GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Pril Elde Yıkama Deterjanı

kategorisinde 123 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Pril Elde Yıkama Deterjanı

Artık pek çok evde bulaşık makinesi kullanılıyor olsa da bazı bulaşıklar hala elde yıkanıyor. Yalnızca elde yıkanmaya uygun mutfak eşyaları, tahta ve plastik mutfak gereçleri, bıçaklar, büyük tencereler ve makinede çıkmayan lekeler her evde elde yıkanmaya devam ediyor. Plastik mutfak gereçlerinin makinenin yüksek ısısında şeklini kaybetmesi, bıçakların keskinliğini yitirebilmesi, yalnızca elde yıkamaya uygun mutfak ve sofra ürünlerinin makinede yıkandığında bozulması gibi sebepler bu bulaşıkların elde yıkanıyor olmasının temel sebepleri. Bu yüzden her evde bulaşık makinesi deterjanının yanı sıra elde bulaşık yıkama deterjanı da bulunuyor. Elde yıkama bulaşık deterjanı denildiğinde akla gelen ilk markalardan olan Pril markası, 1970'li yıllardan beri satış rekorları kırıyor. Seçimini kaliteden yana yapmak isteyenlerin tercihi olan Pril elde yıkama bulaşık deterjanı en uygun fiyat avantajıyla GittiGidiyor'da sizleri bekliyor!

Pril Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı Çeşitleri Neler?

Pril elde yıkama deterjanı çeşitleri arasında farklı içeriklerle güçlendirilen seçenekler bulunuyor. Bunlar arasında öne çıkan çeşitler Pril Power 5+ Etki, Pril Hijyen, Pril Losyon ve Pril Türkiye Serisi oluyor. Her bir Pril bulaşık deterjanı çeşidi, mutfaklara hijyen sizlere de kolay temizlik olanağı sunuyor. Türkiye'nin 1 numaralı bulaşık deterjanı Pril'in sevilen deterjanlarından Power 5+ Etki, kendinden yağ çözme gücüne sahip bulunuyor. İçerdiği güçlü enzimler ile kurumuş ve yanmış kirleri kolayca yok eden bu deterjan, yoğun ve uzun süre kalıcı köpüğü sayesinde ekonomik olmasıyla da beğeni kazanıyor. Limon kokulu özel içeriği sayesinde bulaşıklarınızdaki kötü kokuları önleyen Pril Power 5+ Etki, mutfağınızın mis gibi kokmasına imkân sunuyor. Pril Hijyen bulaşık deterjanı ise güçlendirilmiş formülü sayesinde bulaşıklarınızda ve mutfağınızda hijyen ferahlığını yaşamanızı sağlıyor. Kurumuş kalıntıları giderme, kötü kokuları önleme, yanmış kirleri sökme gibi etkileri bulunan Pril Hijyen ile hijyenik bir temizliğin kapıları aralanıyor.

Pril Türkiye Serisi Bulaşık Deterjanları

Pril bulaşık sabunu çeşitleri arasında her mutfağa uygun bir seçenek bulunuyor. Pril Türkiye Serisi bulaşık deterjanları, Türkiye'nin birbirinden güzel kokularından ilham alınarak geliştiriliyor. Türkiye Serisi Pril bulaşık deterjanı 1350 ml'lik ambalajlarıyla mutfaklara konuk oluyor. Amasya Elması, Adana Portakalı, Ege Nanesi ve Aydın İnciri koku seçenekleriyle sunulan Pril Türkiye Serisi mutfaklara ferah bir koku kazandırıyor.

Pril Bulaşık Deterjanı Fiyatları

Pril bulaşık deterjanı 4 kg ve 5 kg'lık ekonomik boylarıyla hem uzun süreli hem de tasarruflu bir kullanım sunuyor. Bunun yanı sıra daha küçük ambalajlarda sunulan Pril bulaşık deterjanları ise tezgah üstünde kullanım için ideal seçenekler oluyor. Pril'de her bulaşık için uygun bir bulaşık deterjanı bulunduğu gibi hassas ciltliler için özel olarak geliştirilmiş deterjan çeşitleri de bulunuyor. Çok kuru ve hassas ciltlere uygun Pril losyonlu bulaşık deterjanı, olağanüstü bir şekilde tolere edilebiliyor. Etkinliği dermatolojistler tarafından onaylanmış bu deterjan, E vitaminli cilde uyumlu pH değerine sahip formülüyle hassas ciltlilere rahat bir bulaşık yıkama imkânı sunuyor. Bulaşıklarınızdaki yağ, kir ve kötü kokulara Pril bulaşık deterjanları ile veda etmek için Pril bulaşık deterjanı fiyatlarını incelemeye hemen başlayın! En uygun fiyatlı Pril deterjana GittiGidiyor güvencesiyle kolayca sahip olabilirsiniz. Farklı markaların deterjan fiyatlarını ise Elde Yıkama Deterjanı kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.