GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Yapay Meyve, Sebze, Çiçek

kategorisinde 7568 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Yapay Meyve, Sebze, Çiçek

Yapay meyve, sebze ve çiçek, ev ve iş yeri dekorasyonlarında kullanabileceğiniz uzun ömürlü ve pratik ürünler arasında yer alıyor. Dayanıklı malzemeden üretilmiş olmaları sayesinde uzun yıllar boyunca deforme olmadan kullanılabilen yapay bitkiler, estetik tasarımları ve çarpıcı görünümleriyle yaşam alanlarınıza her daim taze, çarpıcı ve huzur verici bir atmosfer oluşturuyor. Farklı markalar tarafından üretilen yapay bitkiler, uygun fiyat seçenekleriyle de dikkat çekiyor.

Yapay Meyvelerle Tanışın

Yapay Meyve, Sebze, Çiçek

Yapay meyve modelleri, mutfaklarda ve salonlarda kullanılan en renkli süsleme unsurları arasında bulunuyor. Plastik, silikon, sünger ve polyester gibi farklı maddelerden üretilen yapay meyveler, yaşam alanlarınızı elma, limon, muz, şeftali, karpuz, kavun gibi sevilen meyvelerle dekore etmenize olanak tanıyor. Solma, çürüme, bozulma derdi olmadan dört mevsim boyunca kullanabileceğiniz yapay meyveler, dilerseniz tek tek dilerseniz de set halinde satılabiliyor. 5 ila 20 cm arasında değişen boylarıyla evinizin her yerine uyum sağlayabilen yapay meyveler, aynı zamanda manav, kasap, esnaf lokantası gibi işletmelerde de tercih edilebiliyor.

Yapay Sebzeleri Keşfedin

Yapay Meyve, Sebze, Çiçek

Yapay sebze modelleri, evinize otantik ve zengin bir görünüm kazandırmak için başvurabileceğiniz dekoratif eşyalar arasında yer alıyor. Genel olarak silikondan ya da plastikten üretilen yapay sebzeler; patlıcan, patates, dolmalık biber gibi görsel yönden etkileyici sebzelerin formunda üretiliyor. Bu sayede evinizde sıcak ve samimi bir atmosfer yaratan yapay sebzeler, 10 ila 20 cm arasında değişen büyük boyutları sayesinde çocuklu evlerde de güvenle kullanılabiliyor. Tekli ya da çoklu halde satılabilen yapay sebze modelleri, dilerseniz askıya asılmış halde de kullanılabiliyor. Bu sayede yaşam alanlarınızda, kurumaya bırakılmış sebze görünümü oluşturmanız mümkün hale geliyor.

Yapay Çiçeklerle Evinizi Renklendirin

Yapay Meyve, Sebze, Çiçek

Yapay çiçek modelleri; evlerinizi, bahçelerinizi, iş yerlerinizi ve yazlıklarınızı dekore etmenin en pratik ve hijyenik yollarından birini sunuyor. Yapay çiçekler sayesinde dilediğiniz çiçeğin zarif görünümünden faydalanmanız mümkün olurken toprak, saksı, bitki ilacı gibi detaylarla ilgilenmenize gerek kalmıyor. Sentetik malzemeden ya da kumaştan üretilen yapay çiçekler; gül, lale, menekşe, begonvil, lavanta, ortanca, sarmaşık gibi çok sayıda çeşitte üretiliyor. Doğal görünümleriyle gerçek çiçekten ayırt edilemeyen yapay çiçekler, dilediğiniz yeri istediğiniz çiçeğin zarafetiyle süslemenize olanak tanıyor.

Bilmeniz Gereken İpuçları

  • Tek seferde çok sayıda yapay meyve modeli satın alarak yaşam alanınızda zengin bir meyve sepeti görüntüsü oluşturabilirsiniz.
  • Yapay çiçek modellerinizi evinizin dekorasyonuna uygun renklerde seçerek son derece etkili bir görünüm elde edebilirsiniz.
  • Yapay sebze modellerini manav, hal, restoran, kebapçı gibi işletmelerde dekoratif amaçla kullanabilirsiniz.
  • Sebze, meyve, çiçek görünümlü yapay bitkilerden tiyatro oyunlarında ve film çekimlerinde dekor olarak faydalanabilirsiniz.
  • Kategoride bulunan yapay kuş tüyü modellerini de satın alarak evinizde benzersiz bir dekorasyon yaratabilirsiniz.

Bunlara da Dikkat

  • Yapay bitki modellerini düşmelerden, darbelerden ve rutubetten koruyarak kullanıcı hatasına bağlı deformasyonların oluşumunu önleyebilirsiniz.
  • Yapay meyve, sebze ve çiçek modelleri; üretici marka, üretim malzemesi ve kalitesi gibi özelliklerine göre farklı fiyatlar ile satılabilir.
  • Set halinde satılan yapay sebze, meyve ve çiçekleri tercih ederek daha uygun fiyatlarla daha çok sayıda ürün sahibi olabilirsiniz.
  • Yapay bitki modellerini temizlerken kullanma kılavuzundaki maddeleri takip etmeniz, yıkama esnasında ürünlerin güvenliğini sağlayabilir.
  • Kategorideki vazo ve pano seçeneklerinden de satın alarak yapay bitkilerinizi kusursuz bir şekilde sergileyebilirsiniz.