GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Ahşap Temizleyici

kategorisinde 73 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ahşap Temizleyici

Ahşap yüzeyleri doğallığını koruyarak temizleyen ahşap temizleyici çeşitleri özel formüllerle üretilir. Mobilya ve parke gibi tüm ahşap yüzeylere uygun olan su ve sabun bazlı temizleyicileri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ağaç parke ve ahşap mobilyalarınızın parlak görünmesini istiyorsanız, ahşap bakım spreyi çeşitlerinden yardım almayı tercih edin. Doğru temizleyiciler ve bakım ürünlerini kullanarak mobilya ve parkelerinizin ilk günkü güzelliğini koruyabilirsiniz.

Ahşap Yüzey Temizleyici Ne İşe Yarar?

Ahşap Temizleyici

Masif ahşaptan üretilen mobilyalar, ağaç ve laminat parkeler özenli temizlik gerektirir. Standart temizlik malzemelerini kullanırsanız ahşap yüzeylere zarar verebilirsiniz. Özel içeriklerle tasarlanan ahşap temizleyiciler, parke ve mobilyalarınıza zarar vermeden özenle ve derinlemesine temizler. Özel formüle edilen ürünler, yüzeyler üzerindeki lekeleri, kirleri, parmak ve ayak izlerini kolayca temizlemenize yardımcı olur. Doğal ahşaptan tasarlanan yüzeyler üzerine direkt konulan sıcak ve soğuk içecek bardakları, halka şeklinde lekelere yol açabilir. Bu tip yüzeylere dökülen veya damlayan sıvılar da iz yapabilir. Ahşap yüzey temizleyici çeşitleri bu lekelerden kurtulmanızı kolaylaştırır. Ahşap yüzeyleri parlatmak ve doğal görünümünü korumak için tasarlanan ahşap temizleyici sprey çeşitlerini deneyerek ışıltılı yüzeylere sahip olabilirsiniz.

Ahşap Temizleyici Çeşitleri ve Özellikleri

Ahşap Temizleyici

Pronto, Bingo, Cleanpex ve Nilem gibi ahşap temizleyici ürün markaları tarafından tasarlanan temizlik malzemeleri farklı işlevsel özellikler taşır. Ünlü markaların tasarladığı ürünler arasında sadece temizlik malzemeleri değil, ahşap yüzeyleri onaran ve bakımını yapan seçenekler de bulunur. Ahşap onarıcı, ahşap parlatıcı ve ahşap koruyucu ürün çeşitleri %100 doğal balmumundan tasarlanır. Eskiyen ve yıpranan ahşap yüzeylere parlaklık kazandıran ve bakım yapan işlevsel ürünlerdir. Daha parlak parke ve mobilyalara sahip olmak istiyorsanız, ahşap cilası olarak tasarlanan bakım ürünlerden de yardım alabilirsiniz. Ahşap temizleyici fiyat seçenekleri size avantajlı alışveriş yapma kolaylığı tanır. Ünlü markalarca tasarlanan Ahşap temizleyici 5 kg çeşitlerini tercih ederek bütçenize katkı yapabilirsiniz. Tüm temizlik ürünleri için Deterjan ve Temizlik Ürünleri kategorimizi ziyaret edebilir, daha fazla Süpermarket ürün çeşidini Süpermarket kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Ahşap Yüzeyler Nasıl Temizlenir?

Ahşap Temizleyici

Ağaç parkeler gibi laminat parkelerin de direkt suyla temas etmesi doğru değildir. Bu tip zeminleri suyla yıkayarak temizlemezsiniz. Parkelerinizi tozunu alarak veya elektrikli süpürgeyle süpürerek temizledikten sonra nemli bezler ve paspaslarla silebilirsiniz. Zeminler ve yüzeyler üzerinde oluşan lekeleri ve kirleri gidermek içinse su ve sabun bazlı ahşap temizleyici çeşitlerinden yardım alabilirsiniz. Uygun içerikli temizleyici ile hazırladığınız bir kova su, temizlik bezi ya da püsküllü paspas kullanarak ahşap yüzeylerinizi kolayca temizlemeniz mümkün. Paspas ve bezinizin suyunu iyice sıktıktan sonra kullanmaya özen göstermeniz çok önemli. Ağaç ve laminat parke zeminlerinde oluşan sıvı, meyve ve yağ lekelerini çıkartmak için lekeli bölgeye az miktarda ahşap temizleyici uygulayabilirsiniz. Biraz bekletip ardından yumuşak dokulu bir bezle silerseniz lekeden kurtulabilirsiniz. Ahşap konsol, masa, sehpa ve dolapları temizlemek de oldukça kolay. Bu tip ürünler için tasarlanan ahşap dolap temizleyici seçenekleri size yardımcı olur. Temizlenmiş ve iyice kurumuş yüzeylere ihtiyaç hâlinde bakım spreyi ve ahşap cilası uygulayabilirsiniz.

Ürünlerin Sunduğu Faydalar

  • Temizleyici ürün seçenekleri zeminde oluşan ayak izi, inatçı kir ve lekeleri zahmetsizce temizlemenize yardımcı olur.
  • Ahşap temizleyici sprey çeşitleri mobilyalarınız üzerindeki izleri ve tozları kolayca temizler.
  • Hızlı kuruma özelliğine sahip temizleyiciler parkelerin aralarında nem ve ıslaklık kalmasını önler. Kurulama gerektirmez.
  • Ahşap yer döşemelerinizi bakım yapan temizleyicilerle silerseniz ekstra parlatıcılara ihtiyacınız olmaz.
  • Anti-statik etkili bakım spreyleri ahşap yüzeylerinizi tozdan uzak tutar.

Bunlara Dikkat

  • Yüksek kaliteli ürünleri satın alarak ahşap yüzeylerinizi koruyun.
  • Mobilyalarınız için sprey bakım ürünlerini tercih edin.
  • Ağaç ve laminat parkelere özel tasarlanan ürünleri satın alın.
  • Doğal balmumu ve doğal jojoba yağı gibi içeriklerle formüle edilen bakım ve onarım ürünlerini tercih edin.
  • Memnun kaldığınız ahşap yüzey temizleyici ürününü 5 litrelik ambalajlarda satın alarak ekonomik alışveriş yapın.