GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Marka

Ev Temizleyiciler

kategorisinde 9609 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ev Temizleyiciler

Ev temizleyiciler ile yaşam alanları hijyenik, ferah ve konforlu bir hal alıyor. Farklı kullanım alanlarına ve beklentilere uygun çeşitlilik sunulması ise temizlik sürecini kolaylaştırması bakımından önem arz ediyor. Yüzey temizleyiciler, haşere kovucular, dezenfektanlar, çok amaçlı temizleyiciler, oda kokusu esansları ve daha nicesi sizleri bekliyor. Ev temizleyici fiyatları ise ürünlerin niteliğine, gramajına, etki gücüne, kampanyalara ve markaya göre değişkenlik gösteriyor.

Parlak ve Temiz Zeminler

Ev Temizleyiciler

En fazla toz toplayan zeminler için özel olarak üretilen temizleyiciler hem hijyen sağlıyor hem de evlerin güzel kokmasında etkili oluyor. Laminant parke, ahşap, fayans, seramik, mermer gibi malzemelerden oluşan yüzeyler için uygun temizleyici bulmak mümkün oluyor. Bununla birlikte, farklı yüzeylerde kullanılabilir temizlik ürünleri de imal ediliyor. Farklı kategorilerde ürün seçeneği geliştirilmesi temel olarak yüzeyleri en etkili biçimde temizleme ve zemine zarar vermeme amacını taşıyor. Zor lekelerde çamaşır yıkama süreçleri için iyi sonuçlar veren profesyonel temizleyiciler, durulama gerektirmeyen temizlik ürünleri, geniş spektrumlu kullanım özelliğine sahip haşere ilaçları, 24 saat etkili ferahlık sunanlar, antibakteriyel yüzey temizleyiciler, kireç çözücü çeşitleri, ekstra parlak görünüm verenler, iz bırakmayan seriler doğrudan fayda sağlayanlar arasında yer alıyor.

Hijyenik Masa ve Tezgahlar

Ev Temizleyiciler

Ahşap, cam, suntalam, melamin kaplama, mermer, plastik ve diğer materyallere sahip masa yüzeyleri için etkili toz alma deterjanları rahatlıkla bulunabiliyor. Püskürtme özellikli sprey temizleyiciler tezgah ve masaların yüzeyine doğrudan uygulanabiliyor, durulanma gerektirmeyen ürünler temiz bir bez yardımıyla yüzeye uygulanıyor. Bu ürünlerin yedek şişe ve kiloluk bidon seçenekleri de sizlere sunuluyor. Suya karıştırılmak sureti ile kullanılan temizleyiciler de faklı gramaj seçenekleri ile üretiliyor. İçerisinde kimyasal bileşen bulunmayan organik ev temizleyiciler, tozlanmayı önleyen ve yüzeyi koruyan temizlik ürünleri, parfümlü yüzey temizleyici modelleri, sabun bazlı ahşap temizleyici serileri en fazla rağbet görenlerden oluyor.

Çok Amaçlı, İşlevsel Ev Temizleyiciler

Ev Temizleyiciler

Yıkanabilir ya da silinebilir tüm yüzeylerde kullanılabilen ev temizleyiciler çoklu işlevselliği ile ilgi çekiyor. Örneğin hepsi bir arada ürünler uyumlu parkelerde, mutfak dolaplarında, duvarlardan, avize başlıklarında, kapılarda, merdivenlerde, çekmecelerde ve pencere pervazlarında da rahatlıkla kullanılabiliyor. İnatçı lekelerde iyi sonuçlar veren ürünler mutfak ve banyo gibi alanların temizlenme sürecini kolaylaştırırken, durulanma gerektirmeyen ürünler gündelik temizliğin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Hem fayans hem de ahşap zeminlerde kullanılabilir deterjanlar evin farklı zeminleri için ayrı karışımlar hazırlama meşakkatini ortadan kaldırıyor. Tüm temizlik ürünleri için Deterjan ve Temizlik Ürünleri kategorimizi ziyaret edebilir, daha fazla Süpermarket ürün çeşidini Süpermarket kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Temizlik Ürünlerinin Avantajları

  • Yüzey temizleyici ürünlerin koruma nitelikli olanları yüzeylerde çizilme, aşınma, çatlama gibi problemler oluşmasını önlüyor.
  • İçeriğinde kimyasal bileşen bulunmayan doğal ev temizleyici çeşitleri özellikle yere sık biçimde temas eden bebek ve çocuklar için daha konforlu ve güvenli bir alan yaratıyor.
  • Kokulu ürünler temizlik sonrası ferah ve havadar bir atmosfer yaratılmasını sağlayarak temizlik ve hijyen hissini tüm alana yayıyor.
  • Doğrudan uygulanabilir leke çıkarıcı ve koruyucular zamandan ve iş gücünden tasarruf etmenize olanak tanıyarak, günü daha etkili biçimde kullanmanızı mümkün kılıyor.
  • Oda kokuları yaşam alanlarının devamlı hoş kokmasında etkili oluyor, koku problemi olan banyo ve tuvalet için işlevsel bir çözüm görevi görüyor.

Alım ve Kullanımda Nelere Dikkat Etmeli?

  • Temizleyicilerin kullanılacağı zemine uygun ürünleri tercih edin.
  • Temizlik ürünlerini önerilen miktarlarda kullanmaya ve temiz bez ile arındırmaya özen gösterin.
  • Durulama gerektiren deterjanlı karışımları temiz su ile arındırmayı ve kuru bez yardımıyla kurulamayı da ihmal etmeyin.
  • Haşere öldürücü ürünleri kullanım talimatı çerçevesinde uygulamak gerektiğini aklınızda bulundurun.
  • Fayans araları için özel derz temizleyici çeşitlerini kullandıktan sonra genel yüzey temizliğine geçin.