GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Seçili Kriterlerde Ara

Yapay Meyve, Sebze

kategorisinde 887 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Yapay Meyve, Sebze

Evlerinizde ya da iş yerlerinizin tasarımında küçük detaylarla büyük farklılıklar yaratabilirsiniz. Yapay meyve ve yapay sebze ile evlerinizin salonunu veya mutfaklarınızı; yapay dallar veya çiçeklerle iş yerlerinizdeki masalarınızı ya da mobilyalarınızı hareketlendirebilirsiniz.

Konseptinize Uygun Yapay Sebze ve Meyve Modelleri

Yapay Meyve, Sebze

Mekanlarınızda kurguladığınız konseptlerin tamamlayıcısı niteliğindeki yapay sebze meyveler, rengarenk ve şık modelleriyle tarzınızı desteklerken size birçok farklı dekorasyon alternatifleri sunar. Farklı fiyatlar ve tasarım seçenekleriyle yapay sebze ve meyveler; balmumu, kauçuk, silikon, plastik, cam gibi çeşitli materyallerden üretilir. Kafanızdaki tasarıma göre dilediğiniz materyalden üretilen yapay sebze ve meyveler rengarenk aksesuarlar olarak sunulur. Ünlü markalar tarafından özenle tasarlanan yapay sebze ve meyveleri gerçeğinden ayırmakta zorlanabilirsiniz.

Mutfaklarınızda Doğal Tasarımlar Oluşturun

Yapay Meyve, Sebze

Gerçek sebze ve meyvelerin bolca bulunduğu mutfaklarınızda, dekorasyon amacıyla yemek masalarınızın üzerinde ya da dolap ve raflarınızda oluşturacağınız küçük alanlarda yapay sebze meyveleri kullanabilirsiniz. Özellikle mutfaklarda renkli ve mutfağın doğal konseptiyle uygun bir tasarım için en ideal aksesuarlar olarak yapay sebze ve meyveler ön plandadır. Satın alacağınız hasır sepetler, porselen kaseler içerisinde seçtiğiniz yapay sebze ve meyvelerden oluşturacağınız özel tasarımlar mutfağınızın kimliğini desteklerken görselliğini zenginleştirmenize yardımcı olur.

Salonlarınızda, Ofisinizde Ya da İşletmelerinizde Alternatif Tasarımlar

Yapay Meyve, Sebze

Hazırlayacağınız yapay sebze modelleri ve yapay meyve modellerinden oluşan sepetleriniz sadece mutfaklarınızda değil; evinizin salonlarında ya da diğer odalarınızda farklı konseptler hazırlamanıza yardımcı olur. Ayrıca kafe, restoran işletmelerinizde de yapay sebze ve meyveler ile alternatif dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Aksesuar üreticisi birçok ünlü marka tarafından tasarlanan sebze ve meyveleri tekli ürünler halinde de satın alabilir ve kendi tasarımıza göre dilediğiniz tarzı kolayca yakalayabilirsiniz. Farklı ebat ve fiyat seçenekleri sunan yapay sebze ve meyveler, çiçekler veya dalları satın alarak doğrudan mobilyalarınızın üzerine ya da sepetlerin, torbaların içerisine yerleştirebilirsiniz. Özetle, yapay sebze ve meyvelerle sadece size özel tasarımlar ve konseptler oluşturmanız mümkündür.

Yapay Sebze ve Meyveler Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Yapay sebze ve meyve modellerinde ürünlerin üretildiği materyale uygun bir şekilde bakım ve temizlik yapabilirsiniz.
  • Kauçuk veya balmumu gibi malzemeden üretilen yapay sebze ve meyveleri sıcak suyla yıkamayınız. Üzerindeki tozları almak için nemli bir bez yeterlidir.
  • Yapay sebze ve meyveler, kafe, restoran gibi işletmelerinizin dekorasyonunda da yaratıcı ve parlak fikirler verebilir.
  • Küçük parçaları bulunan (üzüm, kiraz, vişne erik gibi) yapay sebze ve meyveleri, küçük çocuklarınızın yutma ihtimali olduğunu unutmayın.
  • Çocuklarınızın yutma riski olan yapay sebze ve meyveleri içeren tasarımlarınızı çocuklarınızın erişemeyeceği alanlarda değerlendirin.

Bunlara Da Dikkat!

  • Yapay sebze ve meyvelerin üretildiği malzemelerin sağlığınız için zararlı maddelerden üretilmediğinden emin olun.
  • Balmumu ve benzeri materyalden üretilen yapay sebze ve meyvelerinizi doğrudan güneş ışınlarına maruz kalabilecek bölgelerde kullanmayın.
  • Yapay sebze ve meyveleri satın almadan önce hayalinizdeki tasarımı belirlemeniz alışverişinizi daha da kolaylaştırır.
  • Mobilya ya da masa dekorasyonlarında kullanacağınız yapay sebze ve meyveleri, kolay taşınabilir hale dönüştürmek için dekoratif sepetleri kullanabilirsiniz.
  • Yapay sebze ve meyveler ile oluşturacağınız tasarımlar, sevdiklerinize sunabileceğiniz bir hediye alternatifi olabilir.