GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Marka

Mum, Mumluk, Şamdan

kategorisinde 12047 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Mum, Mumluk, Şamdan

Mum, her ne kadar geçmişte sıklıkla kullanılan bir aydınlatma ürünü olsa da bugünlerde sıklıkla dekoratif amaçlar için tercih ediliyor. Mumlar, sahip oldukları yapıları sayesinde bulundukları ortamın ambiyansını kökten değiştirebiliyor ve romantik akşam yemeklerinin vazgeçilmez bir parçası olabiliyor. Mum ve mumlukları evlerinizde aktif bir şekilde dekor ögesi olarak kullanabilir, özel günlerde ve gecelerde loş aydınlatmalarıyla benzersiz ambiyanslar yaratabilirsiniz. Sektörün öncü markaları tarafından üretilen mum ve mumluklar, sizler tarafından keşfedilmeyi bekliyor.

Mumlar Ev Dekorasyonunun Vazgeçilmez Bir Parçası

Mum, Mumluk, Şamdan

Ev dekorasyonu söz konusu olduğunda özellikle küçük dokunuşlar çok önemli oluyor. Büyük parçalar ile evin genel tarzı oluşturulurken küçük boyutlu dekorasyon ögeleri ile bu tarz tamamlanıyor ve daha ileri bir noktaya taşınıyor. Bu açıdan boyutlarının aksine mum modelleri oldukça büyük bir görev üstleniyor. Kalın yapıdaki mumları herhangi bir mumluk ya da şamdan kullanmadan direkt olarak ev dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Ayrıca kokulu mum modellerini tercih ederek evinizin belirli noktalarında oldukça hoş esintiler yaratabilirsiniz. Mum ve kokulu mumları farklı markalar tarafından sunulan uygun fiyat seçenekleriyle kategoride bulabilirsiniz.

Mumluk Modelleri Evlerin Ambiyansını Değiştirecek Cinsten

Mum, Mumluk, Şamdan

Mumluk modelleri ile evlerinizde son derece etkileyici tasarımlara imza atabilirsiniz. Ahşap, metal, mermer ve cam gibi birçok farklı malzemeden üretilen mumluk modellerinin sunduğu geniş yapı seçeneği sayesinde evlerinize en uygun modeli tercih edebilirsiniz. Eğer evlerinizde modern bir tasarım kullanıyorsanız sade ancak etkili tasarımlara sahip mermer ya da cam mumlukları tercih edebilirsiniz. Ahşap mumluklar ise özellikle vintage tasarımlarda sıklıkla tercih ediliyor. Fener şekli verilmiş ahşap mumluklar ile evlerinizde oldukça etkileyici dekorasyon köşeleri yaratabilirsiniz. Daha doğal bir görünüm isteyen kullanıcılar için doğal kütüklerden üretilen mumluk modelleri bulunuyor. Bu ürünler genellikle belirli boyutlardaki kütüklerin içerisine silindir şeklinde bir gedik açılması ile oluşturuluyor. Bu gediklerin içerisine farklı yapılarda mumlar yerleştirilebiliyor. Kütüklerin boyutuna oranla yerleştirilebilen mum sayısı da artıyor. Evlerde kullanılan tasarım ne olursa olsun mutlaka kullanıcıların zevkine ve ev tasarımlarına hitap eden bir mumluk modeli bulunuyor. Mumluk fiyatları üretici marka ve mumluk modeline göre değişiklik gösterebiliyor.

Özel Gecelerin Vazgeçilmesi: Şamdan

Mum, Mumluk, Şamdan

Özel günler ve kutlamaların en önemli parçaları şüphesiz yemek masaları oluyor. Bu yemek masalarının görünümünü etkileyen tabak, çatal, kaşık ya da masa örtüsü gibi birçok faktör bulunsa da ortamın ambiyansını köklü bir şekilde değiştirebilen tek ürün şamdanlar oluyor. Şamdan, birçok farklı tarzda bulunabiliyor. Klasik ve altın renginde bir şamdan modeli ile yemek masalarınıza oldukça ciddi bir şıklık katabilir ve cam şamdan modellerini kullanarak sofralarınızda zarafeti sergileyebilirsiniz. Şamdanlar yalnızca özel gecelerde kullanılmak üzere üretilmiyor. Günlük kullanım ve dekorasyon ögesi olarak da kullanılabilen birçok şamdan modeli bulunuyor. Evlerinizi ya da özel günlerinizi süsleyecek olan şamdan modellerini Gittigidiyor'da keşfedebilirsiniz.

Mum, Mumluk ve Şamdan Kullanımının Püf Noktaları

  • Mumları mumluk ve şamdanlar ile birlikte kullanabileceğiniz gibi yalın olarak da kullanabilirsiniz.
  • Yalın olarak tercih edilen mumların bir arada kullanılması dekorasyon açısından olumlu sonuçlar yaratabiliyor.
  • Mum, mumluk ya da şamdanlar ile ortamları süslerken spesifik alanlar oluşturabilirsiniz. Masa, bir duvar köşesi ya da banyo tezgahlarında bu ürünler ile kendi dekorasyon köşenizi yaratabilirsiniz.
  • Kokulu mumları özellikle koltuk ve sandalye gibi çok vakit geçirdiğiniz eşyaların yakın bir noktasına yerleştirirseniz kokulu mumlardan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
  • Mum, mumluk ve şamdanları yalnızca eviniz için değil, dış ortamlar için de kullanabilirsiniz.

Bunlara da Dikkat

  • Şamdanlara yerleştirilen kokulu mumlar ile özel günlerde yemek masalarınızda benzersiz atmosferler yaratabilirsiniz.
  • Mumlukları dekorasyonlarınızı tamamlamak için kullanabilirsiniz. Modern, vintage ya da country gibi tarzlara hitap eden birçok mumluk modeli bulunuyor.
  • Otantik bir görünüm için ahşap mumlukları tercih edebilirsiniz.
  • Dumandan rahatsız olan ancak mum kullanmayı seven kullanıcılar için LED mum modelleri üretiliyor.
  • Dekorasyon ögelerinin yoğun olarak bir arada kullanılması genel olarak önerilmese de bu durum mumlar için geçerli olmuyor. Mumları bir ortamda fazlaca kullanmak etkili sonuçlar verebiliyor.

GittiGidiyor BLOG

Evinize Hareketlilik Katmak İçin Mumlardan Yararlanın

Evinize Hareketlilik Katmak İçin Mumlardan Yararlanın

Evinizi biraz daha hareketli bir mekana dönüştürmek ve enerjisini yükseltmek istiyorsanız aslında çok büyük değişikliklere ihtiyacınız yok. Birbirinden farklı renk ve stillerdeki dekoratif mumlardan evin her köşesinde faydalanabilirsiniz.

DEVAMINI OKU
Yapılışı Kolay 5 Yaratıcı Mumluk

Yapılışı Kolay 5 Yaratıcı Mumluk

Ev dekorasyonuna önem veriyor ve ortamın tüm enerjisini bir anda değiştirip huzurlu bir atmosfer yaratan mumları evin her köşesinde kullanmayı seviyorsanız, kendiniz de çok farklı mumluklar tasarlayabilirsiniz.

DEVAMINI OKU
Yaşam Alanınıza Renk Katacak El Yapımı Mumluklar

Yaşam Alanınıza Renk Katacak El Yapımı Mumluklar

Yaşam alanınızı süsleyecek el yapımı mumluklar ile yıldızların ışıltısını ve kalplerin sıcaklığını dekorasyonunuza taşıyın.

DEVAMINI OKU