GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Yılbaşı Ağacı

kategorisinde 995 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Yılbaşı Ağacı

Tüm dünya tarafından kutlanan nadide günlerden biri olan yılbaşı, umut dolu yepyeni başlangıçların ilk adımı oluyor. Güzel dileklerin gecesi yılbaşı gecesinde sıcacık ve huzur dolu evinizde kutlama yapmak istiyorsanız yılbaşı aksesuarları edinerek parti hazırlıklarına başlayabilirsiniz. Yeni yıl süslemelerinin olmazsa olması yılbaşı ağacı ile daha iyi bir yaşam için kararlar alacağınız bu özel güne renk katabilirsiniz.

Yılbaşı Ağacı Çeşitleri

Yılbaşı Ağacı

Rengarenk süslerle ve ışıklarla donatıldığında ortamlara neşe katan yılbaşı ağaçları, her yıl yeni süslerle gittikçe daha zengin bir görünüme ulaşır. Aralık ayının ilk günlerinde kurulmaya başlanan yılbaşı ağaçları, kışın soğuk günlerinde insanın içini ısıtır. Yılbaşı çam ağacı, dal sıklığı ve boyut olarak çeşitlilik gösterir. Salonunuzun şıklığına şıklık katacak yılbaşı ağacı için seçim yapmadan önce kullanacağınız alanın büyüklüğüne göre ağacın boyutuna karar vermelisiniz. Yılbaşı ağacının çekiciliği süsleri kadar büyüklüğüyle de doğru orantılıdır. Bununla birlikte kullanılacak mekana bağlı olarak yılbaşı ağaçlarını tercih etmek gerekebilir. Kutlama yapacağınız alan dar bir alansa ve odayı kalabalıklaştırmak istemiyorsanız 60, 90, 110 santim ağaçları tercih edebilirsiniz. Kutlama yapacağınız alan büyükse ve gösterişten hoşlanıyorsanız 180, 210 santim ağaçlar tercih etmelisiniz. Noel ağacı, çam ağacının doğal rengi olan yeşil renkte, plastikten üretilir. Yılbaşı ağacı modelleri, genellikle yeşil rengini tamamlayan plastik ayaklarla zemine sabitlenir. Saksı modelinde farklı tasarımlı ayakların olduğunu da görebilirsiniz. Çam ağaçları, yükseklik olarak farklı olabildiği gibi çap olarak da farklı ölçülerde olabilir. Kolay kurulabilir özellikte tasarlanan yılbaşı ağacı çeşitleriyle yeni yıl coşkusunu evinizde doyasıya hissedebilirsiniz.

Yılbaşı Ağacı Süslemeleri

Yılbaşı Ağacı

Yılbaşı dekorasyonu için şart olan ağacınızı aldıktan sonra sıra ağacı süslemeye gelir. Bunun için yılbaşı ağacınızın dallarına takabileceğiniz yılbaşı süslerine, ağacınızı ışıklandırabileceğiniz LED ışıklara ve yapay kar spreylerine ihtiyacınız olacaktır. Ağacınızı kurma aşamasında ağacın dallarını ve iğnelerini kırmamak için fileyi aşağıdan yukarıya doğru keserek açmalısınız. Yılbaşı çam ağacınızın dallarını; simli, parlak kağıtla kaplanmış sembolik hediye kutucuklarıyla ve yıldız süs, yılbaşı topları, minik kardan adam ve Noel Baba figürleri, yapay kar taneleri gibi yılbaşı ağacı süslemeleri ile süsleyebilirsiniz. Yılbaşı ağacı süslerini ayrı ayrı satın alabileceğiniz gibi süs paketi hediyesi olan yılbaşı ağaçlarından da alabilirsiniz. Süsleri sarı ve gümüş renginde kullandığınızda ağacınız yeterince ışıltılı olmayabileceğinden süslerde yeşil ve kırmızı renklerini yoğun olarak kullanmalısınız. Yenilebilir ağaç süsleri sayesinde çocukların mutluluğunu ikiye katlayabilirsiniz. Ağacın plastik ayaklıklarının görünmemesi için yılbaşı ağacınızın dibine örtü serebilirsiniz.

Yılbaşı Ağacı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yılbaşı Ağacı

Yapay (sentetik) mı yoksa doğal bir ağaç mı istediğinize karar verin. Yılbaşı ağacı çeşitleri boy olarak alanın maksimum 3'te 2'sini kaplamalıdır. Yılbaşı ağacını seçmeden önce alanın ölçüsüyle ağacın en geniş bölgesi olan en alt kısmının ölçüsünü karşılaştırın. Yaprağın yapısına ve yapay çam ağacının dallarının yeşilin hangi tonunda olacağına zevkinize göre karar verin. Daha gösterişli görünüm için dal yoğunluğu fazla olan modelleri tercih edin. Yılbaşı ağaçları fiyatları, ağacın çapı, yüksekliği, dallarının sıklığıyla orantılı olarak değişir. Malzeme miktarı ve taşıyıcı sistemin gerektirdiği dayanıklılık seviyesi yılbaşı ağacının boyutlarına göre artar. Büyük boydaki yılbaşı ağacı çeşitleri daha çekicidir ve daha yüksek fiyatlarla satışa sunulur. Yılbaşı ağacı fiyatları, uzunluk ve materyale göre farklılık gösterebilir. Daha az yer kaplayan minimal ağaçlar ekonomiktir. Yılbaşı ağacını garaj / depo gibi kuru bir alanda saklamalısınız.

GittiGidiyor BLOG

Yılbaşı Ağacı Hazırlamanın Faydaları

Yılbaşı Ağacı Hazırlamanın Faydaları

Yeni yıl heyecanını yavaş yavaş evlerimize taşımaya başladık. Peki, yılbaşı ağacı hazırlama ve evinizi süslemenin birçok faydası olduğunu biliyor muydunuz?

DEVAMINI OKU
Çocuklarla Adım Adım Yılbaşı Ağacı Hazırlığı

Çocuklarla Adım Adım Yılbaşı Ağacı Hazırlığı

Ailece keyif dolu bir gün geçirmek ve çocuklarla yılbaşı aktivitesinde birlikte yılbaşı ağacı yapmak için size birkaç önerimiz var!

DEVAMINI OKU
Evdeki Malzemelerle Yılbaşı Ağacı Tasarımları

Evdeki Malzemelerle Yılbaşı Ağacı Tasarımları

Yeni yıla kendi tasarımınız bir yılbaşı ağacıyla girin!

DEVAMINI OKU