GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Vazo

kategorisinde 2552 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Vazo

Çiçek koymak için kullanılan vazo, dekorasyona renk katan tasarımları ile dikkat çekiyor. Farklı renk ve boyut seçenekleriyle vazolar masa üstlerinin vazgeçilmez aksesuarları arasında yerini alıyor.

Dekorasyonu Güzelleştiren Vazolar

Vazo

Yeni trendlere uyum sağlayan tasarımlar ile üretilen vazolar evlerinizin ve iş yerlerinizin dekorasyonunu güzelleştiriyor. Cam ve çini vazo modelleri kendilerine özgü tarzlarıyla odanızın en güzel köşelerini süslüyor. Şık bir görüntü sunan cam vazolar şeffaflıkları ile göze çarpıyor ve çiçeklerinizin düzenli bir şekilde görünmesini sağlıyor. Farklı motifleri ile ilgi çeken çini vazo, dekorasyonunuzu sıradanlıktan kurtarıyor. İnce bir işçilik ile üretilen çini vazolar canlı renkleri ve desenleri ile geleneksel çinicilik sanatını yansıtıyor. Yemek masasında ya da orta sehpa üzerinde kullanabileceğiniz vazolar, zarafetleriyle odanızın havasını değiştirmeye yetiyor.

Ergonomik Kullanıma Sahip Olan Vazolar

Vazo

Narin bir görünüme sahip olan vazo modelleri, bulundukları ortamda fazla yer kaplamayan yapıları ile alandan tasarruf yapılmasını sağlıyor. Yapay veya canlı çiçekleri koyabileceğiniz vazolar, bulundukları ortama sıcak bir hava katıyor. Geniş ağızlı vazolar ile fazla olan çiçeklerin ve kalın saplı çiçeklerin sunulması mümkün oluyor. Estetik bir duruş sağlayan dar boyunlu vazolara gövdesi ince, çiçekleri sarkıtlı bir şekilde duran bitkiler yerleştirilebiliyor. Böylece vazonun şıklığı ortaya çıkıyor. Biblo olarak da tercih edebileceğiniz vazolar, çok yönlü bir kullanım sağlıyor. Son zamanlarda oldukça dikkat çekici olan ayaklı vazo modelleri, ayaklara sahip yapıları sayesinde sarsıntılardan etkilenmeyerek evinizde, ofisinizde yaşam alanlarınızda ve dış mekânlarınızda rahatlıkla kullanılabiliyor. Çok uygun fiyatlar ile sunulan vazolar, beğeni kazanıyor.

Özgün Tasarımları ile Dikkat Çeken Vazolar

Vazo

Dekorasyonunuzun tamamlayıcı eşyalarından olan vazolar, özgün tasarımları ile yaşamınıza eşlik ediyor. Evinizin her alanında kullanıma uygun olan dekoratif vazolar, modern tasarımları ile rahatlığı ön plana çıkarıyor. Geniş salonlarda büyük vazo tercih edilmesi alanın fonksiyonel bir şekilde değerlendirilmesine yardımcı oluyor. Cam, metal, seramik, porselen, ahşap gibi malzemelerin kullanılması ile üretilen vazolar, kendi tarzınızı yansıtmayı sağlıyor. Kulplu vazo modelleri, sahip oldukları kulp sayesinde tutuş kolaylığı sağlıyor. Kapaklı vazo modelleri, dekoratif bir ürün olarak kullanılması ile de ilgi çekiyor. İkea, Paşabahçe, Artemis, Euro Flora, Orion, İlbay, Porio, Misiny, Wise, Kütahya Porselen gibi markaların sunduğu uygun vazo fiyatları ile ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Vazo Satın Alırken...

  • Hangi mekan için vazo satın almak istediğinize karar vermeniz, tercih yapmanızı kolaylaştırabilir.
  • Vazo satın almadan önce içerikleri incelemeniz, işlevsel bir kullanım sunmasına yardımcı olabilir.
  • Ev içinde kullanacağınız vazonun halılar, mobilyalar ve duvarlarla uyumlu olması dekorasyonunuzun daha hoş görünmesini sağlayabilir.
  • Modern tasarıma sahip vazo satın almanız, çiçeklerinizin şık bir şekilde sergilenmesini sağlayabilir.
  • Vazo satın almadan önce genişliğine ve yüksekliğine dikkat etmeniz, yerleştireceğiniz alanda rahat konumlandırmanıza yardımcı olabilir.

Bunlara da Dikkat

  • Sert darbelere dayanıklı ve kolay devrilmeyen vazo satın almanız, fonksiyonel bir kullanım sağlayabilir.
  • Vazonuzu belli aralıklarla temizlemeniz, vazo üzerinde iz oluşmasını önleyebilir.
  • Sanatsal detaylarıyla görsellik kazandırılmış vazo satın almanız, içerisine çiçek koymadan da yaşam alanlarınıza güzellik katabilir.
  • Vazonuzun kaliteli olması, uzun ömürlü bir şekilde kullanılmasını sağlayabilir.
  • İhtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik vazo satın almanız, pratik bir kullanım sunabilir.