GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Yılbaşı Ağacı, Süsü

kategorisinde 5362 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Yılbaşı Ağacı, Süsü

Dünyanın dört bir yanında farklı saat dilimlerinde de olsa ortak coşkuyla kutlanan yeni yıl, umutların ve beklentilerin yenilendiği heyecan dolu özel anlardan biridir. Tüm ülkelerde, her milletten, her inanıştan insanın ortak bayramıdır yılbaşları... Yılbaşı kutlamalarının, coşkulu partilerin, eğlenceli organizasyonların ortak noktalarından biri de yılbaşı ağacı ve yılbaşı süsleridir.

Her Mekana Uygun Yılbaşı Ağacı Modelleri

Yılbaşı Ağacı, Süsü

Yılbaşlarının en büyük eğlencesi olan yılbaşı ağacı modelleri, yeni yılı karşılarken evlerde, AVM'lerde, mağazalarda, kafelerde, restoranlarda, eğlence mekanlarında hatta iş yerlerinde bile karşımıza çıkar. Tüm markalar yılbaşı konseptleriyle karşınıza çıkarken yılbaşı ağacı en temel unsurlardan biridir. Her geçen yıl artan ilgi sonrası masa boyu yılbaşı ağaçlarından devasa yılbaşı ağaçlarına kadar artık her mekana uygun farklı boyutlarda yılbaşı ağacı modelleri bulmak mümkün. Yılbaşı ağacı fiyatları, gerçek çam ağaçları ve yapay yılbaşı ağacı modellerine göre farklılık gösterir.

Rengarenk Yılbaşı Ağacı Süsleri ile Mekanlarınızı Renklendirin

Yılbaşı Ağacı, Süsü

İnsanların yeni yıldan dileklerini temsil eden yılbaşı ağaçlarını ailece süslemek eğlenceli bir etkinliktir. Rengarenk süslerle neşeli bir görünüm sunan ağaçlar, yılbaşından haftalar önce mekanlarımızı renklendirir. Yılbaşı ağacı süsleri, yeni yıl ağaçlarında kullanılan elektrikli aydınlatıcılar, farklı şekillerdeki rengarenk süsler ile çeşitli aksesuarlardan oluşur. Yılbaşı ağacı ve yılbaşı süsleri arasında onlarca farklı çeşitte yılbaşı ağacı süsü bulabilirsiniz.

Renkli Işıklar, Noel Baba Figürleri ile Ağaçlarınızı Süsleyin

Yılbaşı Ağacı, Süsü

Farklı renklerde ve boyutlarda toplar, yıldızlar, kutular, yılbaşı ağacı ışıkları, rengarenk püsküller, boncuklar, zincirler en yaygın olarak talep edilen yılbaşı ağacı süsleridir. Yılbaşı ağaçları için küçük Noel Baba süsleri, her marka ve model süs setlerinde yer alan Noel Baba heykelcikleri ve Noel Baba figürleri ile yılbaşı ağaçlarınızın temasını destekleyebilirsiniz. Küçük ağaçlarda küçük süsler sayesinde daha detaylı tasarımlar yapabilirsiniz. Her bütçeye uygun farklı fiyat ve modellerde yılbaşı süslerini rahatlıkla bulabilirsiniz.

Yılbaşı Ağacı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Yılbaşı ağaçları, gerçek çam ağaçları ve yapay çam ağaçları olarak ihtiyacınıza ve tercihinize göre farklı modellerde satışa sunulur.
  • Yılbaşı ağacı satın alırken, mekanlarınızda sahip olduğunuz alanları göz önünde bulundurun ve uygun boyutlarda yılbaşı ağacı satın alın.
  • Hayalinizdeki yılbaşı ağacı tasarımı için dekorasyonda kullanacağınız süslere göre gür veya seyrek dallı modellere yönelin.
  • Dekorasyon gibi detaylarla uğraşmak istemiyorsanız; sizin için süslenmiş yılbaşı ağacı konseptlerinden birini tercih edebilirsiniz.
  • Yılbaşı ağaçlarının bulunduğu alanda daha sağlam durabilmesi için ayakları önemli bir detaydır.

Yılbaşı Ağacı Süsleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Yılbaşı ağacı süslerinde kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilen aksesuarları tercih edin
  • Boncuklu zincirler gibi kütlece ağır olan yılbaşı süslerini tercih ederken ağacın taşıyabilme kapasitesini de göz önünde bulundurun.
  • Yılbaşı ağacı ve süsleri alışverişinizde öncelikli olarak yılbaşı ağacınızı belirleyin. Daha sonray hayalinizdeki tasarıma uygun yılbaşı ağacı süslerine yönelin
  • Yılbaşı süslerinin ebatlarını belirlerken yılbaşı ağacınızın büyüklüğünü de hesaba katın.
  • Yılbaşı ağaçlarınızı süslerken LED'ler ve ampuller gibi elektrikli aksesuarlardan faydalanacaksanız, elektrik prizine ihtiyacınız olacağını unutmayın

GittiGidiyor BLOG

Yılbaşı Ağacı Hazırlamanın Faydaları

Yılbaşı Ağacı Hazırlamanın Faydaları

Yeni yıl heyecanını yavaş yavaş evlerimize taşımaya başladık. Peki, yılbaşı ağacı hazırlama ve evinizi süslemenin birçok faydası olduğunu biliyor muydunuz?

DEVAMINI OKU
Kendin Yap: Mini Mini Yılbaşı Ağaçları

Kendin Yap: Mini Mini Yılbaşı Ağaçları

Ofis masanızı ve evinizi kendi ellerinizle yaptığınız mini yılbaşı ağaçları süslesin.

DEVAMINI OKU
Çocuklarla Adım Adım Yılbaşı Ağacı Hazırlığı

Çocuklarla Adım Adım Yılbaşı Ağacı Hazırlığı

Ailece keyif dolu bir gün geçirmek ve çocuklarla yılbaşı aktivitesinde birlikte yılbaşı ağacı yapmak için size birkaç önerimiz var!

DEVAMINI OKU