GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Yılbaşı Süsleri

kategorisinde 6081 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Yılbaşı Süsleri

Yılbaşı gecesinin heyecanlı ve keyifli bir atmosferde geçmesi için en önemli detayların başında yılbaşı süsleri geliyor. Dikkat çekici renkleriyle bu süsler evlere, ofislere, kafe ve diğer eğlence mekânlarına renk katıyor. Akıllarda canlanan yılbaşı akşamına uygun, sıcak ve keyifli bir ortam için ışıklı, renkli, enerji saçan yılbaşı süsleri ile hayalinizdeki gibi bir akşam sizleri bekliyor. Hayal gücünüzü kullanarak bu süsler ile evinizi ve yılbaşı ağacınızı dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.

Dikkat Çekici Yılbaşı Süsleri

Yılbaşı Süsleri

Ağaç süsü olarak kullanılan renkli aksesuarlar en çok tercih edilen yılbaşı süslerindendir. Renkli toplar, yıldızlar, geyik modelinde küçük süsler ilk akla gelen ve en çok kullanılan aksesuarlar arasındadır. Yılbaşı ağacının dallarını süsleyen bu yılbaşı ağacı aksesuarları ile ortam renkli ve sıcak bir atmosfere dönüşüyor. Yapay kar olan kar spreyleri de yılbaşı süsleri arasında kullanılabilir. Karlı bir yılbaşı görünümüne sahip olmak için kar spreyleri ile ağaçlar ve pencere önleri süsleniyor ya da cam üzerine eğlenceli yeni yıl yazıları yazılabiliyor.

Neşeli Noel Baba Figürleri

Yılbaşı Süsleri

Yılbaşı akşamlarının vazgeçilmezlerinden biri yılbaşı hediye torbası, beyaz sakalı ve kırmızı kostümü olan Noel Baba'dır. Süslerdeki figürlerin bir çoğunu da yine Noel Baba oluşturuyor. Çam ağaçlarını, masaüstünü süsleyen bu figür de yılbaşı süsleri arasında en çok tercih edilenlerden oluyor. Çam ağacınızın yanına konumlandıracağınız, farklı markaların tasarladığı büyük boy ışıklı Noel Baba bibloları bulunduğu mekâna fantastik bir renk katıyor. En çok da çocukların sevdiği Noel Baba, farklı tasarımlarla yılbaşı süsü olarak herkesin beğenisini kazanmayı başarıyor.

Yılbaşı Süsleri Fiyatları

Yılbaşı Süsleri

Farklı boylarda ve tasarımlarda üretilen yılbaşı süsü fiyatları da bu farklılıklara uygun olarak değişiklik gösteriyor. Ağaçların fiyatları diğer süslere göre biraz daha yüksek oluyor. Markaların her bütçeye uygun farklı boylarda tasarladığı bu ağaçların fiyatı da boyutuna göre değişiyor. Top, yıldız, kar tanesi gibi ağaç süsleri ise herkesin satın alabileceği uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Evinizin farklı bölgelerinde kullanabileceğiniz mum, kar küresi, fener, müzik kutusu gibi aksesuarlar ise uygun fiyatlarıyla evinizde yılbaşı akşamına uygun bir dekor oluşturmanızı sağlıyor. Yılbaşı coşkusunu artırmak isteyenler için farklı markalara ait çeşit çeşit süsler her bütçeye uygun seçenekleriyle sizleri bekliyor.

Yılbaşı Süslemesinin Püf Noktaları

  • Ağaç süslemesi için ilk olarak ışıklar yerleştirilmeli. Süsledikten sonra ışıkları yerleştirmeye çalışmak süsleri bozabilir.
  • Ağaç süslemesindeki renkli topları kullanırken büyük toplar alt kısımlara küçükler üstlere koyulmalı. Bu yöntem ağacı daha geniş gösterebilir.
  • Evin farklı köşelerine koyacağınız yılbaşı süsleri yeni yıl enerjisini evinizin genelinde yansıtabilir.
  • Süslemelerde kullanacağınız kar spreyleri karlı bir yılbaşı akşamı hissiyatı oluşturabilir.
  • Gecenin ilerleyen saatlerinde daha sakin bir moda geçeceğiniz için etrafa serpiştireceğiniz yeni yıl temalı mumlar bu anlarda gecenize eşlik edebilir.

Yılbaşı Süsleri Alırken Bunlara Dikkat

  • Yılbaşı akşamı için kafanızda önceden bir dekorasyon tasarlamanız alışverişinizi kolaylaştırabilir.
  • Sadece yılbaşı ağacına değil genel olarak evin diğer köşelerine de süsler almak dekorasyonunuzu bir bütün haline getirebilir.
  • Saatler 12 olduğunda yapılacak yeni yıl kutlamaları için maytap, konfeti gibi kutlama süslerine ihtiyacınız olabilir.
  • Yılbaşı akşamlarının en keyifli olduğu yemek masaları için de küçük biblolar, uygun temalı mumlar ile masaya yeni yıl coşkusu yansıtılabilir.
  • Gecenin sembolü olan Noel Baba temalı süsler küçük misafirlerinizi ve çocuklarınızı mutlu edebilir.