sigara kullanmayınız. İnsan ve çevre sağlığı üzerine riskleri önlemek için kullanma talimatına uyunuz.
 • Gözle, ciltle, solunum yollarıyla, giysilerinizle temastan kaçının. Ürünü orjinal ambalajında, kapların ağzı sıkıca kapalı olarak, kuru, serin ve iyi havalandırılmış yerlerde saklayınız. Kullandıktan sonra 1 saat boyunca evcil hayvanları ortamdan uzaklaştırınız. 
 • İnsanlara, evcil hayvanlara, giysilere, gıda maddelerine ve mobilyaların cilalı yüzlerine püskürtmeyiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz ve çocukların kullanımına izin vermeyiniz. Uygulamadan sonra en az 1 saat havalandırınız.
 • Kullanılmış kapları resmi yönetmeliklere uygun şekilde imha ediniz.

Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi 450 ML Ürünü Açıklaması:

BİON HAMAMBÖCEĞİ VE KARINCA SPREYİ

BİON HAMAMBÖCEĞİ VE KARINCA SPREYİ

Hamamböceği ve Karınca Spreyi 450 ML

Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi 450 ML ürünü, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi hakkında, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi hakkında açıklama, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi yorum, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi yorumları, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi hakkındaki yorumlar, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi açıklamalı detayları, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi faydaları, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi kullanımı, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi zararları, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi zararlı mı, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi uyarılar, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi yararları, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi yararlı mı, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi satışı, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi satan, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi satış yerleri, Bion Hamamböceği ve Karınca SpreyiI satılan yerler, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi satan yerler, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi nerede satılır, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi nereden alınır, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi nerelerde satılıyor, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi nerden alabilirim, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi satılan, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi satılır, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi etkileri, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi nasıl kullanılır, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi nerde, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi faydası, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi ne işe yarar, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi ne kadar, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi fiyatı, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi fiyatları, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi detayları, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi açıklamaları, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi ürünü faydaları, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi ürünü kullanımı, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi ürünü faydaları ve kullanımı, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi ürünü hakkında, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi ürünü yorum, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi ürünü satışı, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi ürünü satan, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi ürünü satış yerleri, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi ürünü satılan yerler, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi ürünü satan yerler, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi ürünü nerede satılır, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi ürünü nereden alınır, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi ürünü nerelerde satılıyor, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi ürünü nerden alabilirim, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi ürünü etkileri, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi ürünü nasıl kullanılır, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi ürünü nerde, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi ürünü faydası, Bion Hamamböceği ve Karınca Spreyi ürünü faydaları neler, BİON HAMAMBÖCEĞİ VE KARINCA SPREYİ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Hamamböceği_ve_Karınca_Spreyi #Bion #Bion_Hamamböceği_ve_Karınca_Spreyi #Hamamböceği_ve_Karınca_Spreyi_içindekiler #Hamamböceği_ve_Karınca_Spreyi_kullanımı #Hamamböceği_ve_Karınca_Spreyi_kullanılışı #Hamamböceği_ve_Karınca_Spreyi_faydaları #Hamamböceği_ve_Karınca_Spreyi_yararları #Hamamböceği_ve_Karınca_Spreyi_yan_etkileri #Hamamböceği_ve_Karınca_Spreyi_zararları #Hamamböceği_ve_Karınca_Spreyi_satışı #Hamamböceği_ve_Karınca_Spreyi_nerde_satılır #Hamamböceği_ve_Karınca_Spreyi_nerden_alınır #Hamamböceği_ve_Karınca_Spreyi_satan #Hamamböceği_ve_Karınca_Spreyi_faydası #Hamamböceği_ve_Karınca_Spreyi_faydalımı

 
 KARGO BİLGİSİ

Ürünlerimiz anlaşmalı kargo firmaları üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde size ulaşacaktır. İlanlarımızda "Ücretsiz Kargo" olarak belirtilmiş ürünlerde kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır. Mağazamızda siparişleriniz genellikle aynı gün (24 saat içerisinde) kargoya verilmekte olup genel olarak gittigidiyor’da belirtilen kargo bilgisi geçerlidir. Çok nadir de olsa tedarikçi veya stok durumuna bağlı olarak gönderim sürecinde gecikme yaşanması durumunda müşteri hizmetlerimiz tarafından sipariş durumu ile ilgili gerekli bilgilendirmeler sağlanacaktır. Siparişinizin adrese teslim edilmesini istemiyorsanız bilgi vermeniz durumunda kargo şubesinden teslim alınmak üzere gönderim sağlayabiliriz.

 

 
 MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Sipariş öncesi, sonrası ve genel tüm sorularınızı bize yazın, en kısa süre içerisinde cevaplayalım. Müşteri hizmetlerine ulaşmak için gittigidiyor üzerinden bize mesaj gönderiniz. Mesafeli satış sözleşmesi kapsamında sipariş iptal / iade koşulları ve yasa gereği iade edilemeyecek ürünler ile ilgili bilgileri müşteri hizmetlerimizden alabilirsiniz.  
 
 FİYAT VE KALİTE

Bu ürün gibi, diğer tüm ürünlerimizi de sizlere en uygun koşullarla sunmayı amaçlıyoruz. evdekiAVM olarak, en ucuz ve en kaliteli ürün arayışında olan müşterilerimizin, ürüne en kısa sürede sahip olmalarını sağlamaya ve ürünle ilgili sorularına en kısa sürede en doğru cevapları vermeye gayret ediyoruz. Alışverişlerde dikkat edilmesi gereken farklı hususlar da vardır. Bunlardan başlıcaları, güvenilir firma, ilgili mağaza, kolay iade, ücretsiz kargo, sorunsuz teslimat gibi kriterlerdir. Temel prensibimiz EN Kaliteli Ürün, EN Uygun Fiyat ’tır.
 

evdekiAVM

evdekiAVM'ye soracağınız tüm sorulara hızlı cevap alırsınız. Alışverişleriniz sonrasında sürprizlerle karşılaşmazsınız.   

 

Diğer Ürünlerimizi Görmek İçin Tıklayınız
 Bu Ürün JET TEKNOLOJİ Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Tüm Açıklama

Geri Taksit Seçenekleri

İncelediğiniz ürünün taksit seçenekleri
Bireysel Kredi Kartları
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 17,13 TL 51,38 TL
4 12,85 TL 51,38 TL
6 8,69 TL 52,12 TL
9 6,09 TL 54,85 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 17,04 TL 51,13 TL
6 8,52 TL 51,13 TL
9 5,68 TL 51,13 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 17,13 TL 51,38 TL
6 8,69 TL 52,12 TL
9 5,79 TL 52,12 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 17,13 TL 51,38 TL
6 8,89 TL 53,36 TL
9 6,09 TL 54,85 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 17,13 TL 51,38 TL
6 8,69 TL 52,12 TL
9 6,09 TL 54,85 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkıyla 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit, vade farkı ile 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 17,13 TL 51,38 TL
4 12,85 TL 51,38 TL
6 8,69 TL 52,12 TL
9 6,09 TL 54,85 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 17,04 TL 51,13 TL
6 8,52 TL 51,13 TL
9 5,68 TL 51,13 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 17,13 TL 51,38 TL
6 8,69 TL 52,12 TL
9 5,79 TL 52,12 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 17,13 TL 51,38 TL
6 8,89 TL 53,36 TL
9 6,09 TL 54,85 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 17,13 TL 51,38 TL
6 8,69 TL 52,12 TL
9 6,09 TL 54,85 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkıyla 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit, vade farkı ile 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Kredili Ödeme Seçenekleri

Alışveriş kredisi nedir, koşulları nelerdir?

 • Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.
 • 36 aya varan vade seçenekleriyle alacağınız alışveriş kredisi Külçe Altın - Külçe Gümüş hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
 • Cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde kredi vade seçeneği 6 ay ile sınırlıdır.
 • Şubeye gitmeden ve sigorta masrafı olmadan alışveriş kredinizi anında alabilirsiniz.
 • Kredi son ödeme tarihine kadar oluşacak kredi faizinden kredi alan kişi sorumludur.

Alışveriş Kredisi nasıl kullanılır?

 • Ödeme ekranında yer alan "Alışveriş Kredisi İle Öde" butonuna tıklayın.
 • Sonraki adımda banka ekranına yönlendirileceksiniz.
 • Kredi tutarı ve vade sayısını belirledikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Alışveriş kredisi onaylandıktan sonra, tutar GittiGidiyor havuz hesabına aktarılacaktır.

Önemli

 • Alışveriş kredisi koşulları ve kredinin değerlendirme süreci banka sorumluluğundadır. GittiGidiyor'un kredi değerlendirme sürecinde yer almaz.
 • Alışveriş kredisinin taksitlendirilmesi, taksit ödemesi ve krediyle ilgili diğer tüm işlemler ilgili banka üzerinden yürütülür.
 • Sipariş iptali veya ürün iadesinden sonra alışveriş kredisinden caymak isterseniz bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

9 Taksit x 6,09 = 54,85 TL

9 Taksit x 5,68 = 51,13 TL

9 Taksit x 5,79 = 52,12 TL

9 Taksit x 6,09 = 54,85 TL

9 Taksit x 6,09 = 54,85 TL

Tüm Taksit Seçenekleri

Geri Kargo Bilgileri

İncelediğiniz ürünün kargo bilgileri

 • Satıldığı Bölge
 • İstanbul
 • Gönderim Alanları
 • Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • Ücretsiz Kargo
 • Kargo Süresi
 • Ertesi Gün Kargo
 • Kargo Şirketleri
 • PTT Kargo
Satıldığı Bölge
İstanbul
Gönderim Alanları
Tüm Türkiye'ye gönderilir.
Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo
Kargo Süresi
Ertesi Gün Kargo
Kargo Şirketleri
PTT Kargo

Bion Hamam Böceği ve Karınca Spreyi 450 ml ürününü satan satıcılar

 • estemizlikmarket
  42,90

  36,90

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

 • estemizlikmarket
  42,90

  36,90

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

 • esentocevresagligi
  42,90

  36,90

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

 • esentocevresagligi
  42,90

  36,90

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

 • akinkimya44

  41,30

  Ücretsiz Kargo

Çerez Kullanımı
Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır.
Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası ve Çerez Politikasını inceleyebilirsiniz.
Kapat

Ürünleri Karşılaştır

Sayfa Başına Dön