GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Haşere Öldürücü

kategorisinde 2975 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Haşere Öldürücü

Haşere öldürücü ürünler ile yaşam alanları daha güvenli ve konforlu bir hal alıyor. Zamana bağlı olarak ya da mevsimsel süreçlerde ortaya çıkan haşerelerin olumsuz etkilerini bertaraf etmeye yarayan ev temizleyici ürünlerin kullanım alanları, uygulanma yöntemleri, güçleri, menzilleri, etkinlik süreleri ve kapasiteleri değişkenlik gösteriyor. Vücuda uygulananlardan elektrikli olanlara, tablet ve likit formdakilerden yemlere değin geniş bir marka listesi sizleri bekliyor. Haşere öldürücü fiyatları da hem ürünlerin bu tür özelliklerine hem de sezona göre farklılaşabiliyor.

Haşere Öldürücü Çeşitleri

Haşere Öldürücü

Kapalı ve açık alanlarda kullanıma uygun haşere öldürücü ürünler farklı özelliklere sahip olabiliyor. Sinek kovucu spreylerden karınca sorunu çözücü jellere, bit ve pire tedavisinde kullanılanlardan vücuda uygulanabilir hazır losyon ve solüsyonlara, geniş alanda etkili içeriklerden dezenfekte özellikli olanlara değin pek çok ürün bulunabiliyor. Uyanıkken sprey ya da konsantre formüllü böcek öldürücüleri kullanabilir, uyku halinde tam koruma isterseniz haşere öldürücü yemleri, elektrikli tasarımları göz önünde bulundurabilirsiniz. Elektrikli böcek kovucular en fazla tercih edilenler arasında yer almakla birlikte, bunların tablet ve likit formüllü olanları arasından seçim yapmak da mümkün oluyor.

Haşeresiz Günlere Merhaba Deyin

Haşere Öldürücü

Sıcak geçen yaz ve bahar aylarında ortaya çıkan sivri sinekler, karıncalar, böcekler ve her mevsim karşılaşılabilen diğer haşereler için üretilen öldürücü ve kovucu içerikler rahat bir uyku süreci ve huzurlu bir gün vadediyor. Sprey öldürücüler yaygın biçimde kullanılıyor olmakla birlikte, doğrudan vücuda uygulananlar ile elektro froglar da hayli rağbet görüyor. Sivri sineklerin yanı sıra kara sineklerde de etkili olan formüller özellikle ilgi çekiyor. Böcekleri doğrudan öldüren ya da yuvasına gittiğinde etki gösteren yemler etkili çözüm sunuyor. Geniş kullanım alanı sunan bu ürünler işlevselliği ile avantaj sağlıyor. Karınca problemi yaşayanlar için ise özel karınca yemleri, karınca jelleri ve granüller imal ediliyor. Doğrudan uygulanabilir muhafaza kabında satışa sunulan jeller hızlı ve etkili biçimde sorunu kontrol altına almanızı sağlıyor.

Elektrikli Haşere Öldürücüler

Haşere Öldürücü

Elektro frog denilen elektrikli haşere öldürücü modelleri haşereleri önce kendine çekiyor, daha sonra onları elektrikli ızgara üzerinde yakalıyor. Mutfakta ve çardak, teras gibi alanlarda tercih edilen bu ürünler sayesinde karasinek sıkıntısı büyük oranda ortadan kalkıyor. Mikrop taşıyan ve sağlığı tehlikeye atan kara sinekleri kendine özel UV ışınları ile çeken elektro froglar farklı boyut ve güçte olabiliyor. Kapılar, pencereler açıkken ve ortamda ışık varken dahi sivrisineksiz bir alan vadeden elektro likit çeşitleri ise özel likit muhafaza kutusu ile uzun süre kullanılabiliyor. Tüm temizlik ürünleri için Deterjan ve Temizlik Ürünleri kategorimizi ziyaret edebilir, daha fazla Süpermarket ürün çeşidini Süpermarket kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Böcek Kovucuların Faydaları Neler?

  • Mikrop taşıyan haşereleri uzaklaştıran ürünler bebek, çocuk ve yetişkinler için daha sağlıklı, hijyenik bir alan sağlıyor.
  • Sivrisinek kovucular özellikle derin ve kesintisiz bir gece uykusu çekmeniz noktasında öne çıkıyor.
  • Karasinekler üzerinde de etkili olan sinek kovar çeşitleri, çoklu kullanım alanı ile daha geniş ölçekli bir fayda sağlıyor.
  • Haşerelerle mücadele etme noktasında fazla zaman ve efor harcamamanızı önceleyen elektrikli modeller konforunuzu doğrudan artırıyor.
  • Kullanıcı ergonomik, portatif kutulu haşere öldürücüleri odalar arasında istediği yere kolayca götürebiliyor ve hatta tatile gittiğinde dahi rahatlıkla yanında taşıyabiliyor.

Satın Alım ve Kullanım Önerileri

  • Satın almanız gereken ürünlerin, haşerelerin türüne göre değişkenlik gösterebileceğini unutmayın.
  • Sivrisinek kovucu spreylerin karasinekler üzerinde işe yaramayabileceğini aklınızda bulundurun, böyle bir talebiniz varsa ikisi için de etkili sonuçlar veren ürünlere yönelin.
  • Elektrikli likit ve tabletlerin belli bir kullanım süresi olduğunu göz önünde bulundurun, bitmesi durumunda uyumlu yedek şişe ve tabletlerle yenilemeye özen gösterin.
  • Zararlı sonuçlar olmaması adına, ürünleri tavsiye edilen miktarda kullanın ve önerilen uygulama yöntemlerine sadık kalın.
  • Majör haşere problemleri için uzman desteği almayı ihmal etmeyin ve profesyonel haşere öldürücü içeriklerini de yine uzmana danışarak satın alın.