GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Amway Yüzey Temizleyici

kategorisinde 74 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ürünü hangi ürün tipi için arıyorsunuz?

Amway Yüzey Temizleyici

Temizliğin vazgeçilmezlerinden yüzey temizleyiciler ile yaşam alanlarınızın yüzeyini tertemiz ve hijyenik bir hale getirebilirsiniz. Evin her köşesinde kullanım için uygun olan Amway yüzey temizleyici çeşitleri, doğal kaynaklardan elde edilen bileşenlerle hazırlanıyor. Amway markasının tüm L.O.C. yüzey temizleyici çeşitleri ile ofis, ev, yazlık gibi çeşitli mekânlarınızı temizleyebilirsiniz. Çok amaçlı temizlik için en büyük yardımcınız olan Amway yüzey temizleyici çeşitleri uygun fiyat avantajıyla cebinizin; doğada kolayca çözünebilir olmasıyla da çevrenin dostudur. Temizlik rutininizin vazgeçilmezi olacak Amway yüzey temizleyici çeşitleri ile tanışmak için kategorimizde yer alan ürünleri keşfetmeye hemen başlayın!

Amway Yer Silme Ürünleri ile Yüzeyler Pırıl Pırıl

Amway yer silme ürünleri ile yüzeyleriniz artık pırıl pırıl olacak! Amway L.O.C. yüzey temizleyici çok amaçlı temizleyici görevi görerek, kir ve birikintileri kolayca hedefler ve evinizi hijyenik temizliğe kavuşturur. Yaşam alanlarınızın her an temiz kalmasına olanak sunan Amway yüzey temizleyiciler sayesinde dip köşe bir temizliğin ardından uzun süre yüzeylerinizin hijyenik kalmasının keyfini çıkarabilirsiniz. Amway'ın etkili ve çok amaçlı yüzey temizleyicisi L.O.C. yüzeylerdeki kir, birikinti ve pisliğe kolayca nüfuz ederek evinize tertemiz bir görünüm ve ferahlık sunar. Amway L.O.C. yüzey temizleyicinin çok seveceğiniz bir başka özelliği de doğal kaynaklardan elde edilmiş bileşenler kullanılarak üretiliyor olması. Aynı zamanda fosfat, sert asitler ve klor içermeyen Amway L.O.C. çok amaçlı yüzey temizleyici, evinizin temizliğini en güvenli şekilde sağlar.

Amway Yumuşak Temizleyici Yüzeylerde Nasıl Kullanılır?

Amway yumuşak temizleyicinin yüzeylerde kullanımı oldukça kolaydır. Amway L.O.C. yumuşak yüzey temizleyiciyi yer silmede kullanmak için öncelikle bir kova içerisine su daha sonra da L.O.C. çok amaçlı yüzey temizleyiciyi ekleyin. (5 litre suya 30 ml L.O.C. yüzey temizleyici eklenmelidir.) Su ve L.O.C. yüzey temizleyici karışımını hazırladıktan sonra yüzeylerinizi temizlemeye başlayabilirsiniz. Yüzeylerinizi sildikten sonra direkt olarak kurumaya bırakabilirsiniz. Durulama gerektirmeyen L.O.C. yüzey temizleyici, sizlere "temizle ve çık" kolaylığı sunar. Daha küçük alanları spreyleyerek temizlemek daha kolay olduğu için bir sprey şişesinde de karışım hazırlayabilirsiniz. Bunun için 450 ml suya 50 ml L.O.C. çok amaçlı temizleyici ekleyebilirsiniz. Tıpkı yerde olduğu gibi bu spreyi yüzeylere püskürtüp, silip temizliği kolayca bitirebilirsiniz. Durulanmaya gerek olmayan sprey karışımını 30 gün içinde kullanmanız tavsiye edilir.

Amway Yüzey Temizleyici Fiyatları

Doğal kökenli formüllerle hazırlanan Amway yüzey temizleyici, etkili bileşenleriyle çizmeden çabasız bir temizlik imkânı sunar. Yıkanabilir tüm yüzeylerde kullanabileceğiniz Amway temizleyici, evin her köşesinde çok amaçlı temizlik sağlar. Gündelik yüzey temizliği için doğal olarak elde edilmiş bileşenler içerden Amway L.O.C. yüzey temizleyici, çevreye duyarlı olmasıyla da kullanıcılarından tam not almayı başarır. Ayrıca Amway yüzey temizleyici fiyatları, ulaşılabilir aralıklarıyla her keseye hitap eder. Uygun fiyata kaliteli ve çevreye duyarlılığı yüksek bir yüzey temizleyici satın almak istiyorsanız Amway yüzey temizleyici çeşitlerini mutlaka keşfedin! Yüzey temizleyicilerin yanı sıra evlerin belki de en sık kirlenen alanlarından mutfak ve banyolar için özel olarak geliştirilen mutfak ve banyo temizleyicilerini de incelemeden geçmeyin!